Fackelmann Škrabka Y 17 cm, SENSE
6,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktická škrabka Y SENSE v dĺžke 17 cm od výrobcu Fackelmann. Vyrobená z nerezovej ocele a s mäkkým držadlom pre ľahkú manipuláciu. Pomôže nielen s lúpaním akejkoľvek zeleniny, obzvlášť tej dlhej. Elegantné čierno-strieborné prevedenie. A o umývanie sa postará umývačka.

Fackelmann Šťúchadlo OVAL 25 cm, 2H / INOX
6,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Šťúchadlo Fackelmann je praktickým pomocníkom pre prípravu kaší či šťúchaných zemiakov. Toto šťúchadlo je vyrobené z kombinácie plastového a nerezového materiálu. Ergonomické držadlo zaručuje komfortnú manipuláciu a je vybavená očkom pre jednoduché zavesenie. Šťúchadlo možno umývať v umývačke riadu.

Fackelmann Škrabka kyvná 18 cm, SENSE
6,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktická kyvná škrabka SENSE v dĺžke 18 cm od výrobcu Fackelmann. Vyrobená z nerezovej ocele a s mäkkým držadlom pre ľahkú manipuláciu. Pomôže nielen s lúpaním akejkoľvek zeleniny, či už okrúhlej, oválnej či dlhej. Elegantné čierno-strieborné prevedenie. A o umývanie sa postará umývačka.

Fackelmann Penovačka OVAL 33 cm, 2H / INOX
5,80 €

Novinka

Penovačka Fackelmann je praktickým pomocníkom pre prípravu jedál. Táto Penovačka vám umožní komfortne naberať cestoviny, halušky, knedličky a ďalšie potraviny varené vo vode. Vyrobená je z kombinácie plastového a nerezového materiálu. Jej držadlo je vybavené očkom pre jednoduché zavesenie. Penovačku možno umývať v umývačke riadu.

Fackelmann Cedidlo JUMBO 36,5 cm ARCADALINA, 3H
9,70 €

Novinka

Jednoduchý cedidlo JUMBO ARCADALINA 3H v dĺžke 36,5 cm od výrobcu Fackelmann. Vyrobené z odolného plastu, ktorý je šetrný k vášmu riadu. Môžete ho využiť na cestoviny, knedle, ale aj zeleninu. S praktickým očkom na zavesenie. A o umývanie sa postará umývačka.

Zwilling J.A.Henckel Škrabka otočná
26,25 € 22 €

Novinka

Zwilling Twin Pure škrabka otočná je vhodná pre pravákov aj ľavákov. Je to nepostrádateľná pomôcka vo vašej kuchyni. Vďaka kvalitnému spracovaniu má veľmi dlhú životnosť ..

Fackelmann Krájač na pizzu 18 cm, SENSE
6,30 €

Novinka

Jednoduchý krájač na pizzu SENSE s dĺžkou 18 cm od výrobcu Fackelmann. Vyrobený z nerezovej ocele a odolného plastu. Mäkká rukoväť pre ľahkú manipuláciu. Elegantné čierno-strieborné prevedenie. A o umývanie sa postará umývačka.

Fackelmann Lis na cesnak 18 cm, SENSE
10,80 €

Novinka

Praktický lis na cesnak SENSE s dĺžkou 18 cm od výrobcu Fackelmann. Lis je vyrobený z nerezovej ocele a využitie nájde nielen na cesnak. Mäkká rukoväť pre ľahkú manipuláciu. Elegantné čierno-strieborné prevedenie. A o umývanie sa postará umývačka.

Fackelmann Lopatka na lasagne 28 cm, ARCADALINA, 3H
7,70 €

Novinka

Jednoduchá lopatka na lasagne ARCADALINA 3H s dĺžkou 28 cm od výrobcu Fackelmann. Vyrobená z odolného plastu, ktorý je šetrný k vášmu riadu. Využitie nájde nielen na lasagne, ale aj ďalšie pokrmy. S praktickým očkom na zavesenie. A o umývanie sa postará umývačka.

Fackelmann Luskáčik na orechy 17 xm
9,30 €

Novinka

Praktický luskáčik na orechy Fackelmann sa nestratí v žiadnej domácnosti. Tento luskáčik vám umožní pohodlne a bez námahy vylúskať orechy. Kvalitné spracovanie z hliníkovej zliatiny je zárukou komfortnej manipulácie a dlhej životnosti.

Fackelmann Obracačka 32 cm, 3H / nerez držadlo
5,80 €

Novinka

Obracačka oválneho tvaru značky Fackelmann uľahčí prácu v kuchyni. Je vyrobená z kvalitného materiálu s odolnosťou až do 270 °C. Držadlo je z nerezovej ocele a disponuje ergonomickým tvarom pre lepší úchyt. Kuchynské náčinie je vhodné aj do umývačky.

Orion Ťažítko keramické do suda 17cm
7,71 € 7,40 €

Novinka

Keramické ťažítko do zeleniny je rozdelené na dve časti. Tie umožnia ich vloženie aj do nádob s priemerom hrdla menším, než je potrebný skompletizovaný priemer ťažidla. Otvormi v ťažítku vyteká zo zeleniny šťava, využijete ich aj k jednoduchému vybratiu z nádoby.

Orion Ťažítko keramické do suda 21cm
10,81 € 9,50 €

Novinka

Keramické ťažítko do zeleniny je rozdelené na dve časti. Tie umožnia ich vloženie aj do nádob s priemerom hrdla menším, než je potrebný skompletizovaný priemer ťažidla. Otvormi v ťažítku vyteká zo zeleniny šťava, využijete ich aj k jednoduchému vybratiu z nádoby.

Chef'n Mixér na šalátové dresingy, ručný
23,29 € 19,70 €

Novinka

Šikovný pomocník v letných dňoch mixér na šalátové zálievky mechanický je vhodný na mixovanie a uchovanie dressingov. Tento patentovaný výrobok je vhodný do umývačky. Bol navrhnutý v USA.

Zwilling J.A.Henckel Drvič na zemiaky
39,25 € 32,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Drvič na zemiaky TWIN Pure od ZWILLING sa usadí vo vašej kuchyni po prvom použití. Vďaka ergonomickej rukoväti a modernému dizajnu vám bude robiť pri používaní jedine radosť.

Zwilling J.A.Henckel Vykrajovač jadrovníkov
25,33 € 21,20 €

Novinka

Zwilling Twin Pure vykrajovač jadrovníkov sa usadí vo vašej kuchyni po prvom použití. Pomocou tejto šikovnej pomôcky sa rýchlo a ľahko zbavíte otravných jadrovníkov a môžete tak rovno hotovať obľúbené ovocie.

DUE ESSE Cedník s ušami Ø 28 cm, nerez
16,60 € 14,10 €

Novinka

Due Esse Cedník s ušami Ø 28 cm, nerez je praktickým pomocníkom do každej kuchyne. Cedník je vyrobený z chrómniklovej potravinárskej ocele. Jeho celková šírka je 36 cm, výška 10 cm a priemer 28 cm.

Fackelmann Drvič na zemiaky 26 cm, SENSE
7,70 €

Novinka

Drvič na zemiaky SENSE značky Fackelmann uľahčí prácu v kuchyni. Je vyrobený z kvalitného materiálu s odolnosťou do 270°C. Držadlo je mäkké a disponuje ergonomickým tvarom pre lepší úchyt. Drvič je možné používať na obalený riad bez rizika poškrabania. Vhodné aj do umývačky

Fackelmann Lyžica na zeleninu OVAL 31 cm, 2H / INOX
5,40 €

Novinka

Lyžica na zeleninu Fackelmann uľahčí servírovanie aj prípravu zeleniny, ovocia a šalátov. Jej dĺžka je 31 cm a vyrobená je z kvalitného plastového materiálu. Nerezové držadlo zaručuje komfortnú manipuláciu a je vybavená očkom pre jednoduché zavesenie. Lyžicu možno umývať v umývačke riadu.

Fackelmann Mašlovačka 24 cm, SENSE, silikón
7,70 €

Novinka

Praktická silikónová mašlovačka SENSE s dĺžkou 24 cm od výrobcu Fackelmann. Mašlovačka je vyrobená kombináciou silikónu a nerezovej časti. Skvele pomôže s prípravou vypečených pokrmov. Mäkká rukoväť pre ľahkú manipuláciu. Elegantné čierno-strieborné prevedenie. A o umývanie sa postará umývačka.

Fackelmann Metla na šľahanie švéd. 27 cm, SENSE, silikón
7,70 €

Novinka

Špirálová metla na šľahanie SENSE s dĺžkou 27 cm od výrobcu Fackelmann. Vyrobená z kombinácie silikónu a nerezovej ocele. Mäkká rukoväť pre ľahkú manipuláciu. Elegantné čierno-strieborné prevedenie. A o umývanie sa postará umývačka.

Fackelmann Naberačka na špagety 30 cm, SENSE
7,70 €

Novinka

Naberačka na špagety Sense, značky Fackelmann, vám uľahčí prácu v kuchyni. Je vyrobená z kvalitného materiálu s odolnosťou do 270°C. Držadlo je mäkké a disponuje ergonomickým tvarom pre lepší úchyt. Kuchynské náčinie je možné používať na obalený riad bez rizika poškrabaniu. Vhodné do umývačky riadu.

Fackelmann Naberačka OVAL 30 cm, 2H / INOX
6,20 €

Novinka

Naberačka oválneho tvaru značky Fackelmann uľahčí prácu v kuchyni. Je vyrobená z kvalitného materiálu s odolnosťou až do 270 °C. Držadlo je z nerezovej ocele a disponuje ergonomickým tvarom pre lepší úchyt. Kuchynské náčinie je vhodné aj do umývačky.

Fackelmann Obracačka 33 cm, do 220 °C, SENSE
7,70 €

Novinka

Obracačka SENSE značky Fackelmann uľahčí prácu v kuchyni. Je vyrobená z kvalitného materiálu s odolnosťou až do 270 °C. Držadlo je mäkké a disponuje ergonomickým tvarom pre lepší úchyt. Kuchynské náčinie je vhodné aj do umývačky.

Fackelmann Obracačka 34 cm ARCADALINA, 3H
5,20 €

Novinka

Jednoduchá obracačka ARCADALINA 3H v dĺžke 34 cm od výrobcu Fackelmann. Vyrobená z odolného plastu, ktorý je šetrný k vášmu riadu a vhodný aj na nepriľnavý povrch. S praktickým očkom na zavesenie. A o umývanie sa postará umývačka.

Fackelmann Obracačka na Crepe/Palacinky 35 cm, 3H
9,30 €

Novinka

Jednoduchá obracačka na Crepe/palacinky 3H s dĺžkou 35 cm od výrobcu Fackelmann. Vyrobená z odolného plastu, ktorý je šetrný k vášmu riadu a vhodný aj na nepriľnavý povrch. Využiť môžete nielen na palacinky, ale aj omelety. S praktickým očkom na zavesenie. A o umývanie sa postará umývačka.

Fackelmann Obracačka na raklety 4 ks
5,40 €

Novinka

Obracačka na zapekanie syry raclette značky Fackelmann uľahčí prácu v kuchyni aj pri letnom grilovaní. Je vyrobená z kvalitného materiálu s odolnosťou až do 270 °C. Kuchynské náčinie je určené pre nepriľnavý povrch na panvici alebo grile. Vhodné aj do umývačky.

Fackelmann Obracačka plná 28 cm, do 220 °C, SENSE
7,70 €

Novinka

Plná obracačka SENSE, značky Fackelmann, vám uľahčí prácu v kuchyni. Je vyrobená z kvalitného materiálu s odolnosťou až do 270 °C. Držadlo je mäkké a disponuje ergonomickým tvarom pre lepší úchyt. Kuchynské náčinie je vhodné aj do umývačky.

Fackelmann Otvárač na konzervy 20 cm, SENSE
11,60 €

Novinka

Praktický otvárač na konzervy SENSE v dĺžke 20 cm od výrobcu Fackelmann. Vyrobený z nerezovej ocele a s mäkkým držadlom pre ľahkú manipuláciu. Pomôže nielen s konzervou, ale navyše je doplnený otváračom na fľaše a dierovačkou. Elegantné čierno-strieborné prevedenie. A o umývanie sa postará umývačka.

Microplane chránič prstov so zásobníkom
6 €

Novinka

Dvojdielny chránič prstov so zásobníkom z radu Gourmet amerického výrobcu Microplan udrží vaše ruky počas strúhania bezpečne izolované od ostrých zúbkov strúhadiel z rovnakej série. Slúži aj ako zásobník na drobné suroviny, napríklad na orechy, cesnak, muškátový oriešok alebo kus tvrdého syra, ktoré počas práce so strúhadlom pevne udržuje priamo pri funkčnej časti.

Tescoma Ruční šlehač DELÍCIA
8,90 €

Novinka

Ruční šlehač od značky Tescoma je ideální pro přípravu šlehaček a řídkých těst. Mechanické použití. Zhotoveno z prvotřídní nerezavějící oceli a odolného plastu. Vhodné do myčky nádobí.

Tescoma Stěrka silikonová DELÍCIA
6,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Silikonová stěrka od značky Tescoma snáší teploty do 220 °C, lze ji proto použít při míchání horkých pokrmů i v nádobí s antiadhézním povrchem. Vhodná do myčky nádobí.

Tescoma Zdobicí lžíce DELÍCIA
7,10 €

Novinka

Zdobicí lžíce od značky Tescoma je ideální pro dekorování talířů a zdobení slaných i sladkých pokrmů. S miskou na polevu. Vhodné do myčky nádobí.

Chef'n Vykrajovač jahôd/paradajok
15,13 € 12,80 €

Novinka

Vykrajovač na paradajky alebo jahody odstraňuje jadrovníky rýchlo a jednoducho. Zúbkované brity pre čisté odstránenie jadrovníkov. Vhodný do umývačky.

Zwilling J.A.Henckel Naberačka na špagety
35,92 € 30,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Naberačka na špagety TWIN Pure od ZWILLING sa usadí vo vašej kuchyni po prvom použití. Vďaka ergonomickej rukoväti a modernému dizajnu vám bude robiť pri servírovaní jedine radosť.

Zwilling J.A.Henckel Servírovacia lyžica široká
36,54 € 30,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Servírovacia lyžica široká TWIN Pure od ZWILLING sa usadí vo vašej kuchyni po prvom použití. Vďaka ergonomickej rukoväti a modernému dizajnu vám bude robiť pri servírovaní jedine radosť.

Zwilling J.A.Henckel Servírovacia lyžica úzka
33,99 € 28,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Servírovacia lyžica úzka TWIN Pure od ZWILLING sa usadí vo vašej kuchyni po prvom použití. Vďaka ergonomickej rukoväti a modernému dizajnu vám bude robiť pri servírovaní jedine radosť.

Zwilling J.A.Henckel Wok obracačka
35,77 € 29,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Wok obracačka TWIN Pure od ZWILLING sa usadí vo vašej kuchyni po prvom použití. Vďaka ergonomickej rukoväti a modernému dizajnu vám bude robiť pri používaní jedine radosť.

Fackelmann Palička na mäso 26 cm, SENSE
14,30 €

Novinka

Praktická palička na mäso SENSE s dĺžkou 26 cm od výrobcu Fackelmann. Palička ponúka dve plochy na klopanie, jednu hladkú pre jemné mäso a druhú hrubšiu pre väčšie mäso. Mäkká rukoväť pre ľahkú manipuláciu. Elegantné čierno-strieborné prevedenie. A o umývanie sa postará umývačka.

Banquet Palička na mäso AKCENT MAT, 22 cm
10,20 € 9,20 €

Novinka

Obojstranná palička s dĺžkou 22 cm určená na prípravu mäsa. Banquet AKCENT MAT je vyrobená z hliníka s matnou povrchovou úpravou, rukoväť je potiahnutá protišmykovými prvkami. Palička nie je vhodná do umývačky riadu.

Fackelmann Stierka 26 cm, SENSE, plast
7,70 €

Novinka

Praktická plastová stierka SENSE s dĺžkou 26 cm od výrobcu Fackelmann. Stierka je vyrobená kombináciou odolného plastu a nerezovej časti. Skvele pomôže nielen pri vašom pečení. Mäkká rukoväť pre ľahkú manipuláciu. Elegantné čierno-strieborné prevedenie. A o umývanie sa postará umývačka.

Fackelmann Cedidlo JUMBO Nero 36 cm, 2H
5,80 €

Novinka

Jednoduché cedidlo JUMBO Nero 2H s dĺžkou 36 cm od výrobcu Fackelmann. Vyrobené z odolného plastu, ktorý je šetrný k vášmu riadu. Môžete ho využiť na cestoviny, knedle, ale aj zeleninu. S praktickým očkom na zavesenie. A o umývanie sa postará umývačka.

Fackelmann Krájač na pizzu 20 cm ARCADALINA, 3H
5 €

Novinka

Jednoduchý krájač na pizzu ARCADALINA 3H s dĺžkou 20 cm od výrobcu Fackelmann. Vyrobený z nerezu a odolného plastu, ktorý zvládne až 180 °C. V jedinečnom čiernobielom prevedení. S praktickým očkom na zavesenie. A o umývanie sa postará umývačka.

Fackelmann Metla na šľahanie 26 cm, SENSE, silikón
8,50 €

Novinka

Silikónová metla na šľahanie SENSE s dĺžkou 26 cm od výrobcu Fackelmann. Vyrobená z kombinácie silikónu a nerezovej ocele. Mäkká rukoväť pre ľahkú manipuláciu. Elegantné čierno-strieborné prevedenie. A o umývanie sa postará umývačka.