CURVER box Lunch & GO

CURVER box Lunch & GO

Hodnotenie: 4,5
5,72 €

Desiatový box s plastovým príborom v pestrých farbách z radu Lunch and Go od Curver. Box má niekoľko vrstiev, aby váš olovrant mohol byť bohatý a pestrý. Nezanedbávajte pravidelný prísun potravín a majte svoju desiatu vždy pri sebe.

CURVER Párty box

CURVER Párty box

Hodnotenie: 5
11,59 € 8 €

Praktická nádoba s madlom na prenášanie, ktorá je vhodná pre uloženie všetkých druhov pečiva a rôznych delikates, nájde využitie v každej domácnosti. Udrží pokrmy dlhšie čerstvé a je možné ju vložiť i do chladničky. Keter Párty box má certifikát povoľujúci kontakt s potravinami.

CURVER Dóza SMART COOK 1,2 l
9 €

Dózy na potraviny SMART COOK od značky Curver sú výborné nielen na uskladnenie potravín v chladničke či mrazničke, ale tiež na pečenie či servírovanie. Možno ich bez problému vložiť do mikrovlnnej rúry, či rúry na pečenie (bez veka). Objem: 1,2 l.

CURVER Dóza SMART COOK 0,7 l
7 €

Dózy na potraviny SMART COOK od značky Curver sú výborné nielen na uskladnenie potravín v chladničke či mrazničke, ale tiež na pečenie či servírovanie. Možno ich bez problému vložiť do mikrovlnnej rúry, či rúry na pečenie (bez veka). Objem: 0,7 l.

CURVER Dóza SMART COOK 0,6 l
6,12 €

Dózy na potraviny SMART COOK od značky Curver sú výborné nielen na uskladnenie potravín v chladničke či mrazničke, ale tiež na pečenie či servírovanie. Možno ich bez problému vložiť do mikrovlnnej rúry, či rúry na pečenie (bez veka). Objem: 0,6 l.

CURVER Obal na tortu

CURVER Obal na tortu

Hodnotenie: 5
9,65 € 7 €

Praktická nádoba s madlom na prenášanie, ktorá je vhodná pre uloženie všetkých druhov pečiva a rôznych delikates, nájde využitie v každej domácnosti. Udrží pokrmy dlhšie čerstvé a je možné ju vložiť i do chladničky. Keter Obal na tortu má certifikát povoľujúci kontakt s potravinami.

CURVER Dóza SMART COOK 0,9 l
7,27 € 7 €

Dózy na potraviny SMART COOK od značky Curver sú výborné nielen na uskladnenie potravín v chladničke či mrazničke, ale tiež na pečenie či servírovanie. Možno ich bez problému vložiť do mikrovlnnej rúry, či rúry na pečenie (bez veka). Objem: 0,9 l.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: