Počet nájdených produktov: 43

Pre daný výber neboli nájdené žiadne ponúkané výrobky.

Allnature BIO Mladý jačmeň prášok 250 g
11,60 €

Bio Mladý jačmeň je prírodný produkt, ktorý obohacuje stravu o rad vitamínov, minerálov, enzýmov, chlorofyl a iné antioxidanty. .


Advance nutraceutics Jačmeň 200 g
12,40 €

Jačmeň ADVANCE obsahuje 100% extrakt z listov zeleného jačmeňa v prášku k príprave nápoja.


Allnature BIO Spirulina prášok 100 g
7,40 €

Spirulina je zelená superpotravina s antioxidačnými schopnosťami, ktorej celkovým objem tvorí takmer 70% bielkovín.


Chlorella Centrum Chlorella Pura 500 g
54,70 €

Chlorella Pura predstavuje najčistejšiu formu zelenej sladkovodnej riasy Chlorella pyrenoidosa. Chlorella Pura sú 100% prírodné tablety pre očistu organizmu, podporu normálnej funkcie imunitného systému a zlepšenie celkovej kondície. .


Chlorella Centrum Chlorella Pura 90 g + 13,5 g ZADARMO
12 €

Chlorella Pura predstavuje najčistejšiu formu zelenej sladkovodnej riasy Chlorella pyrenoidosa. Chlorella Pura sú 100% prírodné tablety pre očistu organizmu, podporu normálnej funkcie imunitného systému a zlepšenie celkovej kondície. .


Chlorella Japan 750 tbl.
13,40 €

Chlorella Japan obsahuje japonskú sladkovodnú riasu Chlorella vulgaris, ktorá je jedinečným zdrojom esenciálnych aminokyselín, chlorofylu, množstva minerálov a vitamínov, nenasýtených mastných kyselín, karotenoidov a nukleových kyselín.


Klas Betavital 200 ml
21,70 €

Betavital je šetrným spôsobom získaný extrakt z červenej repy obohatený o vitamín C, rutín a beta karotén. Obsahuje maximálne množstvo biologicky účinných látok, predovšetkým betanín. Betavital má vysoké antioxidačné vlastnosti. Prispieva k normálnej činnosti srdca a ciev.


Klas Quatro Klas 30 tbl.
19 €

Quatro Klas je unikátna kombinácia prospešných látok. Pôsobí na normálnu činnosť najdôležitejších orgánov tela – mozog, srdce, svaly a pohlavné orgány.


Lavivant Korean Lingzhi Tea (Ganoderma, reishi) 50 x 3 g
11,60 €

Lingzhi, alebo ak reishi (Leskokôrka lesklá), je nazývaná „hubou nesmrteľnosti“. Na rozdiel od kávy a iných stimulantov čaj Lingzhi nemá nežiaduce účinky a nie je návykový.


MedPharma Železo 14 mg + vitamín C + kyselina listová 20 šumivých tbl.
1,90 €

Produkt Železo 14 mg s príchuťou čiernych ríbezlí obsahuje navyše vitamín C a kyselinu listovú. Železo prispieva k normálnemu prenosu kyslíka v tele a podieľa sa na procese delenia buniek. Železo a vitamín C prispievajú k zníženiu vyčerpania a únavy, podporujú obranyschopnosť organizmu.


Moringa MIX Bylinná zmes moringy s feniklom 30 g
4,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Moringový čaj s feniklom má pozitívny vplyv na tvorbu materského mlieka. Využíva sa aj pri nadúvaní a uľahčuje vykašliavanie. .


Moringa MIX Moringou olejodárná 100% - flakes 30 g
3,30 €

Moringou Flakes sú najemno rezané sušené mladé moringové listy so širokou možnosťou využitia. Čistý moringový čaj má veľmi príjemnú sladkastú chuť. .


Naturalis Acerola Naturalis 100 g
13,60 €

Acerola Naturalis je 100% prírodný produkt , ktorý neobsahuje žiadne pridané látky .


Naturalis Ashwagandha Naturalis 200 g
10,40 €
9,60 €

Akcia

Ashwagandha Naturalis je 100% BIO, šetrne vypestovaný koreň, ktorý vďaka svojmu pôvodu obsahuje maximum účinných látok.


Pharma Activ Koloidné železo + vitamín C liquid 300 ml
6,20 €

Koloidné železo vo forme mikročastíc je nevyhnutné pre správny rozvoj a fungovanie organizmu. Vďaka svojej tekutej forme a vitamínu C, ktorý zvyšuje vstrebávanie železa, je veľmi dobre vstřebavatelné až z 98% tj. až vo 20× väčších dávkach ako železo vo forme tabliet.


Pharma Activ Koloidné minerály 300 ml
10,50 €

Koloidné minerály sú zmesou makro a mikročastíc minerálov, ktoré organizmus potrebuje k správnemu fungovaniu. Vďaka svojej tekutej forme sú veľmi dobre vstrebávané, z 98% tj. Až vo dvadsať krát väčších dávkach ako minerály v podobe kovov. .


Purus Meda PM Detoxikačný elixír 60 tbl.
8,20 €

PM Detoxikačný elixír je po generácie dedenie detoxikačná očistná kúra organizmu európskych ľudových liečiteľov spracovaná do modernej, tabletovej formy doplnku stravy. Poskytuje široký komplex anorganických a organických zlúčenín, vitamínov, biokatalyzátorov a vysoký obsah antioxidantov (luteínu).


Topnatur BIO Zelená pšenica 120 g
9,30 €

BIO Zelená pšenica je vyrobená zo sušených lístkov mladej pšenice z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva. .


Topnatur Chlorella 750 tbl.
12,10 €

Chlorella Topnatur obsahuje 19 z celkom 22 aminokyselín a je lisovaná za studena zo 100% riasy chlorella pyrenoidosa.


Topnatur Green Trio 180 tbl.
6,50 €

Green Trio Topnatur je produkt, ktorý v jedinej tablete obsahuje tri „zelené“ potraviny. Chlorella, zelený jačmeň a spirulina tvoria ideálnu kombináciu, kde každá zo zložiek prináša do výrobku špecifické vlastnosti a tým prepožičiavajú produktu Green Trio výborné schopnosti.


Topnatur Green Trio 540 tbl.
14,30 €

Green Trio Topnatur je produkt, ktorý v jedinej tablete obsahuje tri „zelené“ potraviny. Chlorella, zelený jačmeň a spirulina tvoria ideálnu kombináciu, kde každá zo zložiek prináša do výrobku špecifické vlastnosti a tým prepožičiavajú produktu Green Trio výborné schopnosti.


Dang Gui 50 ml
11,30 €

Dang Gui je prípravok, ktorý podľa čínskej medicíny doplňuje a rozhýbava Xue (doplňuje Qi krvi).


Labutí šíje 50 ml
11,30 €

Labutí šije je prípravok, ktorý podľa čínskej medicíny oživuje Xue (krv), rozhýbava Qi a tekutiny.


Reishi 50 ml
11,30 €

Reishi je prípravok, ktorý podľa čínskej medicíny uvoľňuje stagnovanou pečeňové Qi a posilňuje Qi sleziny. Reishi tiež vyživuje krv pečene a srdca a harmonizuje pečeň a slezinu.


Rozbití blokád 50 ml
11,30 €

Rozbitie blokád je prípravok, ktorý podľa čínskej medicíny oživuje Xue (krv), premieňa Xua Yu (krvné stázy) a rozbíja Zhen Jia (fixné brušnej masy).


Síla jednorožce 50 ml
11,30 €

Sila jednorožca je prípravok, ktorý podľa čínskej medicíny posilňuje Qi a Xue (krv).


Studená země 50 ml
11,30 €

Studená krajina je prípravok, ktorý podľa čínskej medicíny aktivuje cirkuláciu Xue (krvi) a rozbíja Xue Yu (krvné stázy).


Uvoľnenie dráh 50 ml
11,30 €

Uvoľnenie dráh je prípravok, ktorý podľa čínskej medicíny spriechodňuje a uvoľňuje Jing (dráhy, meridiány).


Uvoľnenie opory 50 ml
11,30 €

Uvoľnenie opory je prípravok, ktorý podľa čínskej medicíny uvoľňuje Xue Yu (stagnácie krvi) v oblasti bedier. Uvoľnenie opory zároveň posilňuje Shen (obličky) a zameriava sa na Bi Zheng, teda vylúčenie vetru a vlhkosti z tela.


Zahřátí toku 50 ml
11,30 €

Zahriatie toku je prípravok, ktorý podľa čínskej medicíny zahrieva a vyživuje dráhy Ren a Chong Mai.


Zbystření smyslů 50 ml
11,30 €

Zbystrenie zmyslov je prípravok, ktorý podľa čínskej medicíny doplňuje Qi a krv (sleziny, pečene a obličiek), dvíha yangovou Qi a podporuje „horné otvory“.