Brabantia Chlebník Roll Top, Mat
60 €
+ doprava zadarmo

Chlebník Roll Top v matnom oceľovom prevedení pojme dostatočné množstvo pečiva, ale zároveň v kuchyni zaujme minimum miesta. Gumové stopky tlmí hluk pri zatváraní. Lepšie ventiláciu zaisťuje vrúbkované dno.

Brabantia Chlebník Fall Front, mat / odtlačkovvzdorná
59,99 € 56 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Chlebník Fall Front v matnom oceľovom prevedení ponúka dostatočný vnútorný objem a súčasne šetrí miesto. Veko chlebníka drží kvalitný magnet. Vyrobené z vysoko kvalitnej nerezovej ocele. Lepšie ventiláciu zaisťuje vrúbkované dno.

Brabantia Chlebník Fall Front, čierna
55 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Chlebník pre správne uchovávanie pečiva. Brabantia Fall Front v čierne farbe pojme dostatočné množstvo pečiva. Aby pečivo vydržalo čo najdlhšie, má chlebník navyše vrúbkované dno pre lepšiu ventiláciu. A praktický je aj celkový tvar – vďaka hranatej vrchnej časti možno chlebník pripevniť zospodu kuchynskej skrinky.

Kela Chlebník FRISCO kovový
52 €
+ doprava zadarmo

Kovový chlebník Frisco oblého tvaru štýlovo uskladní vaše pečivo. Farbená variácia boxov na chleba má praktické protišmykové nožičky a odvetrávanie na zadnej strane.

Chlebník Viola červená
50 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Dizajnový chlebník vyrobený pod značkou Küchenprofi je vyrobený z kovu a poskytuje dostatok miesta pre uloženie pečiva. Vetracie otvory poskytujú optimálnu klímu, protišmykové nohy zaisťujú stabilitu aj na kĺzavom povrchu.

Continenta Dóza na chléb s prkénkem 34,5x23x19 cm
48 €
+ doprava zadarmo

Chlebník značky Continenta je vyrobený zo 100% prírodného materiálu, gumovníka. Box má veko, ktoré možno využiť z oboch strán ako dosku na krájanie. Do boxu o rozmere 34,5×23×19 cm sa skvele zmestí všetko vaše obľúbené pečivo.

Brabantia Chlebník Roll Top, čierna
47 €
+ doprava zadarmo

Chlebník pre správne uchovávanie pečiva. Brabantia Roll Top v čiernej farbe pojme dostatočné množstvo pečiva, zároveň môžete využiť jeho vrchnú plochu pre odkladanie. Aby pečivo vydržalo čo najdlhšie, má chlebník navyše vrúbkované dno pre lepšiu ventiláciu.

Brabantia Chlebník Roll Top, Lesklá oceľ
49,99 € 46,90 €
+ doprava zadarmo

Chlebník Roll Top v lesklom oceľovom prevedení pojme dostatočné množstvo pečiva, ale zároveň v kuchyni zaujme minimum miesta. Gumové stopky tlmí hluk pri zatváraní. Lepšie ventiláciu zaisťuje vrúbkované dno.

DUE ESSE Drevený chlebník levanduľa
46,10 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Kvalitný drevený chlebník od značky Due Esse s dekorom levandule sa hodí do klasickej kuchyne i do kuchyne v štýle provence. Pečivo v ňom uschované vydrží dlhšie čerstvé a nikdy sa nebude len tak povaľovať na linke. Vetrací otvor v zadnej časti znižuje riziko plesne.

Brabantia Chlebník Roll Top, mat/stredný
49,99 € 46 €
+ doprava zadarmo

Chlebník Roll Top – stredný v matnom oceľovom prevedení pojme dostatočné množstvo pečiva, ale zároveň v kuchyni zaujme minimum miesta. Gumové stopky tlmí hluk pri zatváraní. Lepšie ventiláciu zaisťuje vrúbkované dno.

CATLER SS3 Vacuum containers
45,99 € 44,30 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Sada troch nerezových vákuových dóz s objemami 0,7, 1 a 1,3 litra. Dózy Catler SS3 uchovávajú potraviny čerstvé až päťkrát dlhšie a chráni ich pred najrôznejšími škodcami. Súčasťou balenia je ručná odsávacia pumpa a prepojovacia hadička pre vákuovačku Catler VS 8010.

Status 5-dielny set vaku boxov, zelená
51,99 € 44 €
+ doprava zadarmo

Set 4 vaku boxov s veselo zelenými farebnými viečkami s ručnou vakuovacou pumpou. Tvary dóz sú ideálne do chladničky a skladovanie v nich výrazne predĺži dobu trvanlivosti potravín.

Kela Chlebník DE LUXE

Kela Chlebník DE LUXE

Hodnotenie: 5
43,40 €
+ doprava zadarmo

Krásny a elegantný chlebník DE LUXE, ktorý je vyrobený z kombinácie kvalitnej nerezovej ocele 18/10 a pravého dreva. Zadná časť chlebníka je perforovaná a zabezpečí optimálne odvetranie pečiva, čím bude chránené pred plesňou. S krásnym madlom pre jednoduché otváranie. Jednoduchá údržba celého chlebníka.

DAFI Set 4 vakuových dóz vrátane pumpičky, biela
43 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Set 4 vákuových dóz DAFI uľahčí skladovanie vašich potravín a až 5× predĺži ich životnosť. Dózy sú vyrobené z odolného tvrdeného plastu. Vákuové dózy sú vhodné nielen pre dlhodobé skladovanie potravín, ale uchováte v nich dlho čerstvé aj hotové jedlá.

DAFI Set 4 vakuových dóz vrátane pumpičky, antracit
43 €
+ doprava zadarmo

Set 4 vákuových dóz DAFI uľahčí skladovanie vašich potravín a až 5× predĺži ich životnosť. Dózy sú vyrobené z odolného tvrdeného plastu. Vákuové dózy sú vhodné nielen pre dlhodobé skladovanie potravín, ale uchováte v nich dlho čerstvé aj hotové jedlá.

Tefal MOBILITY termonádoba na jedlo 1,7 l
55,49 € 42,72 €
+ doprava zadarmo

Vďaka robustnej dvojstennej nádobe z nerezovej ocele udrží obľúbené jedlo teplé až 6 h, studené až 12 h. Vychutnajte si svoje domáce jedlo aj na cestách. Ideálna kombinácia dizajnu a funkčnosti.

Kela Chlebovka KATANA, bambusová
41,40 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Chlebovka značky Kela z bambusového dřeva bude nejen užitečným pomocníkem, ale také designovým doplňkem ve vaší kuchyni. Vaše pečivo uchová déle čerstvé a zabrání rychlému okorání. Chlebovka ve vysoce kvalitním provedení je vybavena protiskluzovými gumami, které zajišťují její stabilitu, a zadními otvory pro lepší odvětrávání.

Brabantia Chlebník Fall Front, biela
40 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Chlebník Fall Front ponúka dostatočný vnútorný objem a súčasne šetrí miesto. Veko chlebníka drží kvalitný magnet. Vyrobený z vysoko kvalitnej nerezovej ocele. Lepšiu ventiláciu zaisťuje vrúbkované dno.

Brabantia Chlebník Roll Top, platinová
40 €
+ doprava zadarmo

Chlebník pre správne uchovávanie pečiva. Brabantia Roll Top v platinovej farbe pojme dostatočné množstvo pečiva, zároveň môžete využiť jeho vrchnú plochu pre odkladanie. Aby pečivo vydržalo čo najdlhšie, má chlebník navyše vrúbkované dno pre lepšiu ventiláciu.

Status 5-dielny set vaku boxov, oranžová
51,99 € 39,90 €

Chcete udržať vaše potraviny dlhšie čerstvé? Máme pre vás riešenie v podobe setu vaku boxov. Set obsahuje jednu ručnú vákuovaciu pumpu a 4 krabice o objemoch 0,5l, 0,8l, 1,4l a 2 litre.

Status Sada veľkých vakuových boxov modrá 178654
39 €

Sada 2 vákuových dóz STATUS uľahčí skladovanie vašich potravín a až 5× predĺži ich životnosť. Dózy sú vyrobené z odolného tvrdeného plastu. Vákuové dózy sú vhodné nielen pre dlhodobé skladovanie potravín, ale uchováte v nich dlho čerstvé aj hotové jedlá. Súčasťou balenia je aj nevyhnutná pumpička.

Status Sada vakuových boxov 5 dielna biela 157530
46,51 € 39 €

Sada 5 vákuových dóz STATUS uľahčí skladovanie vašich potravín a až 5× predĺži * ich životnosť. Dózy sú vyrobené z odolného tvrdeného **plastu. Vákuové dózy sú vhodné nielen pre dlhodobé skladovanie potravín, ale uchováte v nich dlho čerstvé aj hotové jedlá. Súčasťou balenia je aj nevyhnutná pumpa.

Brabantia Chlebník Roll Top, šedá
39 €

Roll Top je chlebník v šedom prevedení, ktorý pojme všetko, čo budete potrebovať. Gumové stopky tlmia hluk pri zatváraní a rolovací mechanizmus pri otvorení nezaberá žiadne miesto.

Tefal MOBILITY termonádoba na jedlo 1,2 l
47,90 € 38,83 €

Vychutnajte si svoje domáce jedlo aj na cestách. Ideálna kombinácia dizajnu a funkčnosti. Vďaka robustnej dvojstennej nádobe z nerezovej ocele udrží obľúbené jedlo teplé až 6 h, studené až 12 h.

Brabantia Chlebník Roll Top stredný, biela
38,50 € 38 €

Posledný kus za túto cenu!

Chlebník pre správne uchovávanie pečiva. Brabantia Roll Top v bielej farbe pojme dostatočné množstvo pečiva, zároveň môžete využiť jeho vrchnú plochu pre odkladanie. Aby pečivo vydržalo čo najdlhšie, má chlebník navyše vrúbkované dno pre lepšiu ventiláciu.

REMEMBER® Porcelánová dóza s bambusovým vekom Holy, 1,25 l-22%
48,88 € 37,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Porcelánová dóza s bambusovým vekom Holy je zástupcom vysoko kvalitného a jedinečného riadu od nemeckej značky Remember.

Porcelánová dóza s bambusovým vekom Holy je vybavená silikónovým tesnením, ktoré zaručuje dokonalú vzduchotesnosť.

REMEMBER® Porcelánová dóza s bambusovým vekom Fish, 16 cm-22%
48,88 € 37,99 €

Akcia

Porcelánová dóza s bambusovým vekom Fish je zástupcom vysoko kvalitného a jedinečného riadu od nemeckej značky Remember.

Porcelánová dóza s bambusovým vekom Fish je vybavená silikónovým tesnením, ktoré zaručuje dokonalú vzduchotesnosť.

REMEMBER® Porcelánová dóza s bambusovým vekom Hexagon, 1,25 l-22%
48,88 € 37,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Porcelánová dóza s bambusovým vekom Hexagon je zástupcom vysoko kvalitného a jedinečného riadu od nemeckej značky Remember.

Porcelánová dóza s bambusovým vekom Hexagon je vybavená silikónovým tesnením, ktoré zaručuje dokonalú vzduchotesnosť.

REMEMBER® Porcelánová dóza s bambusovým vekom Solena, 1,25 l-22%
48,88 € 37,99 €

Akcia

Porcelánová dóza s bambusovým vekom Solena je zástupcom vysoko kvalitného a jedinečného riadu od nemeckej značky Remember.

Porcelánová dóza s bambusovým vekom Solena je vybavená silikónovým tesnením, ktoré zaručuje dokonalú vzduchotesnosť.

REMEMBER® Porcelánová dóza s bambusovým vekom Verano, 1,25 l-22%
48,88 € 37,99 €

Akcia

Porcelánová dóza s bambusovým vekom Verano je zástupcom vysoko kvalitného a jedinečného riadu od nemeckej značky Remember.

Porcelánová dóza s bambusovým vekom Verano je vybavená silikónovým tesnením, ktoré zaručuje dokonalú vzduchotesnosť.

Status Status Vákuovací sklenený set 181021 181021
37 €

4 dielna súprava obsahuje 3 sklenené vakuovacie boxy s objemom 0,5 l, 1,5 l, 3 l a ručnú pumpu. Nádoby sú vhodné aj do klasickej alebo mikrovlnnej rúry, skladované môžu byť v chladničke či mrazničke.

Tefal SENATOR termonádoba na jedlo 1,4 l nerez
44,49 € 37 €

Vďaka robustnej dvojstennej nádobe z nerezovej ocele udrží obľúbené jedlo teplé až 6 h, studené až 12 h. Vychutnajte si svoje domáce jedlo aj na cestách. Ideálna kombinácia dizajnu a funkčnosti.

Emsa Jedlonosič 1,2 l MOBILITY
37 €

Jedlonosič Mobility značky Emsa je 100% nepriepustný. Vysoká kvalita spracovania a funkčnosť vás bude baviť. Jedlonosič o objeme 1,2 litra má dvojitú stenu z ocele.

Lock&Lock Dóza na potraviny set 11 ks
36 €

Tieto dózy sú 100% vzduchotesné a tým zabezpečujú dlhodobú čerstvosť uchovávaných potravín. Dózy Lock & Lock sú bezpečné a funkčné nádoby vyrobené z kvalitného plastu.

Brabantia TC Dózy Square Set, 4 ks
37,01 € 35 €

Set 4 dóz dvoch veľkostí značky Brabantia je vyrobený z kvalitného nezávadného plastu a je opatrený silikónovým tesnením, ktorý zaistí čerstvosť skladovaných potravín. Vďaka možnosti stohovania vám nádoby ušetria veľa miesta vo vašej kuchyni.

Brabantia Chlebník Roll Top, biela
37,99 € 35 €

Chlebník Roll Top v bielej farbe pojme dostatočné množstvo pečiva, ale zároveň v kuchyni zaujme minimum miesta. Gumové stopky tlmí hluk pri zatváraní. Lepšie ventiláciu zaisťuje vrúbkované dno.

Brabantia Chlebník Roll Top, mandlová
37,99 € 34,90 €

Chlebník Roll Top v mandľovej farbe pojme dostatočné množstvo pečiva, ale zároveň v kuchyni zaujme minimum miesta. Gumové stopky tlmí hluk pri zatváraní. Lepšie ventiláciu zaisťuje vrúbkované dno.

Kela Chlebník NAMUR plast/drevo
33 €

Posledný kus za túto cenu!

Chlebník zo série NAMUR od známej značky Kela je vyrobený z veľmi odolného plastu a jeho veko z bambusového dreva, ktoré sa dá použiť aj ako kuchynská doštička, alebo servírovací podnos.

Cilio Termotaška Mare, S
33 €

Posledný kus za túto cenu!

Prúžkovaná termotaška s objemom 9 litrov udrží teplotu horúcich aj studených jedál či nápojov vďaka penovej vrstve pre lepšiu izoláciu. Taška má nastaviteľný ramenný popruh, a je tak ideálna na cestovanie, ale aj do práce, na piknik či pláž.

MAXXO Vakubox Maxxo 6,5 l

MAXXO Vakubox Maxxo 6,5 l

Hodnotenie: 4,5
33 €

Vacubox série Maxxo ochráni vaše potraviny a predĺži im trvanlivosť odsatím vzduchu a prebytočnej vlhkosti. Dózu o priemere 28 cm možno ovládať pomocou jedného tlačidla.

Tefal SENATOR termonádoba na jedlo 1,0 L nerez
40,90 € 33 €

Vychutnajte si svoje domáce jedlo aj na cestách. Ideálna kombinácia dizajnu a funkčnosti. Vďaka robustnej dvojstennej nádobe z nerezovej ocele udrží obľúbené jedlo teplé až 6 h, studené až 12 h.

Kela Chlebovka FRISCO, kov, tyrkysová
31,80 €

Kovová chlebovka značky Kela v tyrkysové barvě bude nejen užitečným pomocníkem, ale také designovým doplňkem ve vaší kuchyni. Vaše pečivo uchová déle čerstvé a zabrání rychlému okorání. Moderní chlebovka je vybavena protiskluzovými gumami, které zajišťují její stabilitu, a zadními otvory pro lepší odvětrávání.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: