Tefal Ingenio naberačka s otvormi na cedenie K2060414
10,50 €

Naberačka s otvormi na cedenie patrí medzi dômyselné kuchynské náčinie od Tefalu, ktoré má červený krúžok s vychytávkou. Nástroj je zosilnený, odolný a vhodný do umývačky. Neobsahuje BPA ani ftaláty.

Tefal Ingenio naberačka K2060114
7,30 €

Praktická naberačka s vychytávkou patrí do radu Ingenio od Tefal. Náčinie je vyrobené z nylonu a zosilnené pridaním 15% sklených vlákien. Neobsahuje BPA ani ftaláty.

Kela Naberačka nerezová BOLLITA 34 cm
5,70 €

Naberačka Bollita 34 cm od značky Kela bude skvelým pomocníkom vo vašej kuchyni. Vďaka ergonomickej rukoväti a modernému designu vám bude robiť pri servírovaní jedine radosť. Kvalitné detailné spracovanie umožní veľmi jednoduché použitie aj ľahké čistenie. Samozrejmosťou je možnosť umývania v umývačke riadu.

Kela Naberačka RONDO, nerez KL-19005
12 €

Posledný kus za túto cenu!

Dierovaná naberačka značky Kela je vyrobená z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele. Naberačka je vhodná do umývačky riadu. Všetko kuchynské náčinie s kolekcie Rondo má praktické uško na zavesenie.

Tefal Ingenio lyžica K2060514
7,30 €

Nástroj je zosilnený, odolný a vhodný do umývačky. Lyžica Ingenio patrí medzi dômyselné kuchynské náčinie od Tefalu, ktoré má červený krúžok s vychytávkou. Neobsahuje BPA ani ftaláty.

Tefal Ingenio lyžica s otvormi na vyberanie K2060314
7,30 €

Lyžica s otvormi na vyberanie s vychytávkou patrí do radu Ingenio značky Tefal. Náčinie je vyrobené z nylonu a zosilnené pridaním 15% sklených vlákien. Odolné vysokým teplotám až do 230 °C.

Tescoma Naberačka GrandCHEF+
8,60 €

Praktická naberačka GrandCHEF+ značky Tescoma je vyrobená z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele a žiaruvzdorného nylonu (210°C). Naberačka je vhodná pre všetky druhy riadu, vynikajúca aj pre riad s antiadhéznym povlakom, ktorého povrch nepoškodí.

CS Solingen Naberačka na zmrzlinu Exquisite 21 cm
3,80 €

Naberačka na zmrzlinu Exquisite značky CS Solingen vám pomôže s ľahkým naberaním a servírovaním zmrzliny. Táto naberačka poteší kvalitným spracovaním a ideálnou veľkosťou na tvorbu úhľadných kopčekov. Vyrobená je z kombinácie nerezovej ocele, chrómu a niklu, vďaka ktorej sa môže pýšiť vysokou odolnosťou a dlhou životnosťou. Naberačka disponuje praktickým očkom na zavesenie.

Tescoma Obracačka s otvormi GrandCHEF+
6,90 €

Praktická obracačka s otvormi GrandCHEF+ značky Tescoma je vyrobená z **prvotriednej nehrdzavejúcej ocele **a žiaruvzdorného **nylonu **(210°C). Obracačka je vhodná **pre všetky druhy riadu, vynikajúca aj pre riad s **antiadhéznym povlakom, ktorého povrch nepoškodí.

Stanley Rogers Naberačka 32 cm
10,51 € 9,11 €

Akcia

Plastová naberačka od značky Stanley Rogers sa bude hodiť hlavne pri varení s teflónovými panvicami a hrncami. Nielen dizajnový vzhľad jej prepožičiava bambusové držadlo. Naberačku je možné umývať v umývačke riadu.

Stanley Rogers Naberačka 33 cm
12,46 € 10,70 €

Akcia

Plastová naberačka od značky Stanley Rogers je vhodná hlavne pri varení s teflónovými panvicami a hrncami. Príjemne sa drží a nešmýka z ruky vďaka špeciálnemu mäkkému držadlu. Naberačku je možné umývať v umývačke riadu.

Tescoma Naberačka na špagety GrandCHEF+
6,90 €

Praktická naberačka na špaget GrandCHEF+ značky Tescoma je vyrobená z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele a žiaruvzdorného nylonu (210°C). Naberačka je vhodná **pre všetky druhy riadu, vynikajúca aj pre riad s **antiadhéznym povlakom, ktorého povrch nepoškodí.

Tefal COMFORT naberačka K1290214
6,20 €

Naberačka Tefal Comfort je vyrobená z vysoko kvalitného polyamidu s odolnosťou proti teplote až 230 °C. Materiál nespôsobuje škrabance a možno preto používať s kuchynským riadom a spotrebičmi s nepriľnavým povrchom.

Tefal Bienvenue naberačka 2744312
3,90 €

Naberačka Tefal Bienvenue je vyrobená z nylonu 66 zosilneného 15% skleneným vláknom pre vyššiu pevnosť a tepelnú odolnosť až do 220 °C. Naberačku je možné umývať v umývačke.

Fackelmann Naberačka MONACO 18/0
11,63 € 10 €

Naberačka 18/0 MONACO od značky Fackelmann by nemala chýbať žiadnemu kuchárovi. Je vyrobená z nerezovej ocele. Mäkká a protišmyková rukoväť pre príjemnejšie uchopenie.

Kolimax 102805 Naberačka 12 cm / 300 ml, dĺžka 41 cm
7,10 €

Oceľová naberačka značky Kolimax pre malých domácich kuchárov aj pre profesionálov. Vďaka trikrátbrúsenému vnútornému povrchu sa na naberačku lepí menej potravín a ľahšie z nej dostanete preč nečistoty. Samozrejmosťou je desaťročná záruka.

