Christie Agatha: 3x Hercule Poirot
15,90 € 13,67 €

Smrť na Níle, Vražda je zvyk a Schôdzka so smrťou – tieto tri detektívne príbehy z pera Agathy Christie patria k tomu najlepšiemu, čo počas svojej bohatej kariéry napísala.

Fitzek Sebastian: Balík
12,90 € 11,09 €

Emma ako jediná vyviazla živá, no bojí sa, že „Holič“ ju bude hľadať, aby dokonal svoj krutý čin. Postihnutá paranojou vidí v každom mužovi páchateľa, hoci tomu v tmavej izbe nevidela do tváre.

Arlidge M. J.: Kto sa bojí, nech nejde do lesa
14,90 € 12,81 €

Tom Campbell si pamätá, že s priateľkou kempoval, inak nič. Preberie sa uprostred lesa, dezorientovaný a vydesený na smrť. Niekto mu ide po krku, akýsi tvor s čiernou dierou namiesto tváre. Mladíkovo telo po čase nájdu na strome.

Nesbo Jo: Polnočné slnko
11,90 € 10,23 €

Sedemdesiate roky, ďaleký sever Nórska, opustená dedina Kasund. Jej obyvatelia sú laestadiáni, členovia náboženskej sekty, ktorá zväzuje ich životy prísnymi pravidlami. Jedného dňa ich pokoj naruší cudzinec Ulf. Tvrdí, že prišiel loviť vtáky.

Christie Agatha: Veľká štvorka
10,90 € 9,37 €

Prvá dáma anglickej detektívky nám vo svojom románe z roku 1927 predstavila Hercula Poirota v celkom inom, prekvapivom svetle: slávny detektív v ňom namiesto zvyčajného vyšetrovania prípadu vraždy vo vidieckom sídle zvádza súboj s mimoriadne nebezpeč

Abbottová Rachel: Kde sa začína nenávisť
13,90 € 11,95 €

Takto sa to teda končí… Už mi je jasné, že jedna z nás musí zomrieť. Niekedy je smrť nevyhnutná, inokedy sa jej dá zabrániť. Ale odohrávajú sa aj tragédie, ktoré sa samy vyvíjajú, postupne naberajú silu a spôsobujú jedno zlo za druhým. Áno.

Abbottová Rachel: V bezpečnom úkryte
14,90 € 12,81 €

Presne pred rokom sa skupinka priateľov zišla na Lucasovu svadbu v jeho krásnom cornwallskom dome s výhľadom na more. Zoznamujú sa, zabávajú, popíjajú. Pri prestretom stole v predvečer svadobnej oslavy je osem stoličiek.

Ahnhem Stefan: 18 pod nulou
14,90 € 12,81 €

Cez okraj nábrežia v helsingborskom prístave po divokej naháňačke preletí auto. Všetko poukazuje na tragickú nehodu, no pri pitve vodiča vyjde najavo, že je mŕtvy už dva mesiace a celý čas bolo telo zmrazené.

Arlidge M. J.: Na koho to slovo padne
13,90 € 11,95 €

Keď v opustenom dome v pochybnej mestskej štvrti nájdu zohavené telo muža stredného veku, vyšetrovateľka southamptonskej polície Helen Graceová tuší, že to nebude posledná obeť.

Arlidge M. J.: Talent na smrť
15,90 € 12,72 €

Novinka

Adama Brandta už nič neprekvapí. Ako forenzný psychológ videl a počul všetko, aspoň je o tom presvedčený. Potom stretne Kassie. Tínedžerka s pochybnou povesťou tvrdí, že má znepokojivý talent.

Ashford Lindsay Jayne: Dáma v Orient Exprese
13,90 € 11,95 €

Agáta Christie, slávna autorka detektívnych príbehov, nasadá do Orient Expressu, aby sa spamätala zo zdrvujúceho rozvodu a získala inšpiráciu na nové diela. Netuší však, že na ceste za oddychom a dobrodružstvom sa čoskoro sama ocitne v spleti záhad.

Bartková Alica: Kvietok
5 € 4,30 €

Detektívny román s názvom Kvietok je časovou mozaikou, ktorú si čitateľ postupne skladá sám. Opäť sú tam tri hlavné pohľady na vec – pohľady dvoch obetí a vyšetrovateľky. Neskôr sa k nim pridáva ešte aj uhol pohľadu vraha.

Boije af Gennäs Louise: Krvavý boľševník
14,90 € 12,81 €

Vražda Olofa Palmeho (1986). Geijerova aféra. Škandál zbrojovky Bofors. Záhadná smrť novinárky Cats Falckovej (1984). Pád Carla Algernona, inšpektora pre vojenskú techniku, pod vlak metra (1987).

Fitzek Sebastian: Terapia
13,90 € 11,95 €

Počas lekárskeho vyšetrenia bez stopy zmizne Josy, dvanásťročná dcéra renomovaného psychiatra Viktora Larenza. Ani po štyroch rokoch sa neobjaví jediný záchytný bod, ktorý by viedol k objasneniu prípadu. Doktor Larenz sa pokúša vyrovnať s tragédiou.

Glukhovsky Dmitry: Text
12,90 € 11,09 €

Jedna vražda, jeden smartfón, niekoľko dní požičaného života.

Dvadsaťsedemročný Iľja sa po siedmich rokoch strávených vo väzení vracia domov. Odlúčenie od okolia mu celý život prevrátilo naruby.

Hannahová Sophie: Záhada troch štvrtín (Agatha Christie)
12,90 € 11,09 €

Po obrovskom úspechu románov Vraždy s monogramom a Záhada zavretej schránky sa britská spisovateľka Sophie Hannahová opäť rozhodla oživiť najobľúbenejšieho detektíva na svete – legendárny Hercule Poirot sa vracia na scénu v rafinovanom, diabolsky zo

Nesbo Jo: Netopierí muž
13,90 € 11,95 €

Prvý prípad s detektívom Harrym Holem sa odohráva v Austrálii. Inšpektora vyslali na opačný koniec sveta, aby sekundoval miestnemu policajnému zboru pri objasnení vraždy nórskeho dievčaťa.

Abbott Jeff: Trikrát Beth
14,90 € 12,81 €

Mama by ma nikdy neopustila. Také je životné motto Mariah Dunningovej. Jej životný cieľ. Jej viera. Napriek tomu, že matka je už rok nezvestná.

Adamecký Peter: Piešťanská spojka 2 – Pomsta
11,90 € 10,23 €

Nastal čas pomsty! Úspešný politicko-špionážny triler pokračuje a starí známi, ale aj noví hrdinovia si to musia rozdať v ďalšom zápase.

Nad strednou Európou sa sťahujú mračná a Slovensko je najslabším článkom reťaze.

Adams Taylor: Niet úniku
11,90 € 10,23 €

VAROVANIE: Nečítajte pred spaním! Príbeh vyrážajúci dych o štyroch cudzincoch, snehovej víchrici, unesenom dieťati a odhodlanej mladej žene, ktorá sa zúfalo snaží odhaliť a oklamať zákerného psychopata.

Adams Taylor: Zásah
12,90 € 11,09 €

James a Elle Eversmanovci sú mladý manželský pár, ktorý sa cestou za novým životom ocitol uprostred Mohavskej púšte. Keď sa im zo záhadných dôvodov pokazí auto, uviaznu na území nikoho s minimálnymi zásobami vody a bez mobilného signálu.

Ahnhem Stefan: Deviaty hrob
14,90 € 12,81 €

Mnohí budú zhrození mojimi činmi. Niektorí ich budú vnímať ako pomstu za všetky krivdy, čo boli spáchané. Iní ako nepravdepodobnú hru vysmiať sa systému a poukázať na to, ako ďaleko môže človek zájsť.

Ahnhem Stefan: Motív X
14,90 € 12,73 €

Fabian Risk bdie pri lôžku dcéry Matildy v helsingborskej nemocnici. Postrelili ju, leží v kóme – a vinu pripisuje sebe. V tom čase brutálne zavraždia jedenásťročného chlapca, prisťahovalca zo Sýrie. Je to rasistický útok?

Ahnhem Stefan: Obeť bez tváre
14,90 € 12,81 €

Nová severská senzácia!

V knihe Obeť bez tváre zabíja vrah spolužiakov…a dostal sa aj do špeciálnej hry. Každý z triedy môže byť vrahom a vy ho musíte čo najskôr odhaliť. Zahrajte si hru na www.obetbeztvare.sk.

Anonymous: Čajka
13,90 € 11,95 €

Jej krycie meno je Čajka. Vybrali mladú, krásnu a bystrú ženu. Jej úlohou bolo zviesť a vydať sa za muža, ktorý má peniaze a politický vplyv. A teraz musí chrániť svoje nebezpečné tajomstvo.

Arango Sascha: Pravda a iné klamstvá
10,23 €

Henry, slávny autor bestsellerov, starostlivý manžel a štedrý priateľ, je veľmi príjemný človek – aspoň navonok. Všetko sa zmení, keď mu jeho milenka oznámi, že je tehotná. Henry vie, že by sa mal priznať manželke, no naozaj jej musí povedať všetko?

Arlidge M. J.: Hra na mačku a myš
13,90 € 11,95 €

Hlavná vyšetrovateľka Helen Graceová sa celý život ukrývala – za policajný preukaz, za povesť jednej z najšikovnejších policajtiek v krajine, za dokonalú fasádu neomylnej profesionálky. Až kým sa po falošnom obvinení neocitla v radoch odsúdených.

Arlidge M. J.: Jeden musí z kola von
13,90 € 11,95 €

Keď sa z lesa vynorí napoly mŕtve dievča, jeho príbehu nikto neverí. Lenže každučké slovo, čo povie, je čistá pravda. O niekoľko dní sa objaví ďalšia obeť. Vzorec je na svete.

Arlidge M. J.: Keď čert nespí
13,90 € 11,95 €

V zašitom nočnom klube Raj bolesti, kde každý môže byť na chvíľu sám sebou, sa stretáva uzavretá komunita. Klientela je pestrá, diskrétnosť je preto zákonom. Útočisko však naruší vrah a na mieste zostane jeden mŕtvy.

Arlidge M. J.: Ľúbi ma, neľúbi ma
13,90 € 11,95 €

Odplata bude krvavá

Vyšetrovateľka Helen Graceová spozoruje na opustenej ceste dokrvavenú ženu. Obeť ešte dýcha, z úst sa jej derie nezrozumiteľné slovo, no vzápätí skoná. Na hrudi má strelné poranenie.

Arlidge M. J.: Nelej olej na oheň
13,90 € 11,95 €

„Odchádzate?“ opýtala sa neveriacky Helen. „Teraz už môžeme nanajvýš dávať pozor, aby sa oheň nerozšíril. Takže ideme, kde nás treba.“ „Čo myslíte, mohla to byť náhoda? Skrat? Cigareta?“ Hasič na ňu unavene pozrel.

Arlidge M. J.: Pekne spinkaj, bábika
13,90 € 11,95 €

Po búrlivej noci sa Ruby prebudí na veľmi čudnom mieste – je zavretá v studenej, tmavej pivnici. Sama. Nemá ani potuchy, ako sa tam dostala. Pomaly sa jej zmocňuje panika a to všetko je len začiatok jej desivej nočnej mory.

autor neuvedený: Mafie pláče
1,99 € 1,71 €

Hrdinové pravdivého příběhu Mafie pláče se pohybují ve filmovém prostředí přepychových palermských paláců, kam ještě v jednadvacátém století zavítala pomsta z rukou mafiánů.

Axat Federico: Posledná možnosť úniku
11,95 €

Odvážny psychologický triler, v ktorom nič nie je také, ako sa zdá…

Úspešný právnik Ted McKay má všetko, po čom človek môže túžiť – krásnu manželku, dve rozkošné dcéry a dobre platenú prácu.

Ayliffe Tim: Vyššie dobro
13,90 € 11,95 €

Skúsený vojnový korešpondent John Bailey sa po návrate zo Stredného východu osamelo prepíja životom. Prežil toho príliš veľa a na návrat do normálneho života mu chýbajú sily.

Bale Tom: Uteč, nebo nepřežiješ
14,05 € 12,08 €

V noci vtrhli do domu mladé milující se rodiny gangsteři a obrátili jí život naruby. To, co zprvu vypadalo jako neškodný omyl – zásilka doručená na nesprávnou adresu –, se během pár hodin pro Alici a Harryho Frenchovy změnilo v noční můru.

Bartková Alica: Medzi falošnými náhrobkami
5 € 4,30 €

Vyšetrovateľ Peter Jablonský rieši prípad mŕtveho psychológa, ktorý zomrel zvláštnym spôsobom. Spočiatku nie je známa ani vražedná zbraň, a páchateľov sa črtá niekoľko.

Bellová Darcey: Láskavosť
12,90 € 11,09 €

Všetko sa začína malou bežnou láskavosťou – Emily požiada priateľku Stephanie, aby vyzdvihla jej syna Nickyho zo škôlky. Tá ochotne súhlasí, veď Nicky a jej päťročný syn Miles sú najlepší kamaráti a radi spolu trávia čas, podobne ako ich matky.

Bellová Darcey: Nebezpečná laskavost
15,42 € 13,26 €

JE JEJÍ NEJLEPŠÍ KAMARÁDKA, SVĚŘILY SI VŠECHNA SVOJE TAJEMSTVÍ. JENOM JEDNO NE…

Emily je okouzlující žena s oslnivou kariérou v módním oboru a s pohledným manželem Seanem tvoří pár, kterému leckdo závidí. Zároveň je zodpovědná a milující matka.

Benchley Peter: Satanské moře
6,90 € 5,93 €

Dobrodružný román s hororovými prvky se zabývá tématikou záhad bermudského trojúhelníku, záhadného mizení lodí a zavede nás na jeden velmi zvláštní ostrov v Karibském moři.

Beniczky Vojtech: Stvorená objasňovať zločin
9,95 € 8,56 €

"Paula Santorisová sa usiluje nájsť agentúru, ktorá by jej zverila prácu súkromného detektíva. Kráska so záľubou v zbraniach, bojových umeniach, rýchlych motorkách a rockovej hudbe, ktorá trpí beznádejou na pevný vzťah, to však nebude mať ľahké.

Berg Mattias: Nosič
14,90 € 12,81 €

Erasmus Levine má výnimočné poslanie. Muž s kufríkom sprevádza prezidenta Spojených štátov a nesie zariadenie schopné vyhubiť ľudstvo. Nosič je súčasťou špičkového supertajného tímu zostaveného po jedenástom septembri.

Bezecný Radovan: Šokujúce prebudenie
8,90 € 7,65 €

Keď mal vyšetrovateľ, Thomas Winkley všetko, po čom túžil, ešte netušil, že súčasné šťastie je len ilúzia, ktorá sa veľmi rýchlo vytratí. V jednu osudnú noc v Portlande prichádza o milovanú rodinu.

Bilavská Zuzana: Diaľnica sĺz
9,95 € 8,56 €

"„Diaľnica číslo 16 je súčasťou diaľničného systému Trans-Kanada a s najväčšou pravdepodobnosťou na nej stretnete viac medveďov než áut. Nádherná príroda, čerstvý vzduch a žiarivé vodopády.