Tefal Ingenio valček na pečenie-33%
21,90 € 14,47 €

Akcia

Valček na cesto Ingenio má červený indikátor na podstavci, ktorý podlieha kontrole ideálnej hrúbky cesta. Stabilná poloha na ploche vďaka podstavcom na držadlách valčeku pre zvýšenú hygienu pri používaní.

Tescoma Valček s nastaviteľnou výškou DELÍCIA 50 cm-22%
12,80 € 9,90 €

Akcia

Vynikajúci pre rozvaľkanie cesta, marcipánu a cukrárskych poťahovacích hmôt na veľké pláty o rovnomernej hrúbke 3.0 alebo 5.0 mm. Bez dištančných krúžkov používajte ako klasický valček.

Zenker valček na fondán/marcipán
13,71 € 11,73 €

Akcia

Valček na váľanie marcipánu, alebo fondánu od značky Zenker. Ozdobný reliéf zaručí luxusné potiahnutie torty. Dĺžka valčeka je 31 cm. – Vhodný do umývačky riadu

Orion Valček drevo KYTICA
10 €

Posledný kus za túto cenu!

Valček s reliéfom kvietkov je vyrobený z kvalitného bukového dreva. Tento valček využijete napríklad na zdobenie sušienok alebo na vytláčanie sŕdc do marcipánovej hmoty. Dĺžka valčeka je 38 cm vrátane madiel.

Banquet Vál silikónový CULINARIA Brown 50 x 40 cm, mierkový reliéf
10 €

Posledný kus za túto cenu!

Vál silikónový CULINARIA Brown 50 × 40 cm, mierkový reliéf poteší každú pekárku, je skladný a praktický pomocník na prípravu cesta. skvele priľne k stolu a cesto sa na neho pri rozvaľkávaní nelepí. Jeho výhodou je ľahká údržba a tiež je vhodný do umývačky riadu.

TimeLife Valček na cesto, bambus-15%
7,42 € 6,24 €

Akcia

Valček na cesto od značky TimLife je nevyhnutný doplnok do kuchyne. Má ergonomicky tvarované madlá a ľahko sa udržiava. Valček je vyrobený z veľmi kvalitného bambusového dreva. Dĺžka valčeka je 44 cm.

FISKARS Valček na cesto 858174
20,80 € 19 €

Valček na cesto Functional Form s oceľovým telom, ktoré je potiahnuté nepriľnavým povrchom. Váľajte cesto úplne pohodlne pomocou ergonomicky tvarovaných držadiel a vykúzlite tie najlepšie koláče, zákusky alebo pečené rolády pre Vás aj Vašich najmilších.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: