Zwilling J.A.Henckel Drvič na zemiaky
39 €

Posledný kus za túto cenu!

Drvič na zemiaky TWIN Pure od ZWILLING sa usadí vo vašej kuchyni po prvom použití. Vďaka ergonomickej rukoväti a modernému dizajnu vám bude robiť pri používaní jedine radosť.

Zwilling J.A.Henckel Špachtľa, silikónová
38 €

Posledný kus za túto cenu!

Špachtľa TWIN Pure od ZWILLING sa usadí vo vašej kuchyni po prvom použití. Vďaka silikónovému materiálu ju možno použiť na akékoľvek riady, hrnce a panvice.

Zwilling J.A.Henckel Naberačka na špagety
36 €

Posledný kus za túto cenu!

Naberačka na špagety TWIN Pure od ZWILLING sa usadí vo vašej kuchyni po prvom použití. Vďaka ergonomickej rukoväti a modernému dizajnu vám bude robiť pri servírovaní jedine radosť.

Zwilling J.A.Henckel Wok obracačka
36 €

Posledný kus za túto cenu!

Wok obracačka TWIN Pure od ZWILLING sa usadí vo vašej kuchyni po prvom použití. Vďaka ergonomickej rukoväti a modernému dizajnu vám bude robiť pri používaní jedine radosť.

Zwilling J.A.Henckel Štetec, silikónový
29 €

Posledný kus za túto cenu!

Štetec TWIN Pure od ZWILLING sa usadí vo vašej kuchyni po prvom použití. Vďaka silikónovému materiálu ho možno použiť na akékoľvek riady, hrnce a panvice bez toho aby ste sa báli poškriabaniu.

Zwilling J.A.Henckel Škrabka otočná
26 €

Posledný kus za túto cenu!

Zwilling Twin Pure škrabka otočná je vhodná pre pravákov aj ľavákov. Je to nepostrádateľná pomôcka vo vašej kuchyni. Vďaka kvalitnému spracovaniu má veľmi dlhú životnosť ..

Zwilling J.A.Henckel Vykrajovač jadrovníkov
25,33 € 25 €

Posledný kus za túto cenu!

Zwilling Twin Pure vykrajovač jadrovníkov sa usadí vo vašej kuchyni po prvom použití. Pomocou tejto šikovnej pomôcky sa rýchlo a ľahko zbavíte otravných jadrovníkov a môžete tak rovno hotovať obľúbené ovocie.

Zwilling J.A.Henckel Metla na šľahanie
25 €

Posledný kus za túto cenu!

Metla na šľahanie TWIN Pure od ZWILLING sa usadí vo vašej kuchyni po prvom použití. Metlu možno použiť pri varení aj pečení, a preto ju bude dobré mať ju neustále pri ruke.

Chef'n Mixér na šalátové dresingy, ručný-42%
23,29 € 13,47 €

Akcia

Šikovný pomocník v letných dňoch mixér na šalátové zálievky mechanický je vhodný na mixovanie a uchovanie dressingov. Tento patentovaný výrobok je vhodný do umývačky. Bol navrhnutý v USA.

Orion Ťažítko keramické do suda 21cm
10,80 €

Novinka

Keramické ťažítko do zeleniny je rozdelené na dve časti. Tie umožnia ich vloženie aj do nádob s priemerom hrdla menším, než je potrebný skompletizovaný priemer ťažidla. Otvormi v ťažítku vyteká zo zeleniny šťava, využijete ich aj k jednoduchému vybratiu z nádoby.

Orion Cedník nerez mísa ANETT pr. 28,5 cm
8,50 €

Novinka

Nerezový cedník od značky Orion využijete nejen pro cezení potravin a omývání zeleniny, ovoce a příloh, ale také jako servírovací mísu. Tento cedník s průměrem 28,5 cm lze mýt v myčce nádobí.

Tescoma Obracečka do woku GrandCHEF
8,10 €

Novinka

Obracečka do woku GrandCHEF od značky Tescoma se hodí do domácíprofesionální kuchyně. Pomůcky GrandCHEF se chlubí svou celonerezovou konstrukcí s minimálním použitím plastů.

Orion Ťažítko keramické do suda 17cm
8 €

Novinka

Keramické ťažítko do zeleniny je rozdelené na dve časti. Tie umožnia ich vloženie aj do nádob s priemerom hrdla menším, než je potrebný skompletizovaný priemer ťažidla. Otvormi v ťažítku vyteká zo zeleniny šťava, využijete ich aj k jednoduchému vybratiu z nádoby.

Chef'n Vykrajovač jahôd/paradajok-49%
15,13 € 7,68 €

Akcia

Vykrajovač na paradajky alebo jahody odstraňuje jadrovníky rýchlo a jednoducho. Zúbkované brity pre čisté odstránenie jadrovníkov. Vhodný do umývačky.

Tescoma Škrabka na sklokeramické desky PRECIOSO
7,20 €

Novinka

Škrabka na sklokeramické desky PRECIOSO značky Tescoma snadno odstraní připálené a zaschlé nečistoty z povrchu indukčních a sklokeramických varných desek. Také poslouží pro čištění zaschlých nečistot z porcelánových a z hladkých skleněných povrchů. Škrabka je dodávána se 3 čepelemi z nerezavějící oceli.

Orion Cedník nerez mísa ANETT pr. 25,5 cm
7 €

Novinka

Nerezový cedník od značky Orion využijete nejen pro cezení potravin a omývání zeleniny, ovoce a příloh, ale také jako servírovací mísu. Tento cedník s průměrem 25,5 cm lze mýt v myčce nádobí.

Microplane chránič prstov so zásobníkom
6 €

Posledný kus za túto cenu!

Dvojdielny chránič prstov so zásobníkom z radu Gourmet amerického výrobcu Microplan udrží vaše ruky počas strúhania bezpečne izolované od ostrých zúbkov strúhadiel z rovnakej série. Slúži aj ako zásobník na drobné suroviny, napríklad na orechy, cesnak, muškátový oriešok alebo kus tvrdého syra, ktoré počas práce so strúhadlom pevne udržuje priamo pri funkčnej časti.

Tescoma Kvedlačka spirálová GrandCHEF
5,50 €

Novinka

Spirálovou kvedlačku GrandCHEF značky Tescoma ocení všechny hospodyňky. S tímto výrobkem vyšleháme šlehačku, bílek, palačinkové těsto i jíšku. Vyšleháme i horké omáčky, které jsou pak jemnější. Hodí se do domácíprofesionální kuchyně.

CS Solingen Obracečka nerez/nylon Exquisite
4,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Obracečka CS Solingen Exquisite díky kvalitnímu zpracování skvěle poslouží u každodenního vaření. Tato obracečka je vyrobena z kombinace nerezové oceli a silikonu, který je odolný až do 220 °C. Pro snadné uskladnění disponuje praktickým očkem na zavěšení.

CS Solingen Servírovací lžíce nerez/nylon Exquisite
3,80 €

Novinka

Servírovací lžíce CS Solingen Exquisite díky kvalitnímu zpracování skvěle poslouží u každodenní přípravy a servírování jídel. Tato lžíce je vyrobena z kombinace nerezové oceli a silikonu, který je odolný až do 220 °C. Pro snadné uskladnění disponuje praktickým očkem na zavěšení.

CS Solingen Servírovací lžíce Exquisite 34 cm
3,80 €

Novinka

Praktická servírovací lžíce Exquisite značky CS Solingen potěší kvalitním zpracováním a ideální velikostí. Tato lžíce skvěle poslouží při servírování vařených pokrmů. Vyrobena je z kombinace nerezové oceli, chromu a niklu, díky níž se může pyšnit vysokou odolností a dlouhou životností. Lžíce disponuje praktickým očkem na zavěšení.

CS Solingen Pěnovačka lžíce Exquisite 34,5 cm
3,80 €

Novinka

Pěnovačka lžíce Exquisite značky CS Solingen skvěle poslouží v každé kuchyni. Tato pěnovačka je vyrobena z kombinace nerezové oceli, chromu a niklu, díky níž se může pyšnit vysokou odolností a dlouhou životností. Využijete ji především pro snadné a bezpečné nabírání vařených pokrmů, jako jsou játrové knedlíčky, noky či polévkové koření.

CS Solingen Vidlička porcovací Exquisite 34,5 cm
3,80 €

Novinka

Porcovací vidlička Exquisite CS Solingen potěší kvalitním zpracováním a ideální velikostí. Tato vidlička je určena na snadné a především bezpečné porcování masa a dalších velkých pokrmů. Vyrobena je z kombinace nerezové oceli, chromu a niklu, díky níž se může pyšnit vysokou odolností a dlouhou životností.

CS Solingen Naběračka na zmrzlinu Exquisite 21 cm
3,10 €

Novinka

Naběračka na zmrzlinu Exquisite značky CS Solingen vám pomůže se snadným nabíráním a servírováním zmrzliny. Tato naběračka potěší kvalitním zpracováním a ideální velikostí na tvorbu úhledných kopečků. Vyrobena je z kombinace nerezové oceli, chromu a niklu, díky níž se může pyšnit vysokou odolností a dlouhou životností. Naběračka disponuje praktickým očkem na zavěšení.

CS Solingen Metla šlehací nerez Exquisite
3,10 €

Novinka

Praktická šlehací metla Exquisite značky CS Solingen skvěle poslouží při šlehání vajec, krémů a náplní. Metla potěší kvalitním zpracováním a ideální velikostí. Vyrobena je z kombinace nerezové oceli, chromu a niklu, díky níž se může pyšnit vysokou odolností a dlouhou životností. Metla disponuje praktickým očkem na zavěšení.

CS Solingen Lopatka na dort Exquisite 27,5 cm
3,10 €

Novinka

Praktická lopatka na dort Exquisite značky CS Solingen vám pomůže se snadným servírováním dortu. Tato lopatka zaujme kvalitním zpracováním a ergonomickým provedením. Vyrobena je z kombinace nerezové oceli, chromu a niklu, díky níž se může pyšnit vysokou odolností a dlouhou životností. Lopatka disponuje praktickým očkem na zavěšení.

CS Solingen Vidlička porcovací nerez Star 26 cm
3,10 €

Novinka

Porcovací vidlička CS Solingen Star díky kvalitnímu a ergonomickému zpracování skvěle poslouží u porcování větších pokrmů. Tato vidlička je vyrobena z nerezové oceli a její rukojeť je navržena tak, aby práce s ní byla maximálně komfortní a bezpečná.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: