HAMA Xavax digitálny teplomer s časovačom - zánovné-23%
13,29 € 10,20 €

Zánovné

Digitálny teplomer na kontrolu vnútornej teploty jedla pri varení, pražení, pečení. Na sledovanie rôznych stupňov varenia pri nastavení špecifickej teploty. Vhodný pre zeleninu, pečené mäso, koláče, steaky, polievky, víno.

Tefal Ingenio cedník K2070614 - použité-19%
10,99 € 8,90 €

Použité

Cedník v klasickej farbe značky Tefal, čiernej a červenej bude sa do vašej kuchyni pekne hodiť. Cedník má protišmykové nožičky a príjemné úchyty pre ľahké držanie. Väčšia pevnosť, odolnosť a dlhá životnosť.

Tefal Ingenio lis na cesnak - rozbalené
15,40 €

Rozbalené

Lis na cesnak z chytrej rady Ingenio má dômyselnú vychytávku vyznačenú červeno. Lis má robustnú a pevnú rukoväť a je odolný voči kyselinám, zafarbeniu i korózii.

Tefal Ingenio valček na pečenie - zánovné-17%
21,90 € 18,10 €

Zánovné

Valček na cesto Ingenio má červený indikátor na podstavci, ktorý podlieha kontrole ideálnej hrúbky cesta. Stabilná poloha na ploche vďaka podstavcom na držadlách valčeku pre zvýšenú hygienu pri používaní.

Tescoma Flambovacia pištoľ GrandCHEF - rozbalené-10%
30,40 € 27,10 €

Rozbalené

Vysoko kvalitná pištoľ značky Tescoma pre flambovanie cukrárskych výrobkov, karamelizovanie cukru, gratinovanie syra, opekanie zeleniny, prípravu chrumkavej kôrky steakov, hydiny a pod.

Tescoma Sitko GrandCHEF 12 cm - zánovné-9%
8,50 € 7,70 €

Zánovné

Nerezové sitko s priemerom 12 cm je vyrobené pod značkou Tescoma v rámci kolekcie GrandChef, ktorá je charakteristická svojou celonerezovou, prípadne celokovovou konštrukciou s minimálnym použitím plastov.

Plnička klobás nerez na 3kg masa - zánovné-23%
102,74 € 78,10 €

Zánovné

Domáca vertikálna mechanická plnička je vyrobená z nerez kovu. Plnička je vhodná pre plnenie jaterníc, klobás, salám, párkov, cukroviniek a podobne v domácich podmienkach. Kapacita maximálne 3 kg mäsa.

Westmark Digitálny teplomer na pečenie, bezdrôtový - zánovné-17%
42,11 € 34,90 €

Zánovné

Praktický bezdrôtový digitálny teplomer na pečenie, s ktorým je možné kontrolovať priebeh pečenia i zo vzdialenosti až 30 m. Je vybavený meracou sondou z nerezovej ocele pripojenú k základni odolným káblom. Možno si zvoliť prednastavenú teplotu pre rôzne druhy mäsa či vami určenú teplotu.