Christie Agatha: Hercule Poirot: Poviedky
49,90 € 42,91 €
+ doprava zadarmo

Súborné vydanie poviedok s Herculom Poirotom, najobľúbenejším fiktívnym detektívom všetkých čias, ktorý v r. 2016 oslávil sto rokov od chvíle, keď vznikol v mysli legendárnej spisovateľky Agathy Christie.

Karika Jozef: Čierny rok - Vojna mafie
18,90 € 16,25 €

Rozpolteného mafiánskeho bossa Petra Štarcha čaká najhorší rok v živote. Cesta za mocou a vysnívaným rajom sa mení na strmý pád do pekla. Štarch pomáha najlepšiemu kamarátovi sprivatizovať veľkú fabriku.

Nesbo Jo: Nôž

Nesbo Jo: Nôž

Hodnotenie: 5
16,90 € 14,53 €

Harry Hole sa vracia do podnájmu na ulicu Sofies Gate, len o poschodie nižšie, než keď spoznal Rachel. Tentoraz neodišiel sám, vyhodila ho ona a zdá sa, že je po všetkom. Harry sa utápa v alkohole.

Bjork Samuel: Chlapec vo svetle reflektorov
14,90 € 12,81 €

Sú Vianoce. Starší muž šoféruje auto cez Škandinávske vrchy. Zrazu si všimne, ako sa v tme pred ním čosi črtá. Len-len že stihne pribrzdiť a zastaviť. V snehových jazykoch tvoriacich sa pred autom stojí malý chlapec.

King, Owen King Stephen: Spiace krásavice
18,90 € 16,25 €

V ženskej väznici je toľko osudov, koľko je tam trestankýň. Každá má svoj žiaľ aj nádej. A jedna má tajomstvo, ktoré môže zmeniť dejiny ľudstva. Medzitým vo svete prepukne spavá choroba, aká tu ešte nebola. Postihuje ženy a dievčatá každého veku.

Christie Agatha: 3x Hercule Poirot
15,90 € 13,67 €

Smrť na Níle, Vražda je zvyk a Schôdzka so smrťou – tieto tri detektívne príbehy z pera Agathy Christie patria k tomu najlepšiemu, čo počas svojej bohatej kariéry napísala.

Nesbo Jo: Macbeth - Zločin a zrada sa vykúpia krvou
15,90 € 13,67 €

Sedemdesiate roky, ponuré priemyselné mesto sužuje chudoba a úpadok mravov. Zatvára sa jedna továreň za druhou, po uliciach sa potácajú narkomani a vysoko postavení občania figurujú na výplatných páskach dílerov.

Nesbo Jo: Krv na snehu
10,90 € 9,37 €

Sedemdesiate roky v Osle. Olav Johansen nedokáže jazdiť autom pomaly, keď sa rozčúli, stráca hlavu a vôbec mu nejde matematika. Je dyslektik, prečítal pár kníh, ale nevie toho veľa. Neovláda nič, čo by mohlo byť pre ostatných užitočné.

Nesbo Jo: Spasiteľ
12,90 € 11,09 €

V mrazivý decembrový večer sa na námestí v cestre Osla zhromaždili ľudia, aby si vypočuli vianočný koncert. Do hudby zaznie výstrel a divák v uniforme Armády spásy sa mŕtvy zrúti na zem.

Christie Agatha: Tretie dievča
10,90 € 9,37 €

Kráľovná anglickej detektívky nás v tomto románe z poslednej dekády svojej tvorby zavedie do Londýna v polovici 60. rokov minulého storočia, kde už nič nie je také ako v starom dobrom Anglicku…

Grisham John: Odplata
14,90 € 12,81 €

Píše sa rok 1946. Vojnový hrdina a vážený farmár Pete Banning zastrelí rovnako rešpektovaného a obľúbeného metodistického kazateľa Dextera Bella. Napriek snahe rodinného právnika odmieta svoj čin vysvetliť.

Ahnhem Stefan: Obeť bez tváre
14,90 € 12,81 €

Nová severská senzácia!

V knihe Obeť bez tváre zabíja vrah spolužiakov…a dostal sa aj do špeciálnej hry. Každý z triedy môže byť vrahom a vy ho musíte čo najskôr odhaliť. Zahrajte si hru na www.obetbeztvare.sk.

White Christian: Nezvestná
16,90 € 14,53 €

Austrálsky scenárista Christian White napísal triler, ktorý hneď zaujal a bol ovenčený mnohými oceneniami.

Ahnhem Stefan: Deviaty hrob
14,90 € 12,81 €

Mnohí budú zhrození mojimi činmi. Niektorí ich budú vnímať ako pomstu za všetky krivdy, čo boli spáchané. Iní ako nepravdepodobnú hru vysmiať sa systému a poukázať na to, ako ďaleko môže človek zájsť.

