Kela Dávkovač na zmrzlinu RONDO, nerez KL-19135
16,85 € 13 €

Posledný kus za túto cenu!

Naprostá nutnosť mať doma dávkovač na zmrzlinu! Praktické kuchynské náčinie, ktoré rozhodne využijete pri tvorbe vlastnej zmrzlinových pohárov či servírovaní ryže v klasických kopčekoch. Doplňte svoj rad Rondo od značky Kela.

Kela Metla šľahacia RONDO, nerezová, 27 cm
7,20 € 6,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Metla od spoločnosti Kela, vyrobená z vysokokvalitnej nehrdzavejúcej ocele, vhodná napríklad na šľahanie vajec. Svoje využitie nájde v každej kuchyni pri príprave slaných i sladkých jedál. Dĺžka tejto metličky zo série Rondo je 27 cm a šírka 6,5 cm. Bez problémov ju možno umývať v umývačke.

Kela Metla šľahacia RONDO, nerezová, 22 cm
6,90 € 6,50 €

Metla od spoločnosti Kela, vyrobená z vysokokvalitnej nehrdzavejúcej ocele, vhodná napríklad na šľahanie vajec. Svoje využitie nájde v každej kuchyni pri príprave slaných i sladkých jedál. Dĺžka tejto metličky zo série Rondo je 22 cm a šírka 5 cm. Bez problémov ju možno umývať v umývačke.

Kela Naberačka nerezová BOLLITA 34 cm
5,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Naberačka Bollita 34 cm od značky Kela bude skvelým pomocníkom vo vašej kuchyni. Vďaka ergonomickej rukoväti a modernému designu vám bude robiť pri servírovaní jedine radosť. Kvalitné detailné spracovanie umožní veľmi jednoduché použitie aj ľahké čistenie. Samozrejmosťou je možnosť umývania v umývačke riadu.

Kela Obracačka nerezová BOLLITA 35 cm
5,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Štýlová pomôcka na grilovanie či varenie, to je obracačka Bollita od značky Kela. Veľmi príjemne sa drží a je odolná veľmi vysokým teplotám. Telo je vyrobené z vysoko kvalitnej nerezovej ocele.

Kela Penovačka nerezová BOLLITA 35 cm
5,70 €

Nerezová penovačka Bollita od značky Kela v rozmere 35 cm v dizajnovom prevedení. Je určená pre ľahké zbieranie peny z polievok alebo pre naberanie knedlíčkov, cestovín a ich rýchle scedenie ** a prenesenie. Penovačka je vhodná do **umývačky riadu.

Kela Naberačka BILL, nerez/nylon, 32 cm
5,30 €

Naberačka z nylonu a s rukoväťou z nerezovej ocele od spoločnosti Kela. Prednosťou nylonu oproti bežne používaným materiálom je šetrnosť k ostatnému riadu – nehrozí, že by ho naberačka mohla poškrabať. Preto je ideálna na nepriľnavé povrchy. Nylonový povrch zároveň odolá aj teplotám okolo 200 °C.

Kela Metla šľahacia RONDO, nerezová, 32 cm
7,60 € 6,80 €

Metla od spoločnosti Kela, vyrobená z vysokokvalitnej nehrdzavejúcej ocele, vhodná napríklad na šľahanie vajec. Svoje využitie nájde v každej kuchyni pri príprave slaných i sladkých jedál. Dĺžka tejto metličky zo série Rondo je 32 cm a šírka 8 cm. Bez problémov ju možno umývať v umývačke.

Kela Obracačka BILL, nerez/nylon, 34 cm
5,30 €

Obracačka z nylonu a s rukoväťou z nerezovej ocele od spoločnosti Kela. Prednosťou nylonu oproti bežne používaným materiálom je šetrnosť k ostatnému riadu – nehrozí, že by ho obracačka mohla poškrabať. Preto je ideálna na nepriľnavé povrchy. Nylonový povrch zároveň odolá aj teplotám okolo 200 °C.

Kela Otvárač na konzervy RONDO, nerez
18,33 € 13,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Otvárač na konzervy s ktorým ľahko otvoríte každú pochúťku. Toto kuchynské náčinie z kolekcie Rondo je vyrobené z nerezovej ocele a má praktické oká na zavesenie.

Kela Servírovacia lyžica RONDO, nerez KL-19007
11,30 € 8,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Servírovacia lyžica je taktiež dôležitou súčasťou kuchyne, najmä ak dopĺňate rad Rondo značky Kela. Lyžica je vyrobená z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele a má uško na zavesenie. Náčinie je vhodné umývať v umývačke riadu.

Kela Servírovacia lyžica BILL 12161, 34 cm
5,30 €

Servírovacia lyžica z nylonu a s rukoväťou z nerezovej ocele od spoločnosti Kela. Prednosťou nylonu je jeho šetrnosť k ostatnému riadu – nehrozí, že by došlo k poškrabaniu povrchu. Preto je ideálna na nepriľnavé povrchy. Nylonový povrch lyžice zároveň odolá aj teplotám okolo 200 °C.

Kela Servírovacia lyžica BILL 12162, 34 cm
5,30 €

Servírovacia lyžica z nylonu a s rukoväťou z nerezovej ocele od spoločnosti Kela. Prednosťou nylonu je jeho šetrnosť k ostatnému riadu – nehrozí, že by došlo k poškrabaniu povrchu. Preto je ideálna na nepriľnavé povrchy. Nylonový povrch lyžice zároveň odolá aj teplotám okolo 200 °C.

