TROPIFIT Atelerix 3L/1kg krmivo pre trpasličích ježkov

TROPIFIT Atelerix 3L/1kg krmivo pre trpasličích ježkov

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
ATELERIX – KRMIVO PRE MINIATÚRNYCH JEŽKOV Plnohodnotné krmivo s kuracím mäsom a prídavkom sušených červov múčiara obyčajného pre ježkov afrických trpasličích a ježkov bielobruchých, ušatých, alžírskych, juhoafrických, somálskych a iných. Vhodne zvolené zložky, ktoré … Celý popis
20,54 €
Vrátane DPH

Skladom u partnera 5+ kusov

8.12.2021 - 9.12.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu COBBYS PET SLOVENSKO s.r.o.

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100022273174

Popis

ATELERIX – KRMIVO PRE MINIATÚRNYCH JEŽKOV

Plnohodnotné krmivo s kuracím mäsom a prídavkom sušených červov múčiara obyčajného pre ježkov afrických trpasličích a ježkov bielobruchých, ušatých, alžírskych, juhoafrických, somálskych a iných. Vhodne zvolené zložky, ktoré obsahujú o.i. ľahko stráviteľné bielkoviny z kuracieho mäsa, zaručujú výbornú kondíciu ježov a energiu nutnú pre poznávanie sveta. Olej z lososa použitý v krmive je zdrojom kyselín Omega-3 a Omega-6, ktoré kladne ovplyvňujú kondíciu kože ježkov. Prírodný imunostimulátor beta-glukan a stabilizovaný vitamín C zlepšujú odolnosť ježkov proti chorobám. Chitín z prírodných zdrojov (škrupiny krevety a červy múčiara obyčajného) reguluje prácu tráviacej sústavy. Veľkosť a štruktúra granúl je prispôsobená k malej čeľusti a malým zubom ježkov. KŔMENIE: dennú dávku je treba prispôsobiť pre jednotlivých jedincov, s ohľadom na jeho aktivitu a náklonnosť k priberaniu na váhe. V prípade tehotných a dojčiacich samičiek množstvo krmiva je treba prispôsobiť ich zväčšeným potrebám. Je treba zaistiť trvalý prístup k krmivu a vode.

Plnohodnotná kŕmná zmes pre ježkov. Zloženie: mäso a produkty živočíšneho pôvodu (z toho múčka z kurčiat 38%), produkty rastlinného pôvodu (z toho ryža 10%), ryby a produkty z rýb, hmyzy (sušené červy múčiara obyčajného 10%), mäkkýše a kôrovce (múčka zo škrupín kreviet 2%), rastlinné bielkovinové koncentráty, oleje a tuky (z toho olej z lososa 2%), obilniny, kvasnice (v nich Beta-1,3/1,6-Glukan 1 000 mg/kg), minerálne látky. Doplnkové látky (na kg): Vitamíny, provitamíny a chemicky presne vymedzené látky, ktoré majú obdobný účinok: vit. A 13 200 m.j., vit. D3 700 m.j., vit. E 600 mg, vit. C 80 mg. Zlúčeniny mikroprvkov: E1 (Fe) 170,0 mg, E6 (Zn) 140,0 mg, E5 (Mn) 35,2 mg, E4 (Cu) 15,8 mg, E2 (I) 0,8 mg, E8 (Se) 0,08 mg. Antioxidanty. Analytické zložky: dusíkaté látky 37,0%, oleje a tuky 9,0%, vláknina 3,5%, vlhkosť 10,0%.