Banquet Vál silikónový CULINARIA Brown 58 x 47 cm
14,29 € 11,90 €

Vál silikónový CULINARIA Brown 58 × 47 cm poteší každú pekárku, je skladný a praktický pomocník na prípravu cesta. Skvele priľne k stolu a cesto sa na neho pri rozvaľkávaní nelepí. Jeho výhodou je ľahká údržba a tiež je vhodný do umývačky riadu.

Banquet Vál silikónový CULINARIA Brown 50 x 40 cm, mierkový reliéf
10,03 € 8,10 €

Vál silikónový CULINARIA Brown 50 × 40 cm, mierkový reliéf poteší každú pekárku, je skladný a praktický pomocník na prípravu cesta. skvele priľne k stolu a cesto sa na neho pri rozvaľkávaní nelepí. Jeho výhodou je ľahká údržba a tiež je vhodný do umývačky riadu.

Banquet Stojan drôtený LINEA 30 x 33 cm
15 € 11 €

Posledný kus za túto cenu!

Drôtený stojan BANQUET LINEA s rozmermi 30 × 33 cm nájde miesto v každej kuchyni. Kvalitná oceľ sa ľahko udržuje a môže poslúžiť aj ako dekorácia.

Banquet Stojan drôtený LINEA 28 x 33 cm
15 € 11 €

Drôtený stojan BANQUET LINEA s rozmermi 28 × 33 cm nájde miesto v každej kuchyni. Kvalitná oceľ sa ľahko udržuje a môže poslúžiť aj ako dekorácia.

Banquet Sada kuchynského náčinia AKCENT čierna, 5ks
11 €

Kuchynské náčinie Akcent je vyrobené z kombinácie nylonu a nerezu. V sade nájdete, penovačku, naberačky, lyžicu a obracačku. Praktické náčinie na všetky druhy povrchov má očko pre zavesenie.

Banquet Sada kuchynského náčinia UNIVERSE, 6 ks
14,01 € 11,60 €

Sada kuchynského náčinia sa skladá z obracačky s otvormi, naberačky, drviča na zemiaky, metly na šľahanie, roztieracej lopatky a vidličky. Náčinie je opatrené praktickým očkom pre možnosť závesu.

Banquet Cedník nerezový AVANZA 21 cm, šedý
7 €

Posledný kus za túto cenu!

Cedník AVANZA o priemere 21 cm je vyrobený z nerezového materiálu. Šedá farba sa hodí do moderných kuchýň. Široké využitie pri varení, praktické uchá pre bezpečnú manipuláciu.

Banquet Drvič na potraviny univerzálny CULINARIA 29 cm
18,86 € 14,70 €

Drvič na potraviny univerzálny CULINARIA je dlhý 29 cm. Ľahko pripravíte zemiakovú kašu, cestovinovú zátrepku do polievky, prepasírujete zeleninu atď. Je vyrobený z nerezovej ocele.

Banquet Sada kuchynských pomôcok UNIVERSE, 6 ks
14,01 € 11,60 €

Sada kuchynských pomôcok sa skladá zo škrabky, škrabky s priečnou čepeľou, nápojového korunkového otvárača, lisu na cesnak, otvárača na konzervy a radla na cesto. Pomôcky sú opatrené praktickým očkom pre možnosť závesu.

Banquet Sada kuchynského náčinia CULINARIA 5 ks
11,22 € 9,50 €

V sade nájdete dve naberačky, obracačku, metlu a cukrársky nôž. Plastové kuchynské náčinie Culinaria značky Banquet je predovšetkým určené na riad s nepriľnavým povrchom. Jednoduchý dizajn a prírodná farba zapadne do každej kuchyne.

Banquet Palička na mäso AKCENT MAT, 22 cm
10,20 € 9,20 €

Novinka

Obojstranná palička s dĺžkou 22 cm určená na prípravu mäsa. Banquet AKCENT MAT je vyrobená z hliníka s matnou povrchovou úpravou, rukoväť je potiahnutá protišmykovými prvkami. Palička nie je vhodná do umývačky riadu.

Banquet Lis na cesnak TINTO 16cm
7,62 € 6,30 €

Lis na cesnak TINTO sa určite stane praktickým pomocníkom vo vašej kuchyni. Lisovacia časť je vyrobená zo zliatiny zinku s pochrómovaným povrchom. Ergonomické rukoväte sú zo špeciálneho plastu.