Tescoma Otvárak na konzervy President (638646)
19,90 €

Otvárač na konzervy z radu President je vyrobený z kvalitnej ušľachtilej nerez ocele a odolného plastu. Rukoväte sú zakončené praktickými očkami pre zavesenie. V žiadnej domácnosti by tento pomocník rozhodne nemal chýbať.

Tefal Ingenio otvárač na korkové zátky
16,10 €

Ingenio otvárač na korkové zátky značky Tefal je vyrobený z nylonu a zosilnený pridaním 15% sklených vlákien pre väčšiu pevnosť, odolnosť a dlhú životnosť. Robustná a pevná rukoväť z ABS materiálu vydrží aj najväčšie zaťaženie.

Tefal COMFORT otvárač na konzervy K1290514
16,10 €

Otvárač na konzervy Tefal Comfort vďaka technológiu bezpečnostného rezu umožňuje presnú prácu a vytvára hladké hrany, ktoré znižujú nebezpečenstvo nehôd.

Fackelmann Otvárač na konzervy MONACO nerez
12,38 € 10 €

Otvárač na konzervy MONACO od značky Fackelmann by nemal chýbať žiadnemu kuchárovi. Je vyrobený z nerezovej ocele. Mäkká a protišmyková rukoväť pre príjemnejšie uchopenie.

Fackelmann Multifunkčný otvárač 4v1 14,5 cm
5,10 €

Multifunkčný pomocník na otváranie rôznych uzáverov fliaš. Otvárač od značky Fackelmann si hravo poradí s korunkovými uzávermi, viečkami od PET fliaš, konzervami a pohármi.

Tescoma Multifunkčný otvárač PRESTO, ALL in 1
5,60 €

Radšej než si ublížiť pri otváraní fľaše holou rukou, vyskúšajte multifunkčný otvárač PRESTO od značky Tescoma. Otváranie fliaš s korunkovým uzáverom, plechoviek, konzerv s krúžkom, ale aj PET fliaš a zaváracích viečok je teraz ľahké. Možno ho umývať v umývačke.

Fackelmann Otvárač na konzervy 20 cm, SENSE
11,60 €

Novinka

Praktický otvárač na konzervy SENSE v dĺžke 20 cm od výrobcu Fackelmann. Vyrobený z nerezovej ocele a s mäkkým držadlom pre ľahkú manipuláciu. Pomôže nielen s konzervou, ale navyše je doplnený otváračom na fľaše a dierovačkou. Elegantné čierno-strieborné prevedenie. A o umývanie sa postará umývačka.

CS Solingen Otvárač na konzervy nerez Exquisite
7,41 € 6,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Nerezový otvárač na konzervy Exquisite od značky CS Solingen v dizajnovom prevedení matného a lešteného povrchu. Otvárač je vhodný do umývačky riadu.

Kela Otvárač na konzervy RONDO, nerez
18,33 € 13,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Otvárač na konzervy s ktorým ľahko otvoríte každú pochúťku. Toto kuchynské náčinie z kolekcie Rondo je vyrobené z nerezovej ocele a má praktické oká na zavesenie.

KitchenAid Otvárač na konzervy
33 € 26,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Hladko a ľahko otvárajú všetky plechovky. Nezanecháva žiadne ostré okraje na zadnej časti viečka alebo na okraji plechovky a nepríde do styku s obsahom. Ergonomicky tvarovaný skrutka pre jemné a ľahké ovládanie.

Tescoma Otvárač na konzervy GrandCHEF
8,90 €

Otvárač, ktorý uľahčí otváranie konzerv tradičným nástrojom na to určeným. Tento od značky Tescoma plynule otvára veko bez vynaloženia sily. Okrem toho ho možno dať aj do umývačky.

FISKARS Otvárač konzerv Essential
6,60 €

Prémiový otvárač konzerv Essential od kvalitnej značky Fiskars. Tento skvelý pomocník pri otváraní konzerv by nemal vo vašej kuchyni chýbať. Je vyrobený z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele.