Kayser Fľaša na šľahačku a teplé espumy INOXCREAMER 0,5 l
70,65 € 63,60 €

Fľaša na prípravu čerstvej šľahačky, studených ochutených dezertov s jogurtom či smotanou. Možno použiť aj na výrobu teplých omáčok, espum a pyré. Vďaka technológii nášľahu smotany v spojení s plynom N2O možno získať dvojnásobný objem šľahačky oproti iným metódam šľahania.

Tescoma Dávkovač na liiate cestá DELÍCIA
13,90 €

Dávkovač na liate cestá DELÍCIA vynikajúce pre dávkovanie tekutého cesta pri príprave muffinov, lievancov, vaflí, šišiek, palaciniek a pod. S odmerkou pre presné dávkovanie a viečkom pre skladovanie.

Tescoma Nádoba na prípravu masla DELLA CASA
11,90 €

Nádoba na prípravu masla DELLA CASA od inovujúcej značky Tescoma je vynikajúca na rýchlu prípravu domáceho masla, z 250 ml smotany vyrobíte až 100 g čerstvého masla.

Tescoma Nádoba na mix.s ochr.viečkom DELÍCIA 1,2 l
9,90 €

Tescoma nádoba na mixovanie s ochranným viečkom Delicia s objemom 1,2 litra. Praktická nádoba s viečkom, ktorú je možné nastaviť do štyroch polôh podľa toho ako si prajete tekutinu vylievať.

Tescoma Fľaša na prípravu sýtených nápojov myDRINK
7,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Vynikajúca pre prípravu čerstvej sódy, osviežujúcich ovocných a zeleninových nápojov, domácich limonád, šumivého sektu a vínnych strekov vo Výrobníku sýtených nápojov myDRINK.

Tescoma Výrobník sýtených nápojov myDRINK
139 €

Vynikajúci pre prípravu čerstvej sódy, osviežujúcich ovocných a zeleninových nápojov, domácich limonád, šumivého sektu, vínnych strekov pod., Všetky nápoje možno bublinkami nasýtiť priamo vo fľaši a ihneď podávať.