Fackelmann Palička na mäso 26 cm, SENSE
14,30 €

Novinka

Praktická palička na mäso SENSE s dĺžkou 26 cm od výrobcu Fackelmann. Palička ponúka dve plochy na klopanie, jednu hladkú pre jemné mäso a druhú hrubšiu pre väčšie mäso. Mäkká rukoväť pre ľahkú manipuláciu. Elegantné čierno-strieborné prevedenie. A o umývanie sa postará umývačka.

Fackelmann Škrabka Y 17 cm, SENSE
6,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktická škrabka Y SENSE v dĺžke 17 cm od výrobcu Fackelmann. Vyrobená z nerezovej ocele a s mäkkým držadlom pre ľahkú manipuláciu. Pomôže nielen s lúpaním akejkoľvek zeleniny, obzvlášť tej dlhej. Elegantné čierno-strieborné prevedenie. A o umývanie sa postará umývačka.

Fackelmann Lis na cesnak 18 cm, SENSE
10,80 €

Novinka

Praktický lis na cesnak SENSE s dĺžkou 18 cm od výrobcu Fackelmann. Lis je vyrobený z nerezovej ocele a využitie nájde nielen na cesnak. Mäkká rukoväť pre ľahkú manipuláciu. Elegantné čierno-strieborné prevedenie. A o umývanie sa postará umývačka.

Fackelmann Krájač na pizzu 18 cm, SENSE
6,30 €

Novinka

Jednoduchý krájač na pizzu SENSE s dĺžkou 18 cm od výrobcu Fackelmann. Vyrobený z nerezovej ocele a odolného plastu. Mäkká rukoväť pre ľahkú manipuláciu. Elegantné čierno-strieborné prevedenie. A o umývanie sa postará umývačka.

Fackelmann Otvárač na konzervy 20 cm, SENSE
11,60 €

Novinka

Praktický otvárač na konzervy SENSE v dĺžke 20 cm od výrobcu Fackelmann. Vyrobený z nerezovej ocele a s mäkkým držadlom pre ľahkú manipuláciu. Pomôže nielen s konzervou, ale navyše je doplnený otváračom na fľaše a dierovačkou. Elegantné čierno-strieborné prevedenie. A o umývanie sa postará umývačka.

Fackelmann Mašlovačka 24 cm, SENSE, silikón
7,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktická silikónová mašlovačka SENSE s dĺžkou 24 cm od výrobcu Fackelmann. Mašlovačka je vyrobená kombináciou silikónu a nerezovej časti. Skvele pomôže s prípravou vypečených pokrmov. Mäkká rukoväť pre ľahkú manipuláciu. Elegantné čierno-strieborné prevedenie. A o umývanie sa postará umývačka.

Fackelmann Metla na šľahanie 26 cm, SENSE, silikón
8,50 €

Novinka

Silikónová metla na šľahanie SENSE s dĺžkou 26 cm od výrobcu Fackelmann. Vyrobená z kombinácie silikónu a nerezovej ocele. Mäkká rukoväť pre ľahkú manipuláciu. Elegantné čierno-strieborné prevedenie. A o umývanie sa postará umývačka.

Fackelmann Stierka 26 cm, SENSE, plast
7,70 €

Novinka

Praktická plastová stierka SENSE s dĺžkou 26 cm od výrobcu Fackelmann. Stierka je vyrobená kombináciou odolného plastu a nerezovej časti. Skvele pomôže nielen pri vašom pečení. Mäkká rukoväť pre ľahkú manipuláciu. Elegantné čierno-strieborné prevedenie. A o umývanie sa postará umývačka.

Fackelmann Škrabka kyvná 18 cm, SENSE
6,30 €

Novinka

Praktická kyvná škrabka SENSE v dĺžke 18 cm od výrobcu Fackelmann. Vyrobená z nerezovej ocele a s mäkkým držadlom pre ľahkú manipuláciu. Pomôže nielen s lúpaním akejkoľvek zeleniny, či už okrúhlej, oválnej či dlhej. Elegantné čierno-strieborné prevedenie. A o umývanie sa postará umývačka.

Fackelmann Sito ochranné 29 cm, SENSE
10,80 €

Novinka

Praktické ochranné sito SENSE s priemerom 29 cm od výrobcu Fackelmann. Sito je vyrobené z nerezovej ocele a silikónu. Skvele si poradí so striekajúcou vodou či prskajúcim olejom. Mäkká rukoväť pre ľahkú manipuláciu. Elegantné čierno-strieborné prevedenie. A o umývanie sa postará umývačka.