Banquet Vál silikónový CULINARIA Brown 50 x 40 cm, mierkový reliéf
10,03 € 8 €

Vál silikónový CULINARIA Brown 50 × 40 cm, mierkový reliéf poteší každú pekárku, je skladný a praktický pomocník na prípravu cesta. skvele priľne k stolu a cesto sa na neho pri rozvaľkávaní nelepí. Jeho výhodou je ľahká údržba a tiež je vhodný do umývačky riadu.

Zenker valček na fondán/marcipán
13,71 € 8,30 €

Valček na váľanie marcipánu, alebo fondánu od značky Zenker. Ozdobný reliéf zaručí luxusné potiahnutie torty. Dĺžka valčeka je 31 cm. – Vhodný do umývačky riadu

Tefal Ingenio valček na pečenie
24,09 € 21,10 €

Valček na cesto Ingenio má červený indikátor na podstavci, ktorý podlieha kontrole ideálnej hrúbky cesta. Stabilná poloha na ploche vďaka podstavcom na držadlách valčeku pre zvýšenú hygienu pri používaní.

FISKARS Valček na cesto 858174
20,80 € 19,10 €

Valček na cesto Functional Form s oceľovým telom, ktoré je potiahnuté nepriľnavým povrchom. Váľajte cesto úplne pohodlne pomocou ergonomicky tvarovaných držadiel a vykúzlite tie najlepšie koláče, zákusky alebo pečené rolády pre Vás aj Vašich najmilších.

TimeLife Valček na cesto, bambus
7,42 € 6,20 €

Valček na cesto od značky TimLife je nevyhnutný doplnok do kuchyne. Má ergonomicky tvarované madlá a ľahko sa udržiava. Valček je vyrobený z veľmi kvalitného bambusového dreva. Dĺžka valčeka je 44 cm.