Orion Obedár termo nerez 4 poschodia 16 cm
25,49 € 25 €

Termo obedár vyrobený z nerezu, má štyri poschodia pre prenášanie pokrmov. Tento obedár značky Orion dlho zachová ich teplotu jedla. Súčasťou je kovový stojan opatrený prackou, ktorá zaistí jeho pevné uzatvorenie a vrchnú pokrievku.

Orion Obedár nerez 3 poschodia 16 cm
14 €

Novinka

Obedár 3poschodový celonerezový je určený na prenášanie potravín. Súčasťou je kovový stojan opatrený prackou, ktorá zaistí jeho pevné uzatvorenie a praktická vrchná pokrievka.

Orion Obedár termo nerez 3 poschodia 16 cm
21,60 €

Termo obedár vyrobený z nerezu, má tri poschodia pre prenášanie pokrmov. Tento obedár značky Orion dlho zachová ich teplotu jedla. Súčasťou je kovový stojan opatrený prackou, ktorá zaistí jeho pevné uzatvorenie vrchnej pokrievky.

Orion Dóza plech/dřevo ČAJ SRDCE
5 €

Novinka

Romantická dóza hranatá s víčkem na uložení čajových sáčků nebo sypaných čajů. Je vyrobena z plechového materiálu s dřevěným víčkem.

Orion Termomisa UH/nerez VENUS 2,5 l
14 €

Termomisaobjeme 2,5 l v plastovom obale s nerezovým vnútrom udrží vložený pokrm po dlhú dobu chladný alebo naopak teplý. Ľahké uzavretie otočením plastového termoviečka.

Orion Dóza plech/drevo PEČIVO SRDCE
23,20 €

Novinka

Krémový chlebník hranatý s viečkom na uloženie pečiva. Drevené viečko možno použiť ako kuchynskú doštičku na krájanie, alebo ako podložku pod horúci hrniec.

Orion Obedár termo nerez 3 poschodia 14 cm
22 € 19 €

Tento obedár značky Orion dlho zachová ich teplotu jedla. Súčasťou je kovový stojan, opatrený prackou, ktorá zaistí jeho pevné uzatvorenie vrchnej pokrievky. Termo obedár vyrobený z nerezu, má tri poschodia pre prenášanie pokrmov.

Orion Obedár nerez 4 poschodia 16cm
16 €

Novinka

Obedár 4 poschodový celonerezový je určený na prenášanie potravín. Súčasťou je kovový stojan opatrený prackou, ktorá zaistí jeho pevné uzatvorenie a praktická vrchná pokrievka.

Orion Obedár termo nerez 4 poschodia 14 cm
23,50 €

Súčasťou je kovový stojan opatrený prackou, ktorá zaistí jeho pevné uzatvorenie vrchnej pokrievky. Termo obedár vyrobený z nerezu má štyri poschodia pre prenášanie pokrmov. Tento obedár značky Orion dlho zachová ich teplotu jedla.

Orion Obedár termo

Orion Obedár termo

Hodnotenie: 5
27 €

Novinka

Termo nádoba s nerezovým nosičom jedál obsahuje nerezové misky s viečkami, objem každej misky 0,8 l. Obedár je uložený v plastovom termo obale s viečkom na závit a so sklápacím uchom, takže prenášaný pokrm udrží dlho svoju teplotu.

Orion Termomisa UH/nerez VENUS 3,5 l
16 €

Termomisaobjeme 3,5 l v plastovom obale s nerezovým vnútrom udrží vložený pokrm po dlhú dobu chladný alebo naopak teplý. Ľahké uzavretie otočením plastového termoviečka.

Orion Termomisa UH/nerez VENUS 0,6 l
5,41 € 5 €

Termomisaobjeme 0,6 l v plastovom obale s nerezovým vnútrom udrží vložený pokrm po dlhú dobu chladný alebo naopak teplý. Ľahké uzavretie otočením plastového termoviečka.

Orion Dóza plech/drevo KÁVA SRDCE
5 €

Novinka

Romantická dóza hranatá s viečkom na uloženie vašej obľúbenej namletej alebo zrnkovej kávy. Je vyrobená z plechového materiálu s dreveným viečkom.

Orion Dóza plech/drevo CUKR SRDCE
5,90 €

Novinka

Romantická dóza hranatá s viečkom na uloženie cukru alebo sušienok a ďalších sladkostí. Je vyrobená z plechového materiálu s dreveným viečkom.

Orion Termomisa UH/nerez VENUS 1 l
8 €

Termomisaobjeme 1 l v plastovom obale s nerezovým vnútrom udrží vložený pokrm po dlhú dobu chladný alebo naopak teplý. Ľahké uzavretie otočením plastového termoviečka.

Orion Dóza plech/drevo SUŠIENKY SRDCE
7 €

Novinka

Romantická dóza hranatá s viečkom na uloženie sušienok, piškót ovocia a ďalších sladkostí. Je vyrobená z plechového materiálu s dreveným viečkom.

Orion Termomisa UH/nerez VENUS 1,5 l
10,47 € 10 €

Termomisaobjeme 1,5 l v plastovom obale s nerezovým vnútrom udrží vložený pokrm po dlhú dobu chladný alebo naopak teplý. Ľahké uzavretie otočením plastového termoviečka.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: