Tescoma Chladiaci podnos DELÍCIA, 34 cm
15,90 €
+ doprava zadarmo

Chladiaci podnos s poklopom Delícia od Tescomy je ideálny na prenášanie a podávanie tort, dezertov, jednohubiek, chlebíčkov, ovocia a mnoho ďalších pokrmov, ktoré je vhodné podávať studené.


Tescoma Chlebník 4FOOD 32 cm
22,70 €
+ doprava zadarmo

Vynikajúci pomocník na ukladanie všetkých druhov pečiva tak, aby nestvrdlo alebo nenavlhlo a vy ho mali stále pri ruke. Chlebník o dĺžke 32 cm od značky Tescoma v jednoduchej bielej farbe.


Tescoma Chladiaci podnos s poklopom Delícia 36 x 18 cm (630844)
13,60 €
+ doprava zadarmo

Praktický chladiaci podnost vybavený chladiacou vložkou s príklopom Delícia a rozmermi 39 × 18 cm nesmie vo vašej kuchyni chýbať. Výborne sa hodí na prenášanie a podávanie tort, dezertov, jednohubiek, chlebíčkov, ovocia a pod.


Tescoma Chladiaci podnos s poklopom Delícia 28 x 28 cm (630842)
15,90 €
+ doprava zadarmo

Chladiaci plastový podnos 28 × 28 cm z kolekcie Delícia by nemal chýbať v žiadnej domácnosti. Tento podnos s chladiacou vložkou sa výborne hodí do horúceho leta, aby vaše pokrmy zostali svieže a chutné.


Tescoma Dóza FRESHBOX 3ks, 1.0,1.5, 2.5 l, obdĺžnik (892092)
15,90 €
+ doprava zadarmo

Praktické obdĺžnikové dózy Freshbox 3 ks o objeme 1,0; 1,5 a 2,5 litrov. Dózy sú vhodné pre skladovanie a prenášanie potravín. Sú opatrené vzduchotesným i vodotesným uzáverom, vďaka ktorému potraviny vydržia dlhšie čerstvé a svieže, uchovajú si svoju arómu a pri prenášaní nevytekajú. Vyrobené z odolného plastu, opatrené kvalitným silikónovým tesnením. Odolné od –18 do +110 ° C. Vhodné umývanie v umývačke riadu.


Tescoma Chlebník 4FOOD 42 cm
31,70 €
+ doprava zadarmo

Chlebník o dĺžke 42 cm značky Tescoma v jednoduchej bielej farbe. Vynikajúci pomocník na ukladanie všetkých druhov pečiva tak, aby nestvrdlo alebo nenavlhlo a vy ho mali stále pri ruke.


Tescoma Zdravá dóza do chladničky PURITY 22x14 cm
11,40 €
+ doprava zadarmo

Dóza určená na skladovanie potravín je vyrobená zo špičkového plastového materiálu ktorý neovplyvňuje kvalitu pokrmov ani pri dlhodobom skladovaní. Dózu o rozmere 22 × 14 × 6,6 cm uvíta každá chladnička.


Tescoma Dózy FRESHBOX 5ks, štvorcová (892044)
20,80 €
+ doprava zadarmo

Praktické štvorcové dózy Freshbox 5 ks sú vhodné pre skladovanie a prenášanie potravín. Sú opatrené vzduchotesným i vodotesným uzáverom, vďaka ktorému potraviny vydržia dlhšie čerstvé a svieže, uchovajú si svoju arómu a pri prenášaní nevytekajú. Vyrobené z odolného plastu, opatrené kvalitným silikónovým tesnením. Odolné od –18 do +110 ° C. Vhodné umývanie v umývačke riadu.


Tescoma Dóza FRESHBOX GLASS 1.0 l, obdĺžniková
11,80 €
+ doprava zadarmo

Dóza FRESHBOX GLASS 1.0 l, obdĺžniková značky TESCOMA je vynikajúca pre skladovanie, zapekanie a ohrievanie pokrmov. Vybavená vzduchotesným viečkom so silikónovým tesnením, potraviny vydržia dlhšie čerstvé a svieže, pri prenášaní nevytekajú.


