Aga Opakovane použiteľný ekologický sieťovaný sáčok na zeleninu ovocie sušenej huby 25x17cm

Aga Opakovane použiteľný ekologický sieťovaný sáčok na zeleninu ovocie sušenej huby 25x17cm

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Ekologická taška na opakované použitie na skladovanie potravín. Vyrobené z pevného a odolného prírodného materiálu. Má praktický lem. Jemná sieťová štruktúra umožňuje voľné prúdenie vzduchu. Rozmery: 25×17 cm. Celý popis
1,20 €
Vrátane DPH
Partner: Aga24

Už sa nepredáva

Tovar od predajcu Aga24

Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Kód: 22060000

Popis

EKOLOGICKÉ VRECKO NA SKLADOVANIE POTRAVÍN

Bavlnené vrecká na ovocie a zeleninu sú prvým krokom k životu bez odpadu. Každý z nás ročne použije 290 až 450 plastových tašiek, čím prispieva k znečisťovaniu životného prostredia. V moriach a oceánoch končí každoročne až 10 miliónov ton plastov. Znížte výrobu a spotrebu plastových tašiek! Na nákupy si so sebou berte ľahké bavlnené tašky, ktoré úspešne nahradia tzv. „vrecovina“. smyk. Hustá sieťovina vreciek umožňuje balenie malých výrobkov, ako sú orechy alebo fazuľa. Pokladník môže zároveň ľahko skontrolovať ich obsah. Vrecká na opakované použitie vyrobené z prírodnej nebarvenej bavlnenej sieťoviny a zapínanie na šnúrku. Vrecká sú veľmi ľahké, takže majú zanedbateľný vplyv na hmotnosť výrobkov.

Vrecká možno prať ručne alebo v práčke.

Dostupné vo viacerých veľkostiach – zbierajte celú sadu, aby vaše každodenné nákupy boli šetrnejšie k životnému prostrediu!

Rozmery tašky: 25 cm x 17 cm