Lodos Lis na česnek satén s čističem
6,90 €

Lis na česnek vyrobený z potravinářského nezávadného hliníku. Lodos lis je dodáván s čističem, který snadno a rychle vyčistí funkční otvory od zbytků česneku. Vhodný do myčky nádobí.

Lodos Lis na česnek Lux satén s integrovaným čističem
7,71 € 7,60 €

Lis na česnek vyrobený z potravinářsky nezávadného hliníku. Lodos lis má integrovaný čistič v tlačítku, který po jeho stisku vyčistí funkční otvory od zbytků česneku. Vhodný do myčky nádobí.

Tefal COMFORT ; K1292614

Tefal COMFORT ; K1292614

Hodnotenie: 3,7
11,90 €

Tefal Comfort lis na cesnak sa ľahko čistí vďaka praktickej vyberateľnej vložke. Lis je vybavený nástavcom z ABS pre ešte účinnejšie drvenie a pre väčšiu efektivitu.

Fackelmann Rozložiteľný lis na cesnak
9,72 € 7,70 €

Lis na cesnak od značky Fackelmann je vyrobený z plastu a kvalitnej nerezovej ocele. Možno ho jednoducho rozložiť, čo uľahčuje jeho následné čistenie. Lis je vhodný na umývanie v umývačke riadu.

Tescoma Lis na cesnak GrandCHEF
8,90 €

Lis na cesnak je nenahraditeľný pomocník pri varení i prípravu nátierok. Tento od značky Tescoma disponuje odnímacou lisovacou komorou pre uľahčenie čistenia. Okrem toho ho možno dať aj do umývačky, ktorá umývanie urobí za vás.

Tescoma Lis na cesnak so stierkou PRESTO
9,60 €

Masívny lis na cesnak s unikátnou stierkou, ktorá prelisovaný cesnak zhrnie na potrebné miesto. Veľká lisovacia komora až pre štyri strúčiky cesnaku je vyberateľná a ľahko sa čistí.

Banquet Lis na cesnak TINTO 16cm
7,62 € 6,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Lis na cesnak TINTO sa určite stane praktickým pomocníkom vo vašej kuchyni. Lisovacia časť je vyrobená zo zliatiny zinku s pochrómovaným povrchom. Ergonomické rukoväte sú zo špeciálneho plastu.

Tescoma Lis na cesnak HANDY, 2 čepele
14,90 €

Lis na cesnak HANDY je vynikajúci pre rýchle lisovanie, plátkovanie a krájanie cesnaku na kocky bez použitia sily. Uťahovaním rukoväte strúčiky ľahko prelisujete alebo nakrájate.

Tefal Ingenio lis na cesnak

Tefal Ingenio lis na cesnak

Hodnotenie: 3,1
17,90 € 15 €

Lis na cesnak z chytrej rady Ingenio má dômyselnú vychytávku vyznačenú červeno. Lis má robustnú a pevnú rukoväť a je odolný voči kyselinám, zafarbeniu i korózii.

CS Solingen Lis na cesnak nerez Exquisite
9,90 €

Nerezový lis na cesnak Exquisite od značky CS Solingen v dizajnovom prevedení matného a lešteného povrchu. Lis je vhodný do umývačky riadu.

Stanley Rogers Lis na cesnak 19cm, nerez
22,92 € 14 €

Lis na cesnak značky Stanley Rogers je šikovná pomôcka do vašej kuchyne. Môžete vďaka nej rýchlo a bez námahy prelisovať strúčiky cesnaku do obľúbeného jedla. Je vyrobený z nerez materiálu.

Fackelmann Lis na cesnak 18 cm, SENSE
10,80 €

Praktický lis na cesnak SENSE s dĺžkou 18 cm od výrobcu Fackelmann. Lis je vyrobený z nerezovej ocele a využitie nájde nielen na cesnak. Mäkká rukoväť pre ľahkú manipuláciu. Elegantné čierno-strieborné prevedenie. A o umývanie sa postará umývačka.

Kela Lis na cesnak RONDO, nerez KL-19062
17,22 € 13,90 €

Lis na cesnak, ktorý si obzvlášť zamilujete, pokiať nemáte radi nepraktické umývanie tohto náčinia. Lis je úplne otočný a možno ho ľahko očistiť od zvyškov. Náčinie pochádza z kolekcie Rondo značky Kela.

Fackelmann Lis na cesnak MONACO 18/0
12,38 € 9,80 €

Lis na cesnak 18/0 MONACO od značky Fackelmann by nemal chýbať žiadnemu kuchárovi. Je vyrobený z nerezovej ocele. Mäkká a protišmyková rukoväť pre príjemnejšie uchopenie.