FISKARS FF Lopatka 1023612
8,12 € 6,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Kvalitná lopatka značky Fiskars z radu Functional Form je ideálna na servírovanie potravín. Ideálna pre ľahké smaženie a prípravu palaciniek a omeliet. Z odolného tvrdého plastu. Ohybný a zaostrený koniec.

Fackelmann Lopatka na lasagne 28 cm, ARCADALINA, 3H
7,70 €

Novinka

Jednoduchá lopatka na lasagne ARCADALINA 3H s dĺžkou 28 cm od výrobcu Fackelmann. Vyrobená z odolného plastu, ktorý je šetrný k vášmu riadu. Využitie nájde nielen na lasagne, ale aj ďalšie pokrmy. S praktickým očkom na zavesenie. A o umývanie sa postará umývačka.

Fackelmann Obracačka na raklety 4 ks
5,40 €

Novinka

Obracačka na zapekanie syry raclette značky Fackelmann uľahčí prácu v kuchyni aj pri letnom grilovaní. Je vyrobená z kvalitného materiálu s odolnosťou až do 270 °C. Kuchynské náčinie je určené pre nepriľnavý povrch na panvici alebo grile. Vhodné aj do umývačky.

CS Solingen Lopatka na tortu Exquisite 27,5 cm
4,40 €

Praktická lopatka na tortu Exquisite značky CS Solingen vám pomôže s ľahkým servírovaním torty. Táto lopatka zaujme kvalitným spracovaním a ergonomickým prevedením. Vyrobená je z kombinácie nerezovej ocele, chrómu a niklu, vďaka ktorej sa môže pýšiť vysokou odolnosťou a dlhou životnosťou. Lopatka disponuje praktickým očkom na zavesenie.