CS Solingen Vidlička na porciovanie Exquisite 34,5 cm
4,80 €

Porciovacia vidlička Exquisite CS Solingen poteší kvalitným spracovaním a ideálnou veľkosťou. Táto vidlička je určená na ľahké a predovšetkým bezpečné porciovanie mäsa a ďalších veľkých pokrmov. Vyrobená je z kombinácie nerezovej ocele, chrómu a niklu, vďaka ktorej sa môže pýšiť vysokou odolnosťou a dlhou životnosťou.

Orion Grilovacia vidlička
4,90 €

Grilovaciu vidličku značky Orion využijete pri grilovaní alebo opekaní. Vďaka dĺžke sa vám s ňou bude dobre pracovať a nebudú vás toľko páliť ruky od žiary.

Tescoma Vidlička GrandCHEF+
5,90 €

Praktická vidlička GrandCHEF+ značky Tescoma je vyrobená z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele a žiaruvzdorného nylonu (210 ° C). Vidlička je vhodná pre všetky druhy riadu, vynikajúca aj pre riad s antiadhéznym povlakom, ktorého povrch nepoškodí.

SCANPAN NEREZ vidlica na mäso 15 cm
41,10 € 33,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Nerezová vidlica od značky SCANPAN nesmie pri porcovaní šunky či pečeného mäsa chýbať. Ergonomická rukoväť zaistí, že sa vidlica pohodlne drží, nešmýka a jej používanie je bezpečné. Vyrobená z prvotriednej nemeckej nožiarskej ocele.

SCANPAN Vidlica na mäso 15 cm
36,41 € 30,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Vidlica od značky SCANPAN nesmie pri porcovaní šunky či pečeného mäsa chýbať. Ergonomická rukoväť zaistí, že sa vidlica pohodlne drží, nešmýka a jej používanie je bezpečné. Vyrobená z prvotriednej nemeckej nožiarskej ocele.

Stanley Rogers Vidlička na mäso 32,5cm, nerez
8,15 € 5,80 €

Vidlička na mäso značky Stanley Rogers bude skvelým pomocníkom vo vašej kuchyni. Je vyrobená z nerezového materiálu s dlhou ergonomickou rukoväťou.

FISKARS Vidlica porcovacia
21,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Porcovací vidlice pro všechny druhy masa. Díky dlouhému modernímu držadlu se nože Fiskars Go Cutting drží v ruce pohodlně a pevně. Čepel s trvanlivým ostřím lze snadno brousit ostřičem Fiskars.

CS Solingen Porciovacia vidlička Premium, 16 cm
10,55 € 8,50 €

Vidlička na porciovanie značky CS Solingen má klasický dizajn s tromi nitmi a je vyrobená z nerezovej ocele. Tento klasický kúsok, ktorý nesmie chýbať v žiadnej kuchyni.

FISKARS Porciovacia vidlica Norr
30,06 € 25,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Porciovacia vidlica je ideálnym pomocníkom pri krájaní mäsa. V jej dizajne sa snúbi tradičná severská kultúra a kvalita z udržateľných zdrojov. Vidlica je vyrobená z kvalitnej nemeckej ocele, rukoväť z dreva.

KDS Vidlica kuchárska KING'S ROW 1842
56,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Kuchárska vidlica z radu KING'S ROW od českej značky KDS: Kovaná vidlica s dokonalým vybrúsením zaručuje dlhú trvanlivosť ostria, ktoré je vyrobené zo špeciálnej francúzskej ocele.

CS Solingen Vidlička na porciovanie, nerez Star 26 cm
4,40 €

Porcovacia vidlička CS Solingen Star vďaka kvalitnému a ergonomickému spracovaniu skvele poslúži na porciovanie väčších pokrmov. Táto vidlička je vyrobená z nerezovej ocele a jej rukoväť je navrhnutá tak, aby práca s ňou bola maximálne komfortná a bezpečná.