Počet nájdených produktov: 13

Pre daný výber neboli nájdené žiadne ponúkané výrobky.

Lodos Lis na česnek Lux satén s integrovaným čističem
7,71 €

Posledný kus za túto cenu!

Lis na česnek vyrobený z potravinářsky nezávadného hliníku. Lodos lis má integrovaný čistič v tlačítku, který po jeho stisku vyčistí funkční otvory od zbytků česneku. Vhodný do myčky nádobí.


Tescoma Lis na cesnak so stierkou PRESTO
8,80 €

Masívny lis na cesnak s unikátnou stierkou, ktorá prelisovaný cesnak zhrnie na potrebné miesto. Veľká lisovacia komora až pre štyri strúčiky cesnaku je vyberateľná a ľahko sa čistí.


FISKARS Lis na cesnak 1014349
13,90 €

Lis na česnek má velmi snadné použivání pro vaše perfektní a hlavně chutné vaření. Mřížku lisu lze jednoduše vyčistit. Rukojeť s protiskluzovým povrchem Softouch.


Tescoma PRESIDENT Lis na cesnak a čistidlo
17,60 €

Lis na cesnak PRESIDENT sa iste rýchlo stane neoceniteľným pomocníkom vo Vašej kuchyni. Na tento lis sa vzťahuje 5-ročná záruka a je možné umývanie v umývačke riadu.


Banquet Lis na cesnak TINTO 16cm
7,62 €

Lis na cesnak TINTO sa určite stane praktickým pomocníkom vo vašej kuchyni. Lisovacia časť je vyrobená zo zliatiny zinku s pochrómovaným povrchom. Ergonomické rukoväte sú zo špeciálneho plastu.


CS Solingen Lis na cesnak nerez Exquisite
7,02 €

Nerezový lis na cesnak Exquisite od značky CS Solingen v dizajnovom prevedení matného a lešteného povrchu. Lis je vhodný do umývačky riadu.


Fackelmann Lis na cesnak MONACO 18/0
12,38 €

10,87 €

Lis na cesnak 18/0 MONACO od značky Fackelmann by nemal chýbať žiadnemu kuchárovi. Je vyrobený z nerezovej ocele. Mäkká a protišmyková rukoväť pre príjemnejšie uchopenie.


Kela Lis na cesnak RONDO, nerez KL-19062
18,40 €

Lis na cesnak, ktorý si obzvlášť zamilujete, pokiať nemáte radi nepraktické umývanie tohto náčinia. Lis je úplne otočný a možno ho ľahko očistiť od zvyškov. Náčinie pochádza z kolekcie Rondo značky Kela.


Stanley Rogers Lis na cesnak 19cm, nerez
22,92 €

Posledný kus za túto cenu!

Lis na cesnak značky Stanley Rogers je šikovná pomôcka do vašej kuchyne. Môžete vďaka nej rýchlo a bez námahy prelisovať strúčiky cesnaku do obľúbeného jedla. Je vyrobený z nerez materiálu.


Tefal Ingenio lis na cesnak
14,90 €

Lis na cesnak z chytrej rady Ingenio má dômyselnú vychytávku vyznačenú červeno. Lis má robustnú a pevnú rukoväť a je odolný voči kyselinám, zafarbeniu i korózii.


Tescoma Lis na cesnak HANDY, 2 čepele
13,30 €

11,66 €

Lis na cesnak HANDY je vynikajúci pre rýchle lisovanie, plátkovanie a krájanie cesnaku na kocky bez použitia sily. Uťahovaním rukoväte strúčiky ľahko prelisujete alebo nakrájate.


Fackelmann lis na cesnak

Fackelmann lis na cesnak

Hodnotenie: 5
9,78 €

Momentálne nedostupné

Lis na cesnak nesmie chýbať v žiadnej domácnosti. Veľmi príjemný do ruky a jeho veľkým plusom sú aj čistiace hroty, ktoré sú zabudované priamo na lise. Dĺžka lisu je 17 cm.


Zwilling J.A.Henckel Lis na cesnak
48,91 €

Momentálne nedostupné

Lis na cesnak TWIN Pure od ZWILLING sa usadí vo vašej kuchyni po prvom použití. Použitie cesnaku v kuchyni je veľmi bežné a je preto potrebné mať doma kvalitný a spoľahlivý lis.