Tefal Ingenio mačkadlo na zemiaky K2071214
11,90 € 9,90 €

Mačkadlo na zemiaky v klasickej farbe značky Tefal. Náčinie je vyrobené z nylonu a zosilnené pridaním 15% sklených vlákien. Odolné vysokým teplotám až do 230 °C.

Lodos JUNIOR mačkadlo na brambory
17,25 € 16,90 €

Lis na brambory vyrobený ze zdravotně nezávadného hliníku. Lodos JUNIOR mačkadlo lze využít na brambory a jinou vařenou zeleninu. Vysoká kvalita zaručí dlouhou životnost.

Tefal COMFORT mačkadlo na zemiaky K1291214
9,40 € 9 €

Mačkadlo na zemiaky Tefal Comfort je vybavená mačkacou hlavicou z veľmi kvalitnej nerezovej ocele, ktoré zaisťuje maximálnu efektivitu pri práci.

Westmark Lis na zemiaky, halušky nerez "Quadro"
47 € 45,10 €

Lis na zemiakyWESTMARK so štyrmi rôznymi nadstavcami. Tento celonerezový nástroj dokáže vyrobiť šťuchané zemiaky, zemiakové pyré, špecle, zmrzlinové špagety atď. Lis je ergonomicky tvarovaný pre pevné držanie a je vybavený opierkou na hrniec s dvomi drážkami pre rôzne veľkosti hrncov.

Tescoma Drvič na zemiaky a cesto HANDY
21,90 €

Vynikajúce pre prípravu zemiakovej kaše a polievkových cestovín. Uvarené zemiaky doň vložíte, stlačíte rukoväť a môžete servírovať! Vďaka jedinečnej konštrukcii je mačkadlo pevné, výkonné a súčasne ľahké.

Tescoma Drvič na zemiaky a cesto GrandCHEF
31,90 €

Celonerezový drvič vynikajúci pre prípravu zemiakového pyré a polievkových cestovín. Kuchynské náradie GrandCHEF vyniká špičkovým prevedením a vysokou odolnosťou.

Fackelmann Drvič na zemiaky MONACO 18/0
10,12 € 8,40 €

Drvič na zemiaky 18/0 MONACO od značky Fackelmann by nemal chýbať žiadnemu kuchárovi. Je vyrobený z nerezovej ocele. Mäkká a protišmyková rukoväť pre príjemnejšie uchopenie.

Fackelmann Šťúchadlo OVAL 25 cm, 2H / INOX
6,90 €

Novinka

Šťúchadlo Fackelmann je praktickým pomocníkom pre prípravu kaší či šťúchaných zemiakov. Toto šťúchadlo je vyrobené z kombinácie plastového a nerezového materiálu. Ergonomické držadlo zaručuje komfortnú manipuláciu a je vybavená očkom pre jednoduché zavesenie. Šťúchadlo možno umývať v umývačke riadu.

Fackelmann Drvič na zemiaky 26 cm, SENSE
7,70 €

Novinka

Drvič na zemiaky SENSE značky Fackelmann uľahčí prácu v kuchyni. Je vyrobený z kvalitného materiálu s odolnosťou do 270°C. Držadlo je mäkké a disponuje ergonomickým tvarom pre lepší úchyt. Drvič je možné používať na obalený riad bez rizika poškrabania. Vhodné aj do umývačky

Tescoma Šťuchadlo na zemiaky President
16,90 €

Zo série President od Tescomy pochádza aj toto masívne šťuchadlo na zemiaky, ktoré je vyrobené z ušľachtilej nerez ocele. Má praktické očko na zavesenie. Dopĺňa širokú radu kuchynského náčinia a žiadna gazdinka sa bez neho nezaobíde.