Fackelmann Naberačka 34 cm
5,80 €

ZberačkaFackelmann Stanley Rogers je vyrobená z polyftalamidu s tepelnou odolnosťou do 270°C. Naberačku je možné umývať v umývačke riadu. Jej dĺžka je 34 cm.

Kolimax 102508 Naberačka 6cm / 50ml, dĺžka 27cm
4,40 €

Oceľová naberačka značky Kolimax pre malých domácich kuchárov aj pre profesionálov. Vďaka trikrátbrúsenému vnútornému povrchu sa na naberačku lepí menej potravín a ľahšie z nej dostanete preč nečistoty. Samozrejmosťou je desaťročná záruka.

Kolimax 102706 Naberačka 10 cm / 200 ml, dĺžka 35 cm
5,60 €

Oceľová naberačka značky Kolimax pre malých domácich kuchárov aj pre profesionálov. Vďaka trikrátbrúsenému vnútornému povrchu sa na naberačku lepí menej potravín a ľahšie z nej dostanete preč nečistoty. Samozrejmosťou je desaťročná záruka.

Stanley Rogers Naberačka 30 cm
12,46 € 12 €

Plastová naberačka od značky Stanley Rogers je vhodná na používanie hlavne pri varení s teflónovými panvicami a hrncami. Príjemne sa drží a nešmýka z ruky vďaka špeciálnemu mäkkému držadlu. Naberačku je možné umývať v umývačke riadu.

Kela Naberačka BILL, nerez/nylon, 32 cm
4,90 €

Naberačka z nylonu a s rukoväťou z nerezovej ocele od spoločnosti Kela. Prednosťou nylonu oproti bežne používaným materiálom je šetrnosť k ostatnému riadu – nehrozí, že by ho naberačka mohla poškrabať. Preto je ideálna na nepriľnavé povrchy. Nylonový povrch zároveň odolá aj teplotám okolo 200 °C.

Stanley Rogers Naberačka 32cm, nerez
13 €

Naberačka značky Stanley Rogers bude skvelým pomocníkom vo vašej kuchyni. Je vyrobená z nerezového materiálu s dlhou ergonomickou rukoväťou.

Tescoma Penovačka GrandCHEF+
6,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktická penovačka GrandCHEF+ značky Tescoma je vyrobená z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele a žiaruvzdorného nylonu(210°C). Penovačka je vhodná pre všetky druhy riadu, vynikajúca aj pre riad s antiadhéznym povlakom, ktorého povrch nepoškodí.

Fackelmann Lžíce na špagety 30 cm, 2H / nerez držadlo
5,40 €

Novinka

Lžíce na špagety Fackelmann se neztratí v žádné kuchyni. Tato praktická lžíce vám usnadní přípravu i servírování špaget. Její délka je 30 cm a vyrobena je z kvalitního plastového materiálu. Nerezové držadlo zaručuje komfortní manipulaci a je opatřeno očkem pro snadné zavěšení.

Fackelmann Naberačka 33 cm
5,80 €

Naberačka Fackelmann Stanley Rogers 3H je vyrobená z polyftalamidu s tepelnou odolnosťou do 270°C. Naberačku je možné umývať v umývačke riadu. Jej dĺžka je 33 cm.

Fackelmann Naběračka na špagety 30 cm, SENSE
7,70 €

Novinka

Naběračka na špagety Sense, značky Fackelmann, vám usnadní práci v kuchyni. Je vyrobena z kvalitního materiálu s odolností do 270°C. Držadlo je měkké a disponuje ergonomickým tvarem pro lepší úchyt. Kuchyňské náčiní je možné používat na potahované nádobí bez rizika poškrábání. Vhodné do myčky.

Fackelmann Naběračka OVAL 30 cm, 2H/INOX
6,20 €

Novinka

Naběračka oválného tvaru značky Fackelmann usnadní práci v kuchyni. Je vyrobena z kvalitního materiálu s odolností až do 270°C. Držadlo je z nerezové oceli a disponuje ergonomickým tvarem pro lepší úchyt. Kuchyňské náčiní je vhodné i do myčky.

Fackelmann Servírovacia lyžica 32 cm
5,80 €

Sevírovacia lyžica na zeleninu Fackelmann Stanley Rogers 3H je vyrobená z polyftalamidu s tepelnou odolnosťou do 270°C. Lyžicu možno umývať v umývačke riadu. Jej dĺžka je 32 cm.

Orion Naberačka nerez 8 x 33 cm
4,60 €

Nerezová naberačka značky Orion je ideálnym pomocníkom do každej kuchyne. Jej rozmery sú: 8 cm priemer a 33 cm dĺžka.

Stanley Rogers Naberačka na špagety 30 cm
12,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Naberačka na špagety od značky Stanley Rogers s dĺžkou 30 cm je vhodná pre používanie na teflónových panviciach a hrncoch. Naberanie špagiet nebolo nikdy jednoduchšie a po ich uvarení ju dáte umyť do umývačky. Vydrží aj vysoké teploty až do 270 °C.

Metalac Smaltovaná naberačka s otvormi
9,38 € 9 €

Metalac smaltovaná naberačka s otvormi s dekorom kameň. Priemer naberačky je 8 cm. **Smaltovaný riad je absolútne zdravotne nezávadný, čo ho radí na prvé miesto v zdravom varení. Je odolný proti poškriabaniu.

Orion Naberačka nerez 8,5 × 29 cm
4,50 €

Nerezová naberačka značky Orion je nevyhnutnou pomôckou do každej domácnosti. Univerzálna priemer 8,5 cm je vhodná pre naberanie akýchkoľvek jedál. Naberačku je možné zavesiť vďaka otvoru na jej konci.