Woody Magnetická školská tabuľa " GOYA nature"
27,32 € 23,41 €

Posledný kus za túto cenu!

Magnetická Školská tabuľa je praktická, pretože je obojstranná. Z jednej strany je umývateľná biela plocha pre maľovanie suchou fixkou a zo strany druhej je plocha čierna pre maľovanie kriedou.

LENA Magnetická tabuľka, farebná 41 cm
14 € 12,60 €

Plastová magická tabuľka. Obsahuje ceruzku s kovovým hrotom a tri pečiatky. Pri kreslení ceruzkou s kovovým hrotom tabuľka mení farbu kresleného obrázku. Jednoduché zaobchádzanie.

LENA Magnetická tabuľka, farebná 32 cm
9,08 €

Plastová magická tabuľka pre deti na kreslenie, obsahujúca ceruzku s kovovým hrotom a dve pečiatky. Tabuľka je veľká 32 cm a pri kreslení s ceruzkou, ktorá má kovový hrot, mení farbu.

Teddies Tabuľa stojanová s počítadlom
16,40 €

Tabuľa s dreveným stojanom by nemala chýbať v žiadnej detskej izbičke malého školáka. Tento model je navyše vybavený jednoduchým počítadlom a veselými ručičkovými hodinami, čím dáva dieťaťu viac možností k poznávaniu.

Fisher-Price DOLU Kreatívny stojan
38,33 € 33,73 €

Úžasná magnetická tabuľa, ktorá sa dá využiť aj ako klasická tabuľa na maľovanie kriedou. Pomáha rozvíjať kreativitu a predstavivosť. Výborný pomocník pri učení abecedy, čísel ale aj farieb. Balenie obsahuje 21 dielov.

Teddies Magnetická tabuľka Magic Sketcher
12,20 €

Kreatívne pomôcka na kreslenie, písanie správ a hranie hier. Ak sa ti obrázok nebude páčiť, v okamihu ho smažeš pomocou mazacej lišty. Deti si zábavnou formou zlepšujú motoriku a rozvíjajú si kreativitu.

LENA Magnetická tabulka Cars, 22cm
11,76 € 9,90 €

Plastová magnetická tabuľka pre deti na kreslenie, obsahujúca ceruzku s kovovým hrotom. Nečakajte na nič, inšpirujte sa motívom Cars a nakreslite si svoje vlastné a nielen to.

Smoby Stojaca tabuľa 2v1 ružová
47,78 € 37,90 €

Tabuľa na kreslenie 2v1 je skvelý doplnok do každej detskej izby. Či už vaše dieťa chodí do školy a na tabuli bude počítať matematické príklady alebo je predškolák a na tabuli si bude len kresliť.

Smoby Stojaca tabuľa 2v1 modrá
47,78 € 37,90 €

Tabuľa na kreslenie 2v1 je skvelý doplnok do každej detskej izby. Či už vaše dieťa chodí do školy a na tabuli bude počítať matematické príklady alebo je predškolákom a na tabuli si bude len kresliť.

Smoby Tabule Évolutif na kreslení modrá
92,56 € 76,90 €

Kovová tabule nastavitelná na kreslení. Z jedné strany je tabule klasická černá na psaní křídou, z druhé bílá na mazací fixy. Nezbytná přihrádka na psací potřeby lze uzavřít. Součástí 60 ks příslušenství. Tabuli lze nastavit do 5 poloh, podle aktuální výšky dítěte.

Hape Multifunkčná drevená tabuľa
74,99 €
+ doprava zadarmo

Maľovať, písať, kresliť, farbami, fixkami, pastelkami, kriedami… Tento výškovo nastaviteľný obojstranný drevený stojan má miesto pre všetko.  

B. Toys Kreslenie vodou obojstranná tabuľka H2-Whoa
34,90 €

Kreslenie vodou nebolo ešte nikdy takou zábavou! Naplňte perá vodou a jednoducho maľujte. Keď vám obrázok alebo nápis vyschne, pomaly sa vytratí a vy môžete kresliť odznova. Plastová tabuľka je obojstranná, z jednej strany je jej špeciálna textilná plocha fialová, z druhej oranžová. Súčasťou tabuľk

Hape Kreativní tabule

Hape Kreativní tabule

Hodnotenie: 2
39,90 € 34,60 €

Akcia

AKCIA KU DŇU DETÍ: Získajte dodatočnú zľavu 20 % z uvedenej ceny produktu po zadaní kódu DENDSK20 v 2. kroku objednávky v košíku (platí od 25. 5. do 1. 6. 2020 alebo do vypredania zásob)!
Tato oboustranná tabule je ideálním doplňkem pro malé umělce. Z jedné strany může dítě malovat křídou, z druhé je tabule připravena pro kresbu fixy.
Aga4Kids Dětská tabule MS6
25,10 €

Dětská tabule s odkládací poličkou, počítadlem a vyměnitelnou rolí papíru, od firmy Aga4Kids.

Wiky Tabuľa školská s hodinkami
16,04 €

Školská drevená tabuľa na stojane s hodinami a počítadlom pre malých školákov. Nauč sa ešte pred školou čísla a písmenka. 

Aga4Kids Detská tabuľa BIG BLUE TRB
39,80 €

Obojstranná detská magnetická tabuľa s odkladacou poličkou a 20 metrovú rolí papiera, od firmy Aga4Kids. Na čiernu tabuľu môžu deti maľovať klasickými kriedami a na druhú, bielu, potom farebnými fixky alebo na papier pastelkami. Všetko je možné ľahko zotrieť špongiou alebo handričkou a práce vášho

Bino Magnetická tabuľa obojstranná
24,04 € 14,90 €

Šetrite naše lesy a miesto papiera využite na maľovanie magnetickú obojstrannú tabuľu. Na jednej strane si môže váš malý maliar maľovať kriedami tak, ako to robia veľké deti v škole, na strane druhej môže tvoriť pomocou farebných fixiek.

Mac Toys Magnetická tabuľka
11,80 €

Čarovná magnetická tabuľka, na ktorú môžete maľovať stále dokola. V balení nájdete aj tri pečiatky a nesmie chýbať magnetické pero.

GoGEN Kresliaca tabuľka Maxis Tabuľka Maxipes Fík modrá
19,30 € 17,70 €

Kúpte svojim deťom klasickú hračku v modernej podobe – elektronický ekvivalent tradičnej detskej magnetickej tabuľky s 8,5"displejom (177 × 127 mm). Kresbu možno jednoducho zmazať stlačením tlačidla. Súčasťou sú 2 stylusy.

Bigjigs Toys Magnetická tabuľa s príslušenstvom
53,29 € 38,90 €

Magnetická tabuľa s príslušenstvom je ideálny doplnok do izby malého výtvarníka. Deti môžu používať stranu tabule, ktorá je magnetická so suchým stieraním fixiek. Na druhej strane je tradičná tabuľa pre kriedy. Súčasťou je rolka papiera, ktorú možno ľahko upevniť na stojan, ďalej štyri nádobky na farby, stolná guma a 12 tyčiniek farebných kried.

GoGEN Kresliaca tabuľka Maxitabuľka Maxipes Fík ružová
19,30 € 17,70 €

Kúpte svojim deťom klasickú hračku v modernej podobe – elektronický ekvivalent tradičnej detskej magnetickej tabuľky s 8,5"displejom (177 × 127 mm). Kresbu možno jednoducho zmazať stlačením tlačidla. Súčasťou sú 2 stylusy.

LENA Magnetická tabuľka Ľadové kráľovstvo, 22cm
11,76 € 10,20 €

Plastová magnetická tabuľka pre deti na kreslenie, obsahujúca ceruzku s kovovým hrotom. Nečakajte na nič, inšpirujte sa motívom Frozen a nakreslite si svoje vlastné kráľovstvo a nielen to.

Teddies Magnetická tabuľka farebná s pečiatkami
20,14 € 18 €

Magnetická mazacia tabuľka v krásnom farebnom prevedení je Kreatívne pomôcka pre kreslenie. A ak sa deťom obrázok nebude páčiť, v okamihu ho zmažú pomocou mazacej lišty. Deti si zábavnou formou zlepšujú motoriku a rozvíjajú si kreativitu.

Lamps Magnetická tabuľa v úlohe
13,12 € 10,47 €

Magnetická tabuľa s priľnavým povrchom, ktorý možno pripevniť na akýkoľvek rovný povrch. Je to super riešenie pre hranie, ale aj učenie. Tabuľa je rolovateľná a dá sa ľahko upratať. Rozmer tabule je 48 × 32 cm. Vhodná pre deti od 3 rokov.

Smoby Dřevěná tabule na kreslení 2v1, stojací
56 €

Kvalitní dřevěná tabule na kreslení. Z jedné strany je magnetická, z druhé klasická černá pro psaní křídou. Součástí je 60 ks příslušenství jako je mazací fix, barevné křídy 6 ks, magnetická písmena a číslice.

Marionette Kresliaca tabuľa 2v1, drevená
19,99 € 14,90 €

Dřevěná kreslící tabule je ideální zejména pro děti předškolního věku, které nechtějí ponechat přípravu na školu náhodě. Má dvě kreslící strany na kreslení křídou a psaní fixou. Lze ji jednoduše složit.

Woody Magnetická tabuľa s písmenami
15,90 € 11,80 €

Magnetická tabuľa s písmenami obsahuje farebné drevené magnetické písmenká pre skladanie prvých slov. Z druhej strany tabule je plocha pre kreslenie suchou fixou, ktorá je tiež súčasťou dodávky.

Bino Farma magnetická tabuľka s puzzle
11,73 € 7,80 €

Zábavná a tvorivá hra pre deti v drevenej krabičke na tému farma. Balenie obsahuje magnetické obrázky, z ktorých si podľa návodu, môžete vytvárať rôzne obrázky na magnetickej tabuľke. Tabuľa je obojstranná, z druhej strany môžeš kresliť kriedami.

Teddies Tabuľa stojanová

Teddies Tabuľa stojanová

Hodnotenie: 4,6
11,40 €

Tabuľa s dreveným stojanom by nemala chýbať v žiadnej detskej izbičke malého školáka. Vedľa najrôznejšieho cvičenie písania i počítania, môže tabuľa slúžiť aj ako pripomienka stenu, na ktorú môžete deťom písať úlohy.

Lamps Kresliaca tabuľka s magnetmi
10,45 € 9,40 €

Na kúzelnú magnetickú tabuľku o rozmere 44 × 32 cm si môžu deti kresliť stále dookola! Súčasťou balenia sú aj 2 magnety a pero pripevnené na povrázku.

Woody Tabuľa s rolou papiera
21,10 € 17,20 €

Magnetická obojstranná školská tabuľa v praktickom prevedení s tyčkou pre rolu papiera. Z jednej strany je tabuľa čierna pre maľovanie kriedou a z druhej je biela pre maľovanie suchou fixou. Vo vrchnej časti tabule je umiestnené jednoduché počítadlo.

LENA 65712 Moja prvá magnetická tabuľa
27,75 € 12,90 €

S touto sadou je naozaj zábavné naučiť sa písať a počítať. Magnetická a písacie doska, môže byť použitá na oboch stranách. Je otočná o 360° a možno ju aj vybrať z držiaka. Sada obsahuje magnetické písmená, čísla, znaky a kriedy na písanie. Sadu je možné uzavrieť ako kufrík.

Seva Magnetická tabuľka GRAFO
29 € 23,10 €

Navráťte sa do svojho detstva. Známa magnetická tabuľka GRAFO prináša kreslenie bez konca. Stačí zatriasť s tabuľkou a obrázok sa vymaže. Otáčaním pravého a ľavého gombíka kreslí hrotom obrazce.

Woody Tabuľa-natur rám s poličkou, 65cm
15,90 €

Drevená tabuľa s poličkou je skvelý doplnok do izby vášho malého školáka. Jedna strana je biela pre písanie suchými fixkami a druhá čierna pre klasické kriedy. Biela strana je vyrobená z kovového plechu, takže na nej držia magnetky.

Seva Magnetická tabuľka GRAFO, modrá
20,70 € 19,90 €

Navráťte sa do svojho detstva. Známa magnetická tabuľka GRAFO prináša kreslenie bez konca. Stačí zatriasť s tabuľkou a obrázok sa vymaže. Otáčaním pravého a ľavého gombíka kreslí hrotom obrazce.

Smoby Magický písací stôl s lavicou modrý
50,71 € 45,90 €

Modrý písací stôl so zabudovanou lavicou, písacou plochou pre písanie stierateľnou fixkou a opierkou na nohy. Písacia plocha je ľahko naklonená pre lepšie písanie alebo maľovanie. Má výsuvnú zásuvku na ukladanie písacích potrieb. Vďaka svojej ergonomickej konštrukcii je kreatívny stôl vhodný pre malé deti.

Marionette Kreslící tabule 2v1
31,96 € 27,90 €

Oboustranná kreslící tabule pomůže vašim dětem s rozvojem kreativity a přinese hodiny kvalitní zábavy. Součástí balení je houba na mazání bílé strany tabule a 6 barevných kříd.

Smoby Magický písací stôl s lavicou ružový
50,71 € 45,90 €

Ružový písací stôl so zabudovanou lavicou, písacou plochou pre písanie stierateľnou fixkou a opierkou na nohy. Písacia plocha je ľahko naklonená pre lepšie písanie alebo maľovanie. Má výsuvnú zásuvku na ukladanie písacích potrieb. Vďaka svojej ergonomickej konštrukcii je kreatívny stôl vhodný pre malé deti.

Smoby Tabuľa 2v1 s lavičkou skladacia
98,39 € 63,10 €

Drevená skladacia tabuľa 2v1 s lavicou je skvelým doplnkom do detskej izby. Jedna strana je magnetická a možno na nej písať aj mazacou fixkou, druhá je klasická tabuľa na kriedu. Súčasťou je tiež bohaté príslušenstvo.

Hape magnetické písmenka
15,90 € 10,90 €

Rozpoznávanie a učenie sa abecedy môže byť naozajstná zábava. S týmito magnetickými farebnými písmenkami to pôjde ľahko a skoro samo. Dávajte písmenká na magnetický podklad a tvorte tak s deťmi slová a slovné spojenia.

Fiesta Crafts Magnetická mozaika - Tvary
19,52 € 16,90 €

Nechajte fantáziu detí voľne plynúť a nechajte ich vytvárať neobmedzené množstvo obrázkov s týmto boxom a obojstrannou magnetickou tabuľou. Kriedy vám umožnia dokresľovať jednotlivé obrázky. Pomocou špongie je možné farebné kriedy jednoducho zotrieť.