Banquet Sada kuchynského náčinia CULINARIA 5 ks
11,22 € 9,40 €

Posledný kus za túto cenu!

V sade nájdete dve naberačky, obracačku, metlu a cukrársky nôž. Plastové kuchynské náčinie Culinaria značky Banquet je predovšetkým určené na riad s nepriľnavým povrchom. Jednoduchý dizajn a prírodná farba zapadne do každej kuchyne.

Tefal Bienvenue sada riadu 5 ks
12,09 € 11,50 €

Tefal kuchynské náradie Bienvenue obsahuje päť kuchynských pomôcok, ktoré využívate najčastejšie. Náradie je teplu odolné, odolné a dá sa umývať v umývačke. Nie je čas vymeniť staré kuchynské pomôcky čo máte doma?

Banquet Sada kuchynského náčinia UNIVERSE, 6 ks
14,01 € 11,50 €

Sada kuchynského náčinia sa skladá z obracačky s otvormi, naberačky, drviča na zemiaky, metly na šľahanie, roztieracej lopatky a vidličky. Náčinie je opatrené praktickým očkom pre možnosť závesu.

Banquet Sada kuchynského náčinia AKCENT čierna, 5ks
11 €

Kuchynské náčinie Akcent je vyrobené z kombinácie nylonu a nerezu. V sade nájdete, penovačku, naberačky, lyžicu a obracačku. Praktické náčinie na všetky druhy povrchov má očko pre zavesenie.

Banquet Sada kuchynských pomôcok UNIVERSE, 6 ks
14,01 € 11,50 €

Sada kuchynských pomôcok sa skladá zo škrabky, škrabky s priečnou čepeľou, nápojového korunkového otvárača, lisu na cesnak, otvárača na konzervy a radla na cesto. Pomôcky sú opatrené praktickým očkom pre možnosť závesu.

Orion Stojan na varešku + pokrievku
7 €

Stojan na varešku a pokrievku je skvelým pomocníkom na udržanie čistej kuchynskej linky pri varení. Už nemusíte zložito hľadať miesto, kam umiestniť horúcu pokrievku alebo špinavú varešku, všetko budete mať po ruke a varenie preto bude pohodlnejšie.

TimeLife Príslušenstvo na varenie so stojanom
15,35 € 14,30 €

Praktická sada na varenie od značky TimeLife obsahuje pomôcky, bez ktorých sa žiadna gazdinka nezaobíde. V sade je stojanček a 6 ks rôznych varešiek, ktoré sú vyrobené z nylonu.

Westmark Lis na zemiaky nerez "Triangel"
38 € 36,90 €

Lis na zemiaky WESTMARK z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele. Hlavnou prednosťou tohto kuchynského nástroja je jednoduchá obsluha a údržba, ktorú dopĺňa robustný a elegantný vzhľad.

Amefa Kuchynské nožnice Artisan
6,20 € 5,60 €

Nerezové nožnice značky Amefa sú vybavené plastovou rukoväťou z čierneho plastu, vhodné pre širšie použitie v domácnosti. Vďaka špeciálnej technológii pri výrobe kvalitnej vrúbkovanej nerez ocele je zaručená vysoká kvalita ostria, ktoré takmer nemožno otupiť a nože sú stále ako nové.

Orion Rukoväť k riadu GRANDE COMBI
13,63 € 13,10 €

Rukoväť GRANDE COMBI kompatibilný s hrncami a panvicami tejto rady od značky Orion. Táto odnímateľná rukoväť je **nevyhnutná **pre používanie všetkého GRANDE COMBI riadu.

Tescoma Súprava na trojobal PRESTO (420870)
14,90 €

Súprava na trojobal PRESTO pre jednoduché a rýchle obaľovanie mäsa, rýb, syrov, húb alebo zeleniny. Sada obsahuje tri vzájomne spojené misky s protišmykovou úpravou, čepele pre ľahké rozklepávanie vajíčok a žiaruvzdorné nylonové kliešte. Vhodné do chladničky, mrazničky, mikrovlnnej rúry aj umývačky riadu. Recepty vo vnútri balenia. 3 roky záruka.

Tefal Ingenio sada riadu

Tefal Ingenio sada riadu

Hodnotenie: 4,7
30,09 € 26,60 €

Sada kuchynského náčinia obsahuje lyžicu, naberačku, rozdelenú naberačku a obracačku. Séria Ingenio je vyrobená z nylonu a zosilnená pridaním 15% sklených vlákien pre väčšiu pevnosť, odolnosť a dlhú životnosť.

Tescoma Rozprašovač olej/ocot CLUB
9,30 €

Rozprašovač určený na olej či ocot oceníte postavený na jedálenskom stole pre dochuteniu pokrmu podľa potreby. Tento od značky Tescoma je vyrobený z plastu, nerezovej ocele a skla. Rozprašovacia hlavica umožňuje úplnú kontrolu nad použitým množstvom octu či oleja.

Stoneline Kuchynské náradie sada 9 ks
28,20 € 22,70 €

Kuchynské náradie Stoneline sada obsahuje 9 ks najpoužívanejších nástrojov. Praktická nôžka na zadnej časti náčinia, môžete ho položiť a nezašpiníte si kuchynskú linku. Nepoškriabete riad. Rukoväte v drevenom dizajne.

Lamart Sada Ergo náčinie, hnedá
15,99 € 12,90 €

Exkluzívny set náčinia do kuchyne z radu Ergo. Náčinie v rovnakom hnedom dizajne je odolné do 210 °C a je vhodné aj do umývačky. Výrobca navyše poskytuje trojročnú záruku. V sade nájdete sedem pomôcok, ktoré majú oko na zavesenie.

Kela Kalíšok na vajcia GLOBUL, súprava 4 ks
5,40 €

Sada štyroch kalíškov na vajcia vyrobených nemeckou spoločnosťou Kela. Ak naozaj platí, že jesť sa dá aj očami, potom vajíčka podávané v týchto držiakoch budú naozajstnou delikatesou. Tvorcovia tejto kuchynskej pomôcky totiž umne prepojili minimalizmus s nápaditosťou a vytvorili naozaj štýlový produkt.