Pinzeta na maso

Pinzeta na maso

Hodnotenie: 5
19,99 € 16 €

Posledný kus za túto cenu!

Inovativní pinzeta ideální na smažení, obracení tortil, nebo porce sushi. Pinzeta uchopí a jemně obrátí i ty nejemnější plátky. Vyrobena z odolné nerezové oceli s ergonomickou rukojetí.

Tefal Ingenio kliešte na šalát a obracačka K2060614
6,80 €

Ingenio kliešte na šalát a obracačka v jednom je praktickým nástrojom od značky Tefal. Nástroje sú navyše veľmi odolné teplotám, kyselinám, zafarbeniu a korózii. Neobsahujú BPA ani ftaláty.

Tefal COMFORT kuchynské nožnice K1291314
10,11 € 10 €

Všestranné kuchynské nožnice Tefal Comfort pre jednoduché použitie pre strihanie rôznych surovín, sú doplnené o ochranné puzdro na bezpečné skladovanie. Čepele z nerezovej ocele zefektívnia celý proces a zúbky pre otrhávanie byliniek ešte podporí všestranné využitie nožníc.

Tefal Bienvenue kliešte 2745312
4,26 € 4 €

Kuchynské kliešte Tefal Bienvenue sú vyrobené z nylonu 66 zosilneného 15% skleneným vláknom pre vyššiu pevnosť a tepelnú odolnosť až do 220 °C. Kliešte je možné umývať v umývačke.

Tefal COMFORT kliešte K1291614
9 €

Kuchynské kliešte Tefal Comfort sú vyrobené z vysoko kvalitnej nerezovej ocele pre väčšiu odolnosť. Pohodlné a ergonomické protišmykové držadlá zaistia bezpečné a jednoduché používanie.

Tescoma Multifunkčná kuchárska pinzeta PRESTO (420516)
14,70 €

Praktická kuchynská pinzeta Tescoma Presto je vyrobená z nerez ocele v kombinácii so žiaruvzdorným nylonom na oboch koncoch. Praktický pomocník do každej kuchyne, ktorý je vhodný aj na antiadhézne povrchy. Vďaka praktickému očku na zavesenie môžete mať pinzetu vždy po ruke. Pinzetu možné umývať v umývačke riadu.

Tefal Ingenio kliešte K2060714
11 €

Kliešte značky Tefal sú praktickým nástrojom do vašej kuchyne. Nástroj má väčšiu pevnosť, odolnosť a dlhú životnosť. Odolné vysokým teplotám až do 230 °C. Silikónové pacičky pre ľahký úchop.

CS Solingen Nerezové kuchynské kliešte, 30 cm
5 €

Nerezové kuchynské kliešte od značky CS Solingen v dizajnovom fialovom prevedení. Tieto kliešte sú ideálne ako do kuchyne, tak na grilovanie a sú žiaruvzdorné do 240 °C.

Tescoma Fritovacie kliešte GrandCHEF 10 cm
8,80 €

Fritovacie kliešte GrandCHEF spájajú dva samostatné výrobky, penovačku a kuchárske kliešte do jedného praktického produktu. Kuchynské náradie GrandCHEF vyniká špičkovým prevedením a vysokou odolnosťou.

Fackelmann Príbor na šalát 30 cm, OLIVA
15 €

Drevený set na šalát s ktorým bude príprava aj servírovanie zdravého jedla hračka. Vidlička aj vareška je vyrobená z dreva pod značkou Fackelmann. Jednoduché a napriek tomu veľmi kvalitné spracovanie v kuchyni oceníte.

FISKARS Kliešte 858107

FISKARS Kliešte 858107

Hodnotenie: 3,5
8,40 € 8 €

Trvanlivé kliešte Functional Form z pevného plastu, ktorých miesta uchopenia sú potiahnuté mäkkým silikónom. Ideálne napríklad pre obracanie pečeného mäsa či servírovanie plátkov rozličných druhov potravín. Vďaka svojmu tvaru je možné ich zavesiť.

Zwilling J.A.Henckel Univerzálne kliešte
25,33 €

Novinka

Univerzálne nerezové kliešte Zwilling z kolekcie TWIN Pure Steel potešia každého kuchára. Možno nimi obracať mäso na panvici rovnako ako naberať zeleninu či iné horúce pokrmy a rovno ich servírovať.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: