Orion Naberačka nerez 7x21 cm
2,70 €

Nerezová naberačka od značky Orion má očko slúžiace na zavesenie. Dĺžka naberačky je 22 cm, priemer samotnej lyžice na naberanie polievky alebo omáčok je 7 cm.

Tefal Bienvenue malá obracačka 2745112
3 €

Obracačka malá Tefal Bienvenue je vyrobená z nylonu zosilneného 15% skleneným vláknom pre vyššiu pevnosť a tepelnú odolnosť až do 220 °C. Obracačku môžete umývať aj v umývačke.

Tefal Bienvenue dlhá obracačka 2744112
3 €

Posledný kus za túto cenu!

Dlhá obracačka Tefal Bienvenue je vyrobená z nylonu zosilneného 15% skleneným vláknom pre vyššiu pevnosť a tepelnú odolnosť až do 220 °C. Obracačku môžete umývať aj v umývačke.

Tefal Bienvenue obracačka 2743712
3 €

Obracačka Tefal Bienvenue je vyrobená z nylonu zosilneného 15% skleneným vláknom pre vyššiu pevnosť a tepelnú odolnosť až do 220 °C. Obracačku môžete umývať aj v umývačke.

Tefal Bienvenue lyžica 2743912
3 €

Servírovacia lyžica Tefal Bienvenue je vyrobená z nylonu 66 zosilneného 15% skleneným vláknom pre vyššiu pevnosť a tepelnú odolnosť až do 220 °C. Lyžicu možno umývať v umývačke

Tefal Bienvenue naberačka 2744312
3 €

Posledný kus za túto cenu!

Naberačka Tefal Bienvenue je vyrobená z nylonu 66 zosilneného 15% skleneným vláknom pre vyššiu pevnosť a tepelnú odolnosť až do 220 °C. Naberačku je možné umývať v umývačke.

Tefal Bienvenue strúhadlo na zemiaky 2744712
3,09 € 3 €

Strúhadlo na zemiaky Tefal Bienvenue je vyrobené z nylonu 66 zosilneného 15% skleneným vláknom pre vyššiu pevnosť a tepelnú odolnosť až do 220 °C. Strúhadlo je možné umývať v umývačke.

CS Solingen Naběračka na zmrzlinu Exquisite 21 cm
3,10 €

Novinka

Naběračka na zmrzlinu Exquisite značky CS Solingen vám pomůže se snadným nabíráním a servírováním zmrzliny. Tato naběračka potěší kvalitním zpracováním a ideální velikostí na tvorbu úhledných kopečků. Vyrobena je z kombinace nerezové oceli, chromu a niklu, díky níž se může pyšnit vysokou odolností a dlouhou životností. Naběračka disponuje praktickým očkem na zavěšení.

CS Solingen Metla šlehací nerez Exquisite
3,10 €

Novinka

Praktická šlehací metla Exquisite značky CS Solingen skvěle poslouží při šlehání vajec, krémů a náplní. Metla potěší kvalitním zpracováním a ideální velikostí. Vyrobena je z kombinace nerezové oceli, chromu a niklu, díky níž se může pyšnit vysokou odolností a dlouhou životností. Metla disponuje praktickým očkem na zavěšení.

CS Solingen Škrabka na brambory Exquisite 18,5 cm
3,10 €

Škrabka na brambory CS Solingen Exquisite o velikosti 18,5 cm zaujme kvalitním zpracováním a ergonomickým designem, díky němuž škrábání brambor usnadní. Tato škrabka je vyrobena z kombinace nerezové oceli, chromu a niklu, díky níž se může pyšnit vysokou odolností a dlouhou životností. Navíc disponuje praktickým očkem na zavěšení.

Orion Naberačka nerez 5,5 cm
3,40 €

Nerezová naberačka od značky Orion má zahnuté držadlo slúžiace na zavesenie. Dĺžka naberačky je 28 cm, priemer samotnej lyžice na naberanie polievky alebo omáčok je 5,5 cm.

CS Solingen Servírovací lžíce Exquisite 34 cm
3,80 €

Novinka

Praktická servírovací lžíce Exquisite značky CS Solingen potěší kvalitním zpracováním a ideální velikostí. Tato lžíce skvěle poslouží při servírování vařených pokrmů. Vyrobena je z kombinace nerezové oceli, chromu a niklu, díky níž se může pyšnit vysokou odolností a dlouhou životností. Lžíce disponuje praktickým očkem na zavěšení.

CS Solingen Servírovací lžíce nerez/nylon Exquisite
3,80 €

Novinka

Servírovací lžíce CS Solingen Exquisite díky kvalitnímu zpracování skvěle poslouží u každodenní přípravy a servírování jídel. Tato lžíce je vyrobena z kombinace nerezové oceli a silikonu, který je odolný až do 220 °C. Pro snadné uskladnění disponuje praktickým očkem na zavěšení.

CS Solingen Vidlička porcovací Exquisite 34,5 cm
3,80 €

Novinka

Porcovací vidlička Exquisite CS Solingen potěší kvalitním zpracováním a ideální velikostí. Tato vidlička je určena na snadné a především bezpečné porcování masa a dalších velkých pokrmů. Vyrobena je z kombinace nerezové oceli, chromu a niklu, díky níž se může pyšnit vysokou odolností a dlouhou životností.

CS Solingen Pěnovačka lžíce Exquisite 34,5 cm
3,80 €

Novinka

Pěnovačka lžíce Exquisite značky CS Solingen skvěle poslouží v každé kuchyni. Tato pěnovačka je vyrobena z kombinace nerezové oceli, chromu a niklu, díky níž se může pyšnit vysokou odolností a dlouhou životností. Využijete ji především pro snadné a bezpečné nabírání vařených pokrmů, jako jsou játrové knedlíčky, noky či polévkové koření.

CS Solingen Lopatka na dort Exquisite 27,5 cm
3,88 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktická lopatka na dort Exquisite značky CS Solingen vám pomůže se snadným servírováním dortu. Tato lopatka zaujme kvalitním zpracováním a ergonomickým provedením. Vyrobena je z kombinace nerezové oceli, chromu a niklu, díky níž se může pyšnit vysokou odolností a dlouhou životností. Lopatka disponuje praktickým očkem na zavěšení.

DUE ESSE Sada sitiek 6,5 cm 4 ks
4 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada praktických sitiek vyrobených z nezávadného plastu sa hodí do každej kuchyne. Sitká od značky Marex Trade majú na protiľahlej strane rukoväte zarážky pre umiestnenie na nádobu alebo otvor pre zavesenie. Každý kus v sade disponuje inak veľkým priemerom.

Orion Grilovacia vidlička
4 €

Grilovaciu vidličku značky Orion využijete pri grilovaní alebo opekaní. Vďaka dĺžke sa vám s ňou bude dobre pracovať a nebudú vás toľko páliť ruky od žiary.

CS Solingen Obracačka nerezová Exquisite
4,27 € 4 €

Posledný kus za túto cenu!

Nerezová obracačka Exquisite od značky CS Solingen v dizajnovom prevedení matného a lešteného povrchu. Obracačka je vhodná do umývačky riadu.

Tefal Bienvenue kliešte 2745312
4,26 € 4 €

Kuchynské kliešte Tefal Bienvenue sú vyrobené z nylonu 66 zosilneného 15% skleneným vláknom pre vyššiu pevnosť a tepelnú odolnosť až do 220 °C. Kliešte je možné umývať v umývačke.

Tescoma Oddělovač přichyceného pečiva DELÍCIA
4,20 € 4 €

Oddělovač přichyceného pečiva snadno a rychle uvolní přichycené moučníky díky kvalitní a průžné čepeližáruvzdorného odolného plastu. Ideální do forem s antiadhezním povlakem, jejichž povrch nepoškodí.

Orion Naberačka nerez 7 cm
4,20 €

Nerezová naberačka od značky Orion je dlhá 31 cm. Iste oceníte aj možnosť zavesenia na kuchynskú tyč.

Orion Naberačka nerez 8 x 33 cm
4,60 €

Nerezová naberačka značky Orion je ideálnym pomocníkom do každej kuchyne. Jej rozmery sú: 8 cm priemer a 33 cm dĺžka.

Kela Kalíšek na vejce GLOBUL, sada 4 ks
4,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada čtyř kalíšků na vejce vyrobených německou společností Kela. Pokud opravdu platí, že jíst se dá i očima, pak vajíčka podávaná v těchto držácích budou opravdovou delikatesou. Tvůrci této kuchyňské pomůcky totiž umně propojili minimalismus s nápaditostí a vytvořili opravdu stylový produkt.

Fackelmann Multifunkčný otvárač 4v1 14,5 cm
5 €

Multifunkčný pomocník na otváranie rôznych uzáverov fliaš. Otvárač od značky Fackelmann si hravo poradí s korunkovými uzávermi, viečkami od PET fliaš, konzervami a pohármi.

CS Solingen Nerezové kuchynské kliešte, 30 cm
5 €

Nerezové kuchynské kliešte od značky CS Solingen v dizajnovom fialovom prevedení. Tieto kliešte sú ideálne ako do kuchyne, tak na grilovanie a sú žiaruvzdorné do 240 °C.

CS Solingen Naberačka nerezová Exquisite
5,45 € 5 €

Nerezová naberačka Exquisite od značky CS Solingen v dizajnovom prevedení matného a lešteného povrchu. Naberačka je vhodná do umývačky riadu.