Bjork Samuel: Cestujem sama
15,90 € 13,67 €

Počas prechádzky sa mužovi z ničoho nič vytrhne pes a zmizne medzi stromami. Muž sa za ním rozbehne do hlbokého lesa a tam sa mu naskytne otrasný pohľad. Na strome visí obesené dievčatko, odeté ako bábika.

Börjlindovci Cilla a Rolf: Gangréna
14,90 € 12,81 €

Brutálny bombový útok, ktorý si vyžiadal niekoľko obetí, otriasol celým Švédskom. Polícia má podozrenie, že išlo o teroristický čin, preto sa do vyšetrovania zapája aj Národné operatívne oddelenie.

Brown Dan: Stratený symbol
14,90 € 12,81 €

Známeho harvardského odborníka na ikonografiu Roberta Langdona nečakane pozvú prednášať do washingtonského Kapitolu.

Edgar Wallace: Gauner
3,99 € 3,43 €

Anthony Newton, sympatický mladý muž, se po návratu z války stává ubožákem závislým na přízni jiných lidí. Ve dvanácti povídkách, které však vytvářejí pokračování příběhu s novými postavami, si zvolí kariéru zdvořilého podvodníka.

Hjorth, Hans Rosenfeldt Michael: Tí, ktorí zlyhali
14,90 € 12,81 €

Prvú obeť beštiálneho vraha objavili v opustenej budove školy. Známa televízna hviezda bola priviazaná k stoličke a obrátená tvárou k stene. Na krku mala štítok s nápisom „neprospel“ a v hlave otvor po strele z jatočnej pištole.

King Stephen: Revival
14,90 € 12,81 €

Sú sily, ktorým neunikneme. James Morton mal šesť rokov, keď k nim do farnosti prišiel mladý sympatický reverend Charles Jacobs. Priviedol si krásnu manželku, malého synčeka a deti vo farnosti zabával milými elektrickými vynálezmi.

Marsonsová Angela: Zmiznuté dievčatá
14,90 € 12,81 €

Niekto sa chce asi hrat’, ale vybral si hru krutú, bezcitnú a zvrátenú. Unesie dve devät’ročné kamarátky Charlie a Amy a vzápätí pošle obom rodinám esemesku so svojou požiadavkou. Vyzve ich, aby za deti ponúkli určitú sumu. Kto ponúkne viac, vyhráva.

Nesbo Jo: Polícia
14,90 € 12,81 €

V nemocnici v Osle leží zranený človek v kóme. Polícia ho prísne stráži a nikto sa nesmie dozvedieť jeho meno. V tom istom čase nájdu zabitého policajta na mieste, kde bola v minulosti spáchaná vražda, ktorú neúspešne vyšetroval.

Nesbo Jo: Syn
14,90 € 12,81 €

Sonny je navonok poslušný väzeň. Odsúdili ho v osemnátich rokoch za dve brutálne vraždy, ktoré nespáchal. V modernej väznici, z ktorej sa údajne nedá ujsť, slúži ostatným väzňom ako spovedník a dáva im rozhrešenie.

Roslund, Börge Hellström Anders: Tri minúty
14,90 € 12,81 €

Obe strany od neho očakávajú lojalitu. Obe strany ho odsudzujú na smrť. Dostal sa do väzenia, aby prenikol do nebezpečnej zločineckej organizácie. Odhalili ho a mal zomrieť. Na prežitie mu zostali TRI SEKUNDY.

Cook Robin: Šarlatáni
13,90 € 11,95 €

Čerstvý najvyšší rezident v Bostonskej pamätnej nemocnici Noah Rothauser má v novej funkcii plné ruky práce – od prípravy operačných programov až po riešenie následkov úmrtí pacientov.

Wallace Edgar: Maska
9,96 € 8,57 €

Příběh je považován za Wallaceův nejlepší thriller o zabijákovi, který má jméno Ringer, tedy Maska, a který sužuje Londýn. Policie dělá stále stejné chyby, kvůli kterým ho nemůže dopadnout.

Bramah Ernest: Oči Maxa Carradosa
12,99 € 11,17 €

Výberom poviedok Oči Maxa Carradosa sa nášmu čitateľovi po prvý raz predstavuje jeden z klasických veľkých detektívov, ktorí hojne zaľudňujú príbehy detektívneho žánru – nevidiaci detektív Max Carrados anglického autora Ernesta Bramaha (1869 – 1942).

Brown Dan: Inferno - Peklo
11,90 € 10,23 €

Hľadaj a nájdeš! Čas sa kráti. Tieto slová znejú v hlave známemu harvardskému vedcovi ikonografovi Robertovi Langdonovi, keď sa zranený prebudí na nemocničnej posteli. Netuší, kde je a ako sa tam dostal.

Christie Agatha: Hodiny
10,90 € 9,37 €

Táto kniha je ako stvorená pre fanúšikov Agathy Christie i pre všetkých nadšencov klasických detektívok. Garantujeme im, že sa od nej nebudú vedieť odtrhnúť.

Christie Agatha: Vražda Rogera Ackroyda
10,90 € 9,37 €

Vražda Rogera Ackroyda z roku 1926, jeden z najslávnejších románov legendárnej spisovateľky, sa právom pokladá za jej majstrovské dielo.

Grisham John: Svišť
13,90 € 11,95 €

Ľudia očakávajú, že sudcovia budú čestní a spravodliví. Ich integrita a nestrannosť sú základom dobre fungujúceho súdneho systému. Lenže čo ak niektorý sudca obíde zákon alebo prijme úplatok?

Jackson David: Ani nepípni
13,90 € 11,95 €

Zoznámte sa s Bensonovcami. Je to príjemný, milý manželský pár. Nikomu sa nepletú do života, občas prehodia so susedmi pár slov. A majú krásne dievčatko Daisy. Niečo však nesedí. Dcérka žije v podkrovnej izbe bez okien, za zamknutými dverami.

McCarthyová Ava: Mŕtve tajomstvo
11,90 € 10,23 €

Jodino detstvo určite nebolo z tých najšťastnejších, rodičia jej zomreli mladí a ju vychovali v pestúnskej rodine. Ani manželstvo s dominantným Ethanom McCallom jej neprinieslo vytúžený pokoj a šťastie.

Nesbo Jo: Netopierí muž
13,90 € 11,95 €

Prvý prípad s detektívom Harrym Holem sa odohráva v Austrálii. Inšpektora vyslali na opačný koniec sveta, aby sekundoval miestnemu policajnému zboru pri objasnení vraždy nórskeho dievčaťa.

Nesbo Jo: Pancierové srdce
13,90 € 11,95 €

Nórskymi médiami sa šíria poplašné správy. Našli sa dve mŕtve ženy utopené vo vlastnej krvi. Vrah po sebe nezanechal stopy, policajné vyšetrovanie sa nehýbe z miesta a Harry Hole, jediný človek, ktorý by mohol pomôcť, zmizol.

Nevolný Peter: Zabudnutí detektívi
13,90 € 11,95 €

Kriminálne príbehy z medzivojnového a vojnového obdobia mapujú prácu inšpektorov Michala Filsingera, Samuela Lichtenfelda, priekopníka slovenskej kriminalistiky generála Gustáva Pongrácza a ich kolegov.

Petri Lotte: Diablovo dielo
12,90 € 11,09 €

Pre výstavbu novej stanice kodanského metra na námestí Norrebros Runddel musia zo severnej časti cintorína Assistens presťahovať viac ako tisícku kostier. Vyvolá to silný odpor verejnosti, pretože podľa mnohých ľudí sa tým naruší pokoj zosnulých.

Walkerová Wendy: Nič nie je zabudnuté
11,90 € 10,23 €

V malom bohatom meste Fairview v Connecticute sa všetko zdá dokonalé. Až do jednej noci, keď mladú Jenny Kramerovú napadnú a znásilnia na miestnej párty.

Budzak D.: Rozprávkar
6 € 5,16 €

Rozprávky sú krásne, tajomné, ale aj hrôzostrašné a plné násilia a zloby. Každá z nich je triler, ktorý sa tiahne z minulosti až do súčasnosti.

Hurwitz Gregg: Sirota X
3,90 € 3,35 €

Evan Smoak, tajuplný pán Nikto, sirota bez minulosti, sa stáva hrdinom. Za sebou má drsné detstvo v utajovanom vládnom programe SIROTA, v ktorom sa z opustených detí stávajú profesionálni zabijaci.

Moore Jonathan: Tmavá komora
5 € 4,30 €

Gavin Cain, inšpektor z oddelenia vrážd sanfranciskej polície, je práve uprostred exhumácie, keď mu zazvoní telefón. Starostu San Francisca Harryho Castelliho ktosi vydiera, preto sa Cain okamžite musí vrátiť do mesta. Helikoptéra je už na ceste.

Bartková Alica: Kvietok
6 € 5,16 €

Detektívny román s názvom Kvietok je časovou mozaikou, ktorú si čitateľ postupne skladá sám. Opäť sú tam tri hlavné pohľady na vec – pohľady dvoch obetí a vyšetrovateľky. Neskôr sa k nim pridáva ešte aj uhol pohľadu vraha.

Dlouhý Michal: Četnické příhody
3,96 € 3,41 €

ČETNICKÉ PŘÍHODY je soubor krátkých povídek, které jsou zpracovány na základě skutečných událostí, které se při výkonu pátrací služby přihodily příslušníkům četnického sboru na území meziválečného Československa.

Šrámková Hana: Smrteľne blízko
4,90 € 4,21 €

Tragédia v dome 23

Vincent Fiedler, milujúci manžel a oddaný policajt, spácha čin, ktorý dostane jeho slušnú rodinu na okraj spoločnosti. Od tejto šokujúcej udalosti už Brečtanová ulica nikdy nebude taká ako predtým.