Smoby Stojaca tabuľa 2v1 ružová
47,78 €

42,04 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Tabuľa na kreslenie 2v1 je skvelý doplnok do každej detskej izby. Či už vaše dieťa chodí do školy a na tabuli bude počítať matematické príklady alebo je predškolák a na tabuli si bude len kresliť.


LENA Magnetická tabuľka, farebná 32 cm
9,08 €

Plastová magická tabuľka pre deti na kreslenie, obsahujúca ceruzku s kovovým hrotom a dve pečiatky. Tabuľka je veľká 32 cm a pri kreslení s ceruzkou, ktorá má kovový hrot, mení farbu.


Marionette Kresliaca tabuľa 2v1, drevená
23,90 €

Dřevěná kreslící tabule je ideální zejména pro děti předškolního věku, které nechtějí ponechat přípravu na školu náhodě. Má dvě kreslící strany na kreslení křídou a psaní fixou. Lze ji jednoduše složit.


Smoby Dřevěná tabule na kreslení 2v1, stojací
56 €
+ doprava zadarmo

Kvalitní dřevěná tabule na kreslení. Z jedné strany je magnetická, z druhé klasická černá pro psaní křídou. Součástí je 60 ks příslušenství jako je mazací fix, barevné křídy 6 ks, magnetická písmena a číslice.


LENA Magnetická tabuľka, farebná 41 cm
13,40 €

Plastová magická tabuľka. Obsahuje ceruzku s kovovým hrotom a tri pečiatky. Pri kreslení ceruzkou s kovovým hrotom tabuľka mení farbu kresleného obrázku. Jednoduché zaobchádzanie.


Smoby Tabule Évolutif na kreslení růžová
97 €
+ doprava zadarmo

Kovová tabule růžová nastavitelná na kreslení. Z jedné strany je tabule klasická černá na psaní křídou, z druhé bílá na mazací fixy. Nezbytná přihrádka na psací potřeby lze uzavřít. Součástí 60 ks příslušenství. Tabuli lze nastavit do 5 poloh, podle aktuální výšky dítěte.


Spin Master Moje prvá kreslliaca tabuľa Tlapková patrola
30,81 €

21,17 €

Detská obojstranná tabuľa v obľúbenej licencii Tlapková patrola je skvelý doplnok do každého detského pokoja. Na tabuľu je možné kresliť kriedou alebo fixkou. Súčasťou balenia sú aj fixky a omaľovávanky.


Woody Magnetická školská tabuľa " GOYA nature"
27,32 €

23,41 €

Magnetická Školská tabuľa je praktická, pretože je obojstranná. Z jednej strany je umývateľná biela plocha pre maľovanie suchou fixkou a zo strany druhej je plocha čierna pre maľovanie kriedou.


Woody Magnetická tabuľa s písmenami
16,90 €

Magnetická tabuľa s písmenami obsahuje farebné drevené magnetické písmenká pre skladanie prvých slov. Z druhej strany tabule je plocha pre kreslenie suchou fixou, ktorá je tiež súčasťou dodávky.


Bigjigs Toys Magnetická tabuľa s príslušenstvom
41,88 €
38,90 €

Magnetická tabuľa s príslušenstvom je ideálny doplnok do izby malého výtvarníka. Deti môžu používať stranu tabule, ktorá je magnetická so suchým stieraním fixiek. Na druhej strane je tradičná tabuľa pre kriedy. Súčasťou je rolka papiera, ktorú možno ľahko upevniť na stojan, ďalej štyri nádobky na farby, stolná guma a 12 tyčiniek farebných kried.


BINO Magnetická tabuľa obojstranná
26,40 €

Šetrite naše lesy a miesto papiera využite na maľovanie magnetickú obojstrannú tabuľu. Na jednej strane si môže váš malý maliar maľovať kriedami tak, ako to robia veľké deti v škole, na strane druhej môže tvoriť pomocou farebných fixiek.


Cars Kresliaca magnetická tabuľka
11,60 €

Novinka

Plastová magnetická kresliaca tabuľka v licencii Cars 3 pre deti na kreslenie. Náučná a zábavná hračka, ktorá pomôže deťom v rozvoji motoriky a kreativity. Deti môžu kresliť pomocou magnetického pera, ktoré je súčasťou balenia.


Fiesta Crafts Magnetická mozaika - Tváre
19,52 €

Posledný kus za túto cenu!

Nechajte fantáziu detí voľne plynúť a nechajte ich vytvárať neobmedzené množstvo obrázkov s týmto boxom a obojstrannou magnetickou tabuľou. Kriedy vám umožnia dokresľovať jednotlivé obrázky. Pomocou špongie je možné farebné kriedy jednoducho zotrieť.


Fiesta Crafts Magnetická mozaika - Tvary
19,52 €

Posledný kus za túto cenu!

Nechajte fantáziu detí voľne plynúť a nechajte ich vytvárať neobmedzené množstvo obrázkov s týmto boxom a obojstrannou magnetickou tabuľou. Kriedy vám umožnia dokresľovať jednotlivé obrázky. Pomocou špongie je možné farebné kriedy jednoducho zotrieť.


Fisher-Price DOLU Kreatívny stojan-38%
38,33 €

23,49 €

Akcia

Úžasná magnetická tabuľa, ktorá sa dá využiť aj ako klasická tabuľa na maľovanie kriedou. Pomáha rozvíjať kreativitu a predstavivosť. Výborný pomocník pri učení abecedy, čísel ale aj farieb. Balenie obsahuje 21 dielov.


GoGEN Kresliaca tabuľka Maxitabuľka modrá
19,30 €

Kúpte svojim deťom klasickú hračku v modernej podobe – elektronický ekvivalent tradičnej detskej magnetickej tabuľky s 8,5"displejom (177 × 127 mm). Kresbu možno jednoducho zmazať stlačením tlačidla. Súčasťou sú 2 stylusy.


Lamps Magnetická tabuľa v úlohe
13,12 €

10,47 €

Magnetická tabuľa s priľnavým povrchom, ktorý možno pripevniť na akýkoľvek rovný povrch. Je to super riešenie pre hranie, ale aj učenie. Tabuľa je rolovateľná a dá sa ľahko upratať. Rozmer tabule je 48 × 32 cm. Vhodná pre deti od 3 rokov.


LENA Magnetická tabulka Cars, 22cm
11,76 €

Plastová magnetická tabuľka pre deti na kreslenie, obsahujúca ceruzku s kovovým hrotom. Nečakajte na nič, inšpirujte sa motívom Cars a nakreslite si svoje vlastné a nielen to.


LENA Magnetická tabuľka Ľadové kráľovstvo, 22cm
11,76 €

Plastová magnetická tabuľka pre deti na kreslenie, obsahujúca ceruzku s kovovým hrotom. Nečakajte na nič, inšpirujte sa motívom Frozen a nakreslite si svoje vlastné kráľovstvo a nielen to.


Mac Toys Magnetická tabuľka
11,90 €

Čarovná magnetická tabuľka, na ktorú môžete maľovať stále dokola. V balení nájdete aj tri pečiatky a nesmie chýbať magnetické pero.


My Little Pony Kresliaca magnetická tabuľka
13,18 €

11,59 €

Novinka

Plastová magnetická kresliace tabuľka v licencii My Little Pony pre deti na kreslenie. Náučná a zábavná hračka, ktorá pomôže deťom v rozvoji motoriky a kreativity. Deti môžu kresliť pomocou magnetického pera, ktoré je súčasťou balenia.


Smoby Stojaca tabuľa 2v1 modrá
47,78 €

42,04 €
+ doprava zadarmo

Tabuľa na kreslenie 2v1 je skvelý doplnok do každej detskej izby. Či už vaše dieťa chodí do školy a na tabuli bude počítať matematické príklady alebo je predškolákom a na tabuli si bude len kresliť.


Smoby Tabuľa 2v1 s lavičkou skladacia
98,39 €

78,71 €
+ doprava zadarmo

Drevená skladacia tabuľa 2v1 s lavicou je skvelým doplnkom do detskej izby. Jedna strana je magnetická a možno na nej písať aj mazacou fixkou, druhá je klasická tabuľa na kriedu. Súčasťou je tiež bohaté príslušenstvo.


Smoby Tabule Évolutif na kreslení modrá
97 €
+ doprava zadarmo

Kovová tabule nastavitelná na kreslení. Z jedné strany je tabule klasická černá na psaní křídou, z druhé bílá na mazací fixy. Nezbytná přihrádka na psací potřeby lze uzavřít. Součástí 60 ks příslušenství. Tabuli lze nastavit do 5 poloh, podle aktuální výšky dítěte.


Smoby Tabuľa na kreslenie kovová modrá stojacia
59,02 €

53,11 €
+ doprava zadarmo

Kovová tabuľa na kreslenie je skvelým doplnkom do detskej izby. Jedna strana je magnetická a možno na nej písať aj mazacou fixkou, druhá je klasická tabuľa na kriedu. Súčasťou je tiež bohaté príslušenstvo.


Teddies Magnetická tabuľka Magic Sketcher
11,09 €

Kreatívne pomôcka na kreslenie, písanie správ a hranie hier. Ak sa ti obrázok nebude páčiť, v okamihu ho smažeš pomocou mazacej lišty. Deti si zábavnou formou zlepšujú motoriku a rozvíjajú si kreativitu.


Teddies Tabuľa stojanová
9,59 €

Tabuľa s dreveným stojanom by nemala chýbať v žiadnej detskej izbičke malého školáka. Vedľa najrôznejšieho cvičenie písania i počítania, môže tabuľa slúžiť aj ako pripomienka stenu, na ktorú môžete deťom písať úlohy.


Teddies Tabuľa stojanová s počítadlom
13,69 €

12,19 €

Tabuľa s dreveným stojanom by nemala chýbať v žiadnej detskej izbičke malého školáka. Tento model je navyše vybavený jednoduchým počítadlom a veselými ručičkovými hodinami, čím dáva dieťaťu viac možností k poznávaniu.


Woody Tabuľa-natur rám s poličkou, 65cm
15,90 €

Drevená tabuľa s poličkou je skvelý doplnok do izby vášho malého školáka. Jedna strana je biela pre písanie suchými fixkami a druhá čierna pre klasické kriedy. Biela strana je vyrobená z kovového plechu, takže na nej držia magnetky.


GoGEN Kresliaca tabuľka Maxis Tabuľka modrá
19,30 €

Kúpte svojim deťom klasickú hračku v modernej podobe – elektronický ekvivalent tradičnej detskej magnetickej tabuľky s 8,5"displejom (177 × 127 mm). Kresbu možno jednoducho zmazať stlačením tlačidla. Súčasťou sú 2 stylusy.


Woody Magnetická tabuľa Lexa
38,90 €

Drevená multifunkčná tabuľa s poličkou, počítadlom, abecedou a hodinami je skvelý doplnok do izbičky každého malého školáka. Jednu stranu tabule tvorí zelená plocha pre kreslenie kriedami a druhú biela plocha pre kreslenie suchými fixami. Obe plochy sú magnetické. Vhodné pre deti od 3 rokov.


BINO Farma magnetická tabuľka s puzzle
10,33 €

Zábavná a tvorivá hra pre deti v drevenej krabičke na tému farma. Balenie obsahuje magnetické obrázky, z ktorých si podľa návodu, môžete vytvárať rôzne obrázky na magnetickej tabuľke. Tabuľa je obojstranná, z druhej strany môžeš kresliť kriedami.


Hape Magnetická kresliaca tabuľa
123,44 €

89,12 €
+ doprava zadarmo

Deti milujú kreslenie! A s týmto nastaviteľným a ľahko premiestniteľným obojstranným stojanom to bude ešte väčšia zábava. Tabuľa má kolieska a dostatočný úložný priestor. Deti môžu využívať obe plochy v závislosti na nálade – magnetickú alebo kresliacu.


LENA 65712 Moja prvá magnetická tabuľa
27,75 €

23,78 €

S touto sadou je naozaj zábavné naučiť sa písať a počítať. Magnetická a písacie doska, môže byť použitá na oboch stranách. Je otočná o 360° a možno ju aj vybrať z držiaka. Sada obsahuje magnetické písmená, čísla, znaky a kriedy na písanie. Sadu je možné uzavrieť ako kufrík.


Marionette Kreslící tabule 2v1
33,40 €

Oboustranná kreslící tabule pomůže vašim dětem s rozvojem kreativity a přinese hodiny kvalitní zábavy. Součástí balení je houba na mazání bílé strany tabule a 6 barevných kříd.


Seva Magnetická tabuľka GRAFO
20,90 €

13,90 €

Navráťte sa do svojho detstva. Známa magnetická tabuľka GRAFO prináša kreslenie bez konca. Stačí zatriasť s tabuľkou a obrázok sa vymaže. Otáčaním pravého a ľavého gombíka kreslí hrotom obrazce.


Seva Magnetická tabuľka GRAFO, modrá
20,70 €
19,90 €

Navráťte sa do svojho detstva. Známa magnetická tabuľka GRAFO prináša kreslenie bez konca. Stačí zatriasť s tabuľkou a obrázok sa vymaže. Otáčaním pravého a ľavého gombíka kreslí hrotom obrazce.


Smoby Magický písací stôl s lavicou modrý
50,71 €
46,81 €
+ doprava zadarmo

Modrý písací stôl so zabudovanou lavicou, písacou plochou pre písanie stierateľnou fixkou a opierkou na nohy. Písacia plocha je ľahko naklonená pre lepšie písanie alebo maľovanie. Má výsuvnú zásuvku na ukladanie písacích potrieb. Vďaka svojej ergonomickej konštrukcii je kreatívny stôl vhodný pre malé deti.


Smoby Magický písací stôl s lavicou ružový
50,71 €
46,81 €
+ doprava zadarmo

Ružový písací stôl so zabudovanou lavicou, písacou plochou pre písanie stierateľnou fixkou a opierkou na nohy. Písacia plocha je ľahko naklonená pre lepšie písanie alebo maľovanie. Má výsuvnú zásuvku na ukladanie písacích potrieb. Vďaka svojej ergonomickej konštrukcii je kreatívny stôl vhodný pre malé deti.


Teddies Magnetická tabuľka farebná s pečiatkami
20,14 €

15,95 €

Magnetická mazacia tabuľka v krásnom farebnom prevedení je Kreatívne pomôcka pre kreslenie. A ak sa deťom obrázok nebude páčiť, v okamihu ho zmažú pomocou mazacej lišty. Deti si zábavnou formou zlepšujú motoriku a rozvíjajú si kreativitu.


Woody Drevená tabuľa na stojane
41,99 €
39,30 €

Krásna drevená tabuľa s poličkou s rámom v natur farbách. Má dve strany a odkladaciu poličku na kriedy. Jedna strana tabule je klasická čierna na kriedy – magnetická. Druhá strana je určená pre písanie stierateľnou fixkou.