Kolimax 102706 Naberačka 10 cm / 200 ml, dĺžka 35 cm
5 €

Oceľová naberačka značky Kolimax pre malých domácich kuchárov aj pre profesionálov. Vďaka trikrátbrúsenému vnútornému povrchu sa na naberačku lepí menej potravín a ľahšie z nej dostanete preč nečistoty. Samozrejmosťou je desaťročná záruka.

Tescoma Vidlička GrandCHEF+
5 €

Praktická vidlička GrandCHEF+ značky Tescoma je vyrobená z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele a žiaruvzdorného nylonu (210 ° C). Vidlička je vhodná pre všetky druhy riadu, vynikajúca aj pre riad s antiadhéznym povlakom, ktorého povrch nepoškodí.

Tescoma Multifunkčný otvárač PRESTO, ALL in 1
5,50 € 5 €

Radšej než si ublížiť pri otváraní fľaše holou rukou, vyskúšajte multifunkčný otvárač PRESTO od značky Tescoma. Otváranie fliaš s korunkovým uzáverom, plechoviek, konzerv s krúžkom, ale aj PET fliaš a zaváracích viečok je teraz ľahké. Možno ho umývať v umývačke.

Tefal COMFORT obracačka K1292014
5,43 € 5 €

Obracačka Tefal Comfort je vyrobená z vysoko kvalitného polyamidu s odolnosťou voči teplote až 230 °C. Kvalitný dizajn s otvormi a zužujúcimi sa okrajmi zaistí ľahšie obracanieservírovanie.

Tefal COMFORT lyžice s otvormi na vyberanie K1291014
5,43 € 5 €

Lyžica s otvormi Tefal Comfort je vyrobená z vysoko kvalitného polyamidu s odolnosťou proti teplote až 230 °C. Materiál lyžice navyše nespôsobuje škrabance, možno používať s kuchynským riadom a spotrebičmi s nepriľnavým povrchom.

Tefal COMFORT lyžice K1290114
5,43 € 5 €

Servírovacie lyžice Tefal Comfort sú vyrobené z vysoko kvalitného polyamidu s odolnosťou voči teplote až 230 ° C. Materiál nespôsobuje škrabance a možno preto používať s kuchynským riadom a spotrebičmi s nepriľnavým povrchom.

Orion Ošatka rattan guľatá, 14 cm
5 €

Ošatka vyrobená z prírodného materiálu pedig, čiže ratan. Vhodná na kysnutie domáceho chleba, alebo na jeho uskladnenie a servírovanie. Priemer ošatky je 14 cm.

Stanley Rogers Cedidlo 7,5x19,5cm, nerez
5 €

Cedidlo značky Stanley Rogers je šikovná pomôcka do vašej kuchyne. Cez cedidlo môžete pohodlne zlievať, pasírovať alebo cediť. Má šikovnú dlhú rukoväť. Je vyrobené z nerezového materiálu.

Tefal COMFORT škrabka K1298114
5 €

Otočná škrabka Tefal Comfort pre vysoko účinné škrabanie, ľahkú prácu a spoľahlivosť. Je ideálny aj pre pravákov, aj pre ľavákov. Veľmi odolné dvojité nerezové čepele zaisťujú vynikajúce výsledky a dlhú životnosť výrobku.

Kela Naběračka na špagety nerezová BOLLITA 34 cm
5,70 €

Novinka

Naběračka na špagety Bollita 34 cm od značky Kela bude skvělým pomocníkem ve vaší kuchyni. Díky ergonomické rukojeti a modernímu designu vám bude dělat při servírování jedině radost. Kvalitní detailní zpracování umožní velmi snadné použití i snadné čištění. Samozřejmostí je možnost umývání v myčce na nádobí.

Kela Servírovací lžíce nerezová BOLLITA 33 cm
5,70 €

Novinka

Lžíce servírovací Bollita značky Kela bude skvělým pomocníkem ve vaší kuchyni. Je vyrobena z nerezového materiálu s dlouhou ergonomickou rukojetí. Náčiní je vhodné mýt v myčce na nádobí.

Kela Obracečka nerezová BOLLITA 35 cm
5,70 €

Novinka

Stylová pomůcka na grilování či vaření, to je obracečka Bollita od značky Kela. Velice příjemně se drží a je odolná velmi vysokým teplotám. Tělo je vyrobeno z vysoce kvalitní nerezové oceli.

Orion Naberačka nerez 10x37 cm
5,70 €

Nerezová naberačka od značky Orion má zahnuté držadlo slúžiace na zavesenie. Dĺžka naberačky je 37 cm, priemer samotnej lyžice na naberanie polievky alebo omáčok je 10 cm.

Fackelmann Naberačka 33 cm
5,80 €

Naberačka Fackelmann Stanley Rogers 3H je vyrobená z polyftalamidu s tepelnou odolnosťou do 270°C. Naberačku je možné umývať v umývačke riadu. Jej dĺžka je 33 cm.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: