Bait-Tech krmítková zmes pro natural dark bait 1,5 kg

Značka: Bait-Tech Náš kód: 100000749387
Bait-Tech krmítková zmes pro natural dark bait 1,5 kg

Partnerský predaj

Bait-Tech krmítková zmes pro natural dark bait 1,5 kg

Pro Natural Dark Groundbait Mix je produktom anglického špecialistu na výrobu návnad a nástrah pre ryby firmy Bait-tech, ktorá udáva nové smerovanie vo vývoji a výrobe krmív. Celý popis

5.03

5,03 € vrátane DPH

Popis

Popis produktu

Pro Natural Dark Groundbait Mix je produktom anglického špecialistu na výrobu návnad a nástrah pre ryby firmy Bait-tech, ktorá udáva nové smerovanie vo vývoji a výrobe krmív.
25 rokov skúseností vo výrobe návnad a viac ako 12 mesiacov vývoja a testovania umožnilo vyrobiť toto vysoko aktraktívne všestranné krmivo, ktoré je určené pre lov ako na riekach tak aj na stojatých vodách. 
V prevedení Dark ide o tmavé nenápadné krmivo určené pre dni kedy ryby príliš neberú, sú opatrné a zábery prichádzajú iba sporadicky. Jeho tmavá farba pôsobí prirodzenejšie a neodradí od kŕmenia ani tie najopatrnejšie ryby.
Jeho sladší chuťový podtón je ideálny pre lov pleskáča, plotice, jalca, lieňa, mreny, bielych rýb ale aj kapra.
Pro Natural Dark Groundbait Mix je bohatý na vysoký obsah kokosu, melasy a konope a svojou dokonalosťou dokáže udržať ryby na kŕmnom mieste dlhú dobu.
Už počas testovania poprednými anglickými rybármi toto krmivo preukázalo výborné výsledky, bohaté úlovky a dlhú atraktivitu lovného miesta. 
Okamžite sa stalo jedným z najobľúbenejším krmív vôbec.
Pro-Natural Dark Groundbait Mix je navrhnutý pre rýchly účinok a rozpad, preto je ako stvorený pre primiešanie doplnkových prísad ako sú napr. kostné červy a ich kukly, hnojáky, konope, kukurica alebo pelety. 
Práve pre túto vlastnosť je ideálny aj pre lov na plávanú alebo feeder. 


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Príchuť Dark
Hmotnosť 1,5 kg