Fackelmann Luskáčik na orechy 17 xm
9,30 €

Novinka

Praktický luskáčik na orechy Fackelmann sa nestratí v žiadnej domácnosti. Tento luskáčik vám umožní pohodlne a bez námahy vylúskať orechy. Kvalitné spracovanie z hliníkovej zliatiny je zárukou komfortnej manipulácie a dlhej životnosti.

Kela Luskáčik na orechy PINO
8,80 € 7,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Luskáčik na orechy PINO od značky Kela rozlúskne všetky veľkosti orieškov. Je vyrobený z chromniklovej ocele. Robustné vyhotovenie zaručí odolnosť proti prasknutiu. Vychutnajte si nielen vlašské orechy bez práce a námahy. Luskáčik je spoľahlivá pomôcka pri príprave dezertov, vianočného pečiva a ďalších pokrmov s obsahom orechov.

Tescoma Kónický luskáčik PRESTO
8,90 €

Kónický luskáčik PRESTO je vynikajúci pre lúskanie orechov rôznych veľkostí – lieskových, vlašských, para orechov apod., Ľahko rozlúskne škrupinu a nerozdrví jadro.

Stanley Rogers Luskáčik na orechy 17cm
16,33 € 9,70 €

Luskáčik na orechy značky Stanley Rogers bude skvelým pomocníkom vo vašej kuchyni. Je vyrobený z nerezového materiálu a má pohodlnú ergonomickú rukoväť.

Kitchen Artist Luskáčik na orechy MEN346
18,83 € 18 €

Luskáčik na orechy s nádobou je ideálna sada pre milovníkov lúskania. Je vyrobený z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele. Navyše je dodávaný s dvojdielnou rozkladacou bambusovou nádobou na orechy.

Weis Luskáčik na orechy
11,38 € 10,40 €

Luskáčik na orechy značky Weis v masívnom prevedení. Počas lúskania iste oceníte integrovanú vnútornú pružinu, ktorá vám uľahčí prácu. Luskáčik je z chrómovanej nerez ocele.