Kela Servírovacia lyžica nerezová BOLLITA 33 cm
5,70 €

Lyžica servírovacia Bollita značky Kela bude skvelým pomocníkom vo vašej kuchyni. Je vyrobená z nerezového materiálu s dlhou ergonomickou rukoväťou. Náradie je vhodné umývať v umývačke riadu.

Kela Teplomer na mäso, ušľachtilá oceľ
7,59 € 7,10 €

Teplomer vyrobený z nerezovej ocele určený na meranie teploty opekaného mäsa je nevyhnutnou súčasťou každej kuchyne. S teplomerom budete mať istotu, že je vaše mäso hotové a pripravené na podávanie.

Kela Tĺčik na mäso NOHA
21,06 € 17,40 €

Nástroj nepostrádateľný v každej kuchyni, to je kvalitný tĺčik na mäso. Je vyrobený z odolnej nerezovej ocele a jeho šírka je 6 cm. Vďaka praktickému pútku na rukoväti môžete tĺčik zavesiť a mať ho stále po ruke.

Kela Palička na mäso MARIBOR, bukové drevo
5,50 €

Klasická palička na mäso vyrobená z bukového dreva od nemeckej spoločnosti Kela. Jej odolná kovová špička a vyvážená rukoväť výrazne uľahčí prácu v kuchyni pri príprave najrôznejších druhov mäsa. Dĺžka paličky je 29,5 cm. Bez problémov ju možno umývať v umývačke.

Kela Cedidlo ATHOS nerez 20x14,5cm
22,26 € 17,40 €

Kvalitné cedidlo vyrobené z nerezovej ocele s matným vonkajším a lesklým vnútorným povrchom. Jeho veľkou výhodou sú tri nožičky, vďaka nim je cedidlo stabilné. Priemer cedidla je 20 cm.

Kela Lis na cesnak RONDO, nerez KL-19062
17,22 € 15,90 €

Lis na cesnak, ktorý si obzvlášť zamilujete, pokiať nemáte radi nepraktické umývanie tohto náčinia. Lis je úplne otočný a možno ho ľahko očistiť od zvyškov. Náčinie pochádza z kolekcie Rondo značky Kela.

Kela Luskáčik na orechy PINO
8,80 € 7,50 €

Luskáčik na orechy PINO od značky Kela rozlúskne všetky veľkosti orieškov. Je vyrobený z chromniklovej ocele. Robustné vyhotovenie zaručí odolnosť proti prasknutiu. Vychutnajte si nielen vlašské orechy bez práce a námahy. Luskáčik je spoľahlivá pomôcka pri príprave dezertov, vianočného pečiva a ďalších pokrmov s obsahom orechov.

Kela Kalíšok na vajcia GLOBUL, súprava 4 ks
5,40 €

Sada štyroch kalíškov na vajcia vyrobených nemeckou spoločnosťou Kela. Ak naozaj platí, že jesť sa dá aj očami, potom vajíčka podávané v týchto držiakoch budú naozajstnou delikatesou. Tvorcovia tejto kuchynskej pomôcky totiž umne prepojili minimalizmus s nápaditosťou a vytvorili naozaj štýlový produkt.

Kela Krájač na pizzu RONDO, nerez KL-19013
9,44 € 7,40 €

Krájač na pizzu už dávno nie je nutnosťou len v reštauráciách ale aj u vás doma. Nakrájajte si pizzu ako profík, keď už ste si ju tak namáhavo pripravili. Krájač z radu Rondo značky Kela má praktické uško na zavesenie.

Kela Cedidlo ATHOS nerez 24x15,5cm
30,09 € 23,50 €

Kvalitné cedidlo vyrobené z nerezovej ocele s matným vonkajším a lesklým vnútorným povrchom. Jeho veľkou výhodou sú tri nožičky, vďaka nim je cedidlo stabilné. Priemer cedidla je 24 cm.

Kela Lyžica na zmrzlinu RONDO, nerezová
8,40 € 7,20 €

Lyžica na zmrzlinu od spoločnosti Kela, vyrobená z vysokokvalitnej nehrdzavejúcej ocele, určená na servírovanie obľúbenej pochúťky pre malých aj veľkých. Dĺžka lyžice zo série Rondo je 21 cm. Na konci má praktické oko na zavesenie, teda nezaberie veľa miesta. Bez problémov ju možno umývať v umývačke.

Kela Naberačka na polievku RONDO, nerez KL-19001
11,30 € 8,20 €

Polievková naberačka z nerezovej ocele značky Kela. Naberačka je vhodná do umývačky riadu. Všetko kuchynské náčinie s kolekcie Ronsdo má praktické uško na zavesenie. Majte svoje kuchynské pomôcky vždy pri ruke.

Kela Naberačka na špagety nerezová BOLLITA 34 cm
5,70 €

Naberačka na špagety Bollita 34 cm od značky Kela bude skvelým pomocníkom vo vašej kuchyni. Vďaka ergonomickej rukoväti a modernému designu vám bude robiť pri servírovaní jedine radosť. Kvalitné detailné spracovanie umožní veľmi jednoduché použitie aj ľahké čistenie. Samozrejmosťou je možnosť umývania v umývačke riadu.

Kela Naberačka RONDO, nerez KL-19005
11,30 € 8,20 €

Dierovaná naberačka značky Kela je vyrobená z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele. Naberačka je vhodná do umývačky riadu. Všetko kuchynské náčinie s kolekcie Rondo má praktické uško na zavesenie.

Kela Varecha so stojanom BUTLER
10,33 € 8,60 €

Chrómovaný stojankeramickou miskou je praktický pomocník pri varení. Slúži na odkladanie nielen varešiek, ale aj iných nástrojov a eliminuje tak neporiadok počas varenia. Súčasťou stojanu je drevená vareška.