Simplehuman Dávkovač na nákupné tašky

Značka: Simplehuman Náš kód: 1035766

Simplehuman Dávkovač na nákupné tašky

Nástenný držiak s dávkovačom potravinových vreciek a nákupných tašiek. Možno ho umiestniť aj na vnútornú stranu dvierok od kuchynskej skrinky. Jednoduchá inštalácia pomocou skrutiek alebo obojstrannej lepiacej pásky. Celý popis

20.01

20,01 € vrátane DPH

Popis

Popis produktu

  • Jednoduchá cesta k vreckám a taškám – horným otvorom vložíte rolku s potravinovými vreckami alebo nákupnými taškami. Tie potom budete pohodlne vyťahovať predným otvorom.
  • Možnosť umiestnenia podľa potreby – dávkovač môžete pohodlne namontovať na stenu, pod policu, alebo dovnútra skrine.¨
  • Jednoduchá inštalácia – použite priložené skrutky alebo obojstrannú lepiacu pásku. Držiak tak môžete nainštalovať na akýkoľvek povrch.

  • Rozmery: 39,5 × 9,2 × 16,6 cm
  • Materiál: nerez oceľ / plast

Nechajte sa ďalej inšpirovať z našej ponuky:


Parametre

Parametre produktu %1% %2%


Alternatívne produkty

Kitchen Artist Strojček na prípravu sushi MEN300
15,05 €

12,45 €

Posledný kus za túto cenu!

Strojček na prípravu sushi v plastovom prevedení pre všetkých milovníkov tohto obľúbeného pokrmu. Je určený pre prípravu rôznych druhov sushi a roliek vďaka ľahkému rolovaniu a porciovaniu.


Banquet Sada kuchynského náčinia UNIVERSE, 6 ks
14,01 €

Sada kuchynského náčinia sa skladá z obracačky s otvormi, naberačky, drviča na zemiaky, metly na šľahanie, roztieracej lopatky a vidličky. Náčinie je opatrené praktickým očkom pre možnosť závesu.


Stanley Rogers Naberačka 30cm, nylon
14,75 €

Naberačka značky Stanley Rogers bude skvelým pomocníkom vo vašej kuchyni. Možno ju použiť na nepriľnavé povrchy panvíc a hrncov. Je vyrobená z nylonového materiálu.


Tefal Ingenio zmäkčovač mäsa K2072814
13,49 €

Zmäkčovač s ergonomickou rukoväťou pohodlne sadne do ruky a vaše mäso bude chutne chrumkavé. Nástroje Ingenio značky Tefal v čierno červených farbách sú odolné a vysoko kvalitné.