Gusta lis na citrusy a špirálový krájač
6,60 €

Odšťavovač a špirálový krájač pre lahodnú a čerstvú šťavu z citrusov a dokonale nakrájanú zeleninu. Disponuje nádobkou so stupnicou do 450 ml, držiakom zeleniny a krájacím nástavcom s čepeľou z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele.

Tescoma Odšťavovač VITAMINO, multifunkčný
8,90 €

Odšťavovač VITAMINO je voči citrusovým plodom šetrný, ovocná šťava nemení chuť ani vôňu a zostáva dlhšie svieža. Vynikajúci pre ľahké odšťavovanie pomarančov, citrónov, limetiek aj grepov, s dvoma rôznymi odšťavňovacími hlavicami.

Tescoma Odšťavovač na citróny GrandCHEF
12,90 €

Vynikajúci pre ľahké vytlačenie šťavy z citrónov, vyrobený z odolnej zliatiny kovov. Vďaka účinnému pákovému mechanizmu vytlačíte dužinu ľahšie a dôkladnejšie ako s klasickými odšťavovačmi.

Blomus  Odšťavovač citrónov CALLISTA
44,26 € 39,83 €

Akcia

Odšťavňovač citronů Callista je vyrobený z ušlechtilé nerezové oceli. Na první pohled zaujme inovativním designem a po vyzkoušení si ho zamilujete.

Snips Lis na citrusy 0,7l
6,70 € 6,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Veľký, stabilný lis na citrusy s vysoko účinným odšťavňovacím kužeľom, so stupnicou k zmeraniu vylisovanej šťavy a s praktickou výlevkou. Originálny dizajn značky Snips si rýchlo zamilujete.

Tescoma Odšťavovač GrandCHEF
14,90 €

Vynikajúci pre ľahké a rýchle odšťavovanie citrónov, menších pomarančov apod. Vyrobený z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele, miska opatrená lievikom. S odšťavovačom GrandCHEF vytlačíme ľahko šťavu z citrusových plodov.

Tescoma Odšťavovač na pomaranče GrandCHEF
17,90 €

Vďaka účinnému pákovému mechanizmu vytlačíte dužinu ľahšie a dôkladnejšie ako s klasickými odšťavovačmi. Vynikajúci pre ľahké vytlačenie šťavy z pomarančov, vyrobený z odolnej zliatiny kovov.

FISKARS Lis na citrusy

FISKARS Lis na citrusy

Hodnotenie: 5
9,20 € 8,10 €

Odšťavovač Fiskars sa ľahko čistí a skladuje, perfektný pre čerstvú a lahodnú šťavu. Praktická mištička s výlevkou. Vhodný na všetko možné ovocie z ktorého dostanete šťavu.

Westmark Lis na citrusy Juicy
8,20 €

Pákový lis na citrusy WESTMARK z hliníka v originálnej červenej farbe. Aj doma si môžete vyrobiť čerstvú ovocnú šťavu bez kôstok a zvyškov ovocia. Postup je jednoduchý. Rozkrojenú limetku alebo citrón stačí vložiť do lisu, stlačiť a šťava začne tiecť. Vďaka svojej pevnej konštrukcii vám bude slúžiť dlhé roky.

Kitchen Artist Odšťavovač 3v1 MEN321
7,50 €

Praktický manuálny lis na citrusy 3v1 je vhodný na lisovanie, pasírovanie ovocia a mixovanie vylisovanej šťavy. Tento skvelý pomocník je určený pre jednoduchú výrobu nápoja v jednej nádobe.

Chef'n Lis na citrusové plody
38,85 € 24,80 €

Novinka

Lis na citrusové plody pákový využíva bytelného mechanizmu ozubeného kolesa. Tento patentovaný výrobok je vhodný do umývačky. Navrhnuté v USA.