Tescoma Dóza na potraviny ONLINLE (900884)
16,99 €

14 €
+ doprava zadarmo

Šikovná dóza na potraviny z radu ONLINE, vďaka ktorej konečne skoncujete s chaosom v kuchyni. Je vynikajúca pre uloženie múky, cukru, soli, strúhanky, čaju a pod. Dóza je vyrobená z prvotriednej keramiky s bielou glazúrou a odolného bambusového dreva v stredne hnedom tóne.


Tescoma Zdravé dózy do mrazničky PURITY, 3 ks
7,30 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Zdravé dózy PURITY 0,5 l, 3 ks od českej značky TESCOMA sú vyrobené zo špičkového plastového materiálu určeného pre zdravotníctvo a farmáciu, vynikajúce pre hygienické uloženie potravín v mrazničke alebo v chladničke. Dózy možno tiež vkladať do mikrovlnnej rúry, či do umývačky riadu.


Tescoma Dóza FRESHBOX 5ks, obdĺžniková (892094)
20,40 €
+ doprava zadarmo

Praktické obdĺžnikové dózy Freshbox 5 ks sú vhodné pre skladovanie a prenášanie potravín. Sú opatrené vzduchotesným i vodotesným uzáverom, vďaka ktorému potraviny vydržia dlhšie čerstvé a svieže, uchovajú si svoju arómu a pri prenášaní nevytekajú. Vyrobené z odolného plastu, opatrené kvalitným silikónovým tesnením. Odolné od –18 do +110 ° C. Vhodné umývanie v umývačke riadu.


Tescoma Dóza AIRSTOP 1,4 l
11,10 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Vďaka vzduchotesnému uzáveru air stop ubránite svoje potraviny pred zvetraním aj zvlhnutím a súčasne pridáte do svojich kuchýň neopozeraný dizajnový prvok. Dóza AIRSTOP o objeme 1,4 litra od značky Tescoma.


Tescoma Zdravé dózy na desiatu DINO, 3ks-21%
8,80 €

6,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Zdravé dózy na desiatu DINO 3ks sú vyrobené zo špičkového plastového materiálu určeného pre zdravotníctvo a farmáciu. Vynikajúce pre uloženie desiatej, ovocia, múčnikov a ostatných pokrmov do školy, na výlety a pod.


Tescoma Dóza Fresbox Glass obdelnikova 1,5 l
14,20 €
+ doprava zadarmo

Obdĺžniková dóza FRESHBOX GLASS 1.5 l značky TESCOMA je vynikajúca pre skladovanie, zapekanie a ohrievanie pokrmov. Vybavená vzduchotesným vekom so silikónovým tesnením, potraviny vydržia dlhšie čerstvé a svieže, pri prenášaní nevytekajú.


Tescoma Termoska na potraviny FAMILY COLORI 1.4 l
23,80 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Teplé jedlo či napríklad polievka pre celú rodinu zostane teplá po celý deň. Táto termoska na potraviny od značky Tescoma je vďaka objemu 1,4 l ideálna na obed alebo zmrzlinu či iné dezerty. Termoska FAMILY COLORI každého rozveselí svojou výraznou farbou. Dvojdielna plastová miska umožňuje oddeliť potraviny od seba.


Tescoma Zdravá dóza do chladničky PURITY 28x22 cm vysoká
20,20 €
+ doprava zadarmo

Vysoká dóza Purity je opatrená obojstranným dnom s výstupkami proti vlhnutie potravín a zvýšeným okrajom proti vytekaniu. Dóza je vyrobená z materiálu, ktorý neovplyvňuje kvalitu pokrmov ani pri dlhodobom skladovaní.


Tescoma Dóza FRESHBOX 3ks, 1.2,2.0,3.0 l, štvorcová (892042)
15,50 €
+ doprava zadarmo

Praktické štvorcové dózy Freshbox 3 ks o objeme 1.2, 2 a 3 litre. Dózy sú vhodné pre skladovanie a prenášanie potravín. Sú opatrené vzduchotesným i vodotesným uzáverom, vďaka ktorému potraviny vydržia dlhšie čerstvé a svieže, uchovajú si svoju arómu a pri prenášaní nevytekajú. Vyrobené z odolného plastu, opatrené kvalitným silikónovým tesnením. Odolné od –18 do +110 ° C. Vhodné umývanie v umývačke riadu.


Tescoma Dóza FRESHBOX 3ks
9,10 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Dózy FRESHBOX 3ks sú vynikajúce pre skladovanie a prenášanie potravín. Vybavené vzduchotesným uzáverom – potraviny vydržia dlhšie čerstvé a svieže, uchovávajú svoju arómu, pri prenášaní nevytekajú. Objemy 0,2, 0,5 a 1l.


Tescoma Termoska na potraviny FAMILY COLORI 1.0 l
21,40 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Užite si teplé jedlo bez ohrievania kedykoľvek počas dňa. Táto termoska na potraviny od značky Tescoma je vďaka objemom 1 l ideálna na obed alebo zmrzlinu či iné dezerty. Termoska FAMILY COLORI každého rozveselí svojou výraznou farbou. Dvojdielna plastová miska umožňuje oddeliť potraviny od seba.


Tescoma Termoska na potraviny CONSTANT 1.0 l, nerez
39,70 €
+ doprava zadarmo

Praktická termoska na potraviny CONSTANT 1,0 l je vhodná na uloženie a prenášanie ako horúcich, tak studených pokrmov. Zachová teplotu akú si prajete.


Tescoma Dóza AIRSTOP 2 l
13,30 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Dóza AIRSTOP o objeme 2 litre od značky Tescoma. Vďaka vzduchotesnému uzáveru air stop ubránite svoje potraviny pred zvetraním aj zvlhnutím a súčasne pridáte do svojich kuchýň neopozeraný dizajnový prvok.


Tescoma Zdravá dóza do chladničky PURITY 28x22 cm
15,60 €
+ doprava zadarmo

Tescoma dóza z radu Purity je opatrená obojstranným dnom s výstupkami proti vlhnutiu potravín. Dóza určená na skladovanie potravín je vyrobená zo špičkového plastového materiálu, ktorý neovplyvňuje kvalitu pokrmov ani pri dlhodobom skladovaní.


Tescoma Jedlonosič FRESHBOX, s 3 dózami, 1,5 l
28,60 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Jedlonosič FRESHBOX s 3 dózami 1,5 l, bordeaux od českej značky TESCOMA je výborným pomocníkom na cestách. S týmto nosičom Vám vydrží jedlo dlho horúce a jednotlivé dózy perfektne tesnia, preto nemusíte mať už obavy z toho, že sa pokrm počas prevozu dostane tam, kam nemá.


Tescoma Dóza AIRSTOP 1 l
10,20 €
+ doprava zadarmo

Dóza AIRSTOP do ktorej sa zmestí až jeden liter je vynikajúca pre dlhodobé skladovanie potravín, opatrené vzduchotesným uzáverom so silikónovým tesnením, potraviny sú dokonale chránené proti zvetraniu aj navlhnutiu.


Tescoma Dóza AIRSTOP 0,5 l

Tescoma Dóza AIRSTOP 0,5 l

Hodnotenie: 4,5
8,50 €
+ doprava zadarmo

Dóza AIRSTOP je vynikajúca pre dlhodobé skladovanie potravín, opatrená vzduchotesným uzáverom so silikónovým tesnením, potraviny sú dokonale chránené proti zvetraniu aj navlhnutiu.


Tescoma Obedár FRESHBOX se 3 dózami 0,8 l
23,10 €
+ doprava zadarmo

Pokrmy uložené v dózách v uzavřené termobrašně si déle udrží svou teplotu, zůstávají horké či studené a při přenášení nevytékají. Brašna s nastavitelným popruhem a kapsou.


Tescoma Zdravé dózy do mrazničky PURITY 1l, 3ks-18%
8,80 €

7,20 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Zdravé dózy do mrazničky PURITY 3ks sú vyrobené zo špičkového plastového materiálu určeného pre zdravotníctvo a farmáciu. Použitý materiál je neutrálny, neovplyvňuje kvalitu pokrmov ani pri dlhodobom zmrazení a skladovaní. Dózy sú elastické, ľahko sa otvárajú aj zatvárajú a dokonale tesnia