Tefal Ingenio kominovaný otvárač K2070514
13,49 €
13 €

Kombinovaný otvárač na konzervy, fľaše a poháre z radu kuchynských pomôcok Ingenio. Neobsahuje BPA ani ftaláty, ochráni prirodzenú chuť potravín ľahko sa čistí.


Tefal COMFORT otvárač na konzervy K1290514
16 €

Otvárač na konzervy Tefal Comfort vďaka technológiu bezpečnostného rezu umožňuje presnú prácu a vytvára hladké hrany, ktoré znižujú nebezpečenstvo nehôd.


Tescoma Multifunkčný otvárač PRESTO, ALL in 1
5,50 €
5 €

Posledný kus za túto cenu!

Radšej než si ublížiť pri otváraní fľaše holou rukou, vyskúšajte multifunkčný otvárač PRESTO od značky Tescoma. Otváranie fliaš s korunkovým uzáverom, plechoviek, konzerv s krúžkom, ale aj PET fliaš a zaváracích viečok je teraz ľahké. Možno ho umývať v umývačke.


Fackelmann Multifunkčný otvárač 4v1 14,5 cm
5 €

Multifunkčný pomocník na otváranie rôznych uzáverov fliaš. Otvárač od značky Fackelmann si hravo poradí s korunkovými uzávermi, viečkami od PET fliaš, konzervami a pohármi.


Tescoma Otvírák na konzervy GrandCHEF
8,80 €

Novinka

Otvírák, který ulehčí otevírání konzerv tradičním nástrojem k tomu určeným. Tento od značky Tescoma plynule otevírá víko bez vynaložení síly. Krom toho jej lze dát i do myčky.


Tescoma Otvárak na konzervy President (638646)
17,60 €

15,20 €

Akcia

Týždeň s Tescomou: Získajte zľavu 20 % na celý nezľavnený sortiment značky Tescoma. Zľava je zahrnutá v predajnej cene (platí od 10. 10. do 31. 10. 2019 alebo do vypredania zásob)

Otvárač na konzervy z radu President je vyrobený z kvalitnej ušľachtilej nerez ocele a odolného plastu. Rukoväte sú zakončené praktickými očkami pre zavesenie. V žiadnej domácnosti by tento pomocník rozhodne nemal chýbať.


Tescoma Otvárač na konzervy PRESTO
6,60 €
6 €

Akcia

Týždeň s Tescomou: Získajte zľavu 20 % na celý nezľavnený sortiment značky Tescoma. Zľava je zahrnutá v predajnej cene (platí od 10. 10. do 31. 10. 2019 alebo do vypredania zásob)

Otvárač na konzervy PRESTO je vynikajúci pre ľahké otváranie konzerv a fliaš s korunkovými uzávermi. Ergonomicky tvarovaná skrutka pre jemné a ľahké ovládanie.


Kela Otvárač na konzervy RONDO, nerez
20 €

Otvárač na konzervy s ktorým ľahko otvoríte každú pochúťku. Toto kuchynské náčinie z kolekcie Rondo je vyrobené z nerezovej ocele a má praktické oká na zavesenie.


Fackelmann Otvárač na konzervy MONACO nerez
12,38 €

10 €

Otvárač na konzervy MONACO od značky Fackelmann by nemal chýbať žiadnemu kuchárovi. Je vyrobený z nerezovej ocele. Mäkká a protišmyková rukoväť pre príjemnejšie uchopenie.


Zwilling J.A.Henckel Otvárač na konzervy
49 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Otvárač na konzervy TWIN Pure od ZWILLING sa usadí vo vašej kuchyni po prvom použití. Konzervy používame v kuchyni často, a je preto potrebné mať doma kvalitný a spoľahlivý otvárač.


KitchenAid Otvárač na konzervy
36 €

Hladko a ľahko otvárajú všetky plechovky. Nezanecháva žiadne ostré okraje na zadnej časti viečka alebo na okraji plechovky a nepríde do styku s obsahom. Ergonomicky tvarovaný skrutka pre jemné a ľahké ovládanie.


Stanley Rogers Otvárač na konzervy 20cm
23 €

Otvárač na konzervy značky Stanley Rogers je šikovná pomôcka do vašej kuchyne. Teraz si môžete rýchlo a bez námahy otvoriť akúkoľvek konzervu. Je vyrobený z nerez materiálu.


CS Solingen Otvárač na konzervy nerez Exquisite
7,41 €
7 €

Nerezový otvárač na konzervy Exquisite od značky CS Solingen v dizajnovom prevedení matného a lešteného povrchu. Otvárač je vhodný do umývačky riadu.


FISKARS Otvárač konzerv Essential
6,36 €
6 €

Prémiový otvárač konzerv Essential od kvalitnej značky Fiskars. Tento skvelý pomocník pri otváraní konzerv by nemal vo vašej kuchyni chýbať. Je vyrobený z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele.


Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: