Lamps Magnetická tabuľa v úlohe
13,12 € 10,47 €

Magnetická tabuľa s priľnavým povrchom, ktorý možno pripevniť na akýkoľvek rovný povrch. Je to super riešenie pre hranie, ale aj učenie. Tabuľa je rolovateľná a dá sa ľahko upratať. Rozmer tabule je 48 × 32 cm. Vhodná pre deti od 3 rokov.

LENA Magnetická tabuľka, farebná 41 cm
14 € 12,60 €

Plastová magická tabuľka. Obsahuje ceruzku s kovovým hrotom a tri pečiatky. Pri kreslení ceruzkou s kovovým hrotom tabuľka mení farbu kresleného obrázku. Jednoduché zaobchádzanie.

LENA Magnetická tabuľka, farebná 32 cm
9,08 €

Plastová magická tabuľka pre deti na kreslenie, obsahujúca ceruzku s kovovým hrotom a dve pečiatky. Tabuľka je veľká 32 cm a pri kreslení s ceruzkou, ktorá má kovový hrot, mení farbu.

Teddies Magnetická tabuľka farebná s pečiatkami
20,14 € 18 €

Magnetická mazacia tabuľka v krásnom farebnom prevedení je Kreatívne pomôcka pre kreslenie. A ak sa deťom obrázok nebude páčiť, v okamihu ho zmažú pomocou mazacej lišty. Deti si zábavnou formou zlepšujú motoriku a rozvíjajú si kreativitu.

Teddies Tabuľa stojanová s počítadlom
18,80 € 16,40 €

Tabuľa s dreveným stojanom by nemala chýbať v žiadnej detskej izbičke malého školáka. Tento model je navyše vybavený jednoduchým počítadlom a veselými ručičkovými hodinami, čím dáva dieťaťu viac možností k poznávaniu.

LENA Magnetická tabulka Cars, 22cm
11,76 € 9,90 €

Plastová magnetická tabuľka pre deti na kreslenie, obsahujúca ceruzku s kovovým hrotom. Nečakajte na nič, inšpirujte sa motívom Cars a nakreslite si svoje vlastné a nielen to.

Teddies Magnetická tabuľka Magic Sketcher
12,20 €

Kreatívne pomôcka na kreslenie, písanie správ a hranie hier. Ak sa ti obrázok nebude páčiť, v okamihu ho smažeš pomocou mazacej lišty. Deti si zábavnou formou zlepšujú motoriku a rozvíjajú si kreativitu.

Aga4Kids Detská tabuľa BIG BLUE TRB
41,20 €

Obojstranná detská magnetická tabuľa s odkladacou poličkou a 20 metrovú rolí papiera, od firmy Aga4Kids. Na čiernu tabuľu môžu deti maľovať klasickými kriedami a na druhú, bielu, potom farebnými fixky alebo na papier pastelkami. Všetko je možné ľahko zotrieť špongiou alebo handričkou a práce vášho

Aga4Kids Detská tabuľa COLORS OPC
26 €

Otočná detská magnetická tabuľa s odkladacou poličkou, počítadlom a vymeniteľnou 15 metrovú rolí papiera, od firmy Aga4Kids.

Smoby Stojaca tabuľa 2v1 ružová
57,10 € 39,90 €

Tabuľa na kreslenie 2v1 je skvelý doplnok do každej detskej izby. Či už vaše dieťa chodí do školy a na tabuli bude počítať matematické príklady alebo je predškolák a na tabuli si bude len kresliť.

Smoby Stojaca tabuľa 2v1 modrá
57,10 € 39,90 €

Tabuľa na kreslenie 2v1 je skvelý doplnok do každej detskej izby. Či už vaše dieťa chodí do školy a na tabuli bude počítať matematické príklady alebo je predškolákom a na tabuli si bude len kresliť.

commshop Lepiaca tabuľa
10 €

Perfektný, veľmi praktický samolepiaci chalkboard. Môžete prilepiť tabuľu na ľubovoľný objekt, stenu alebo nábytok. Je to špeciálna fólia potiahnutá vrstvou skutočnej dosky! Skvelá zábava pre najmenších, ale aj dokonalé dekorácie v domácnosti alebo kancelárii

3ToysM Detská magnetická tabuľa prírodná
25,70 €

Hľadáte jednoduchú učebnú pomôcku pre Vášho predškoláka? Detská magnetická tabuľa bude pre deti ideálnou pomôckou pre výučbu, kreslenie bude pre deti ešte väčšie záb…

3ToysM Detská skladacia tabuľa na stenu
34,10 €

Detská tabuľa na stenu je vďačný pomocník pre maľovanie, výučbu číslic, poznávanie hodín, tvorenie slov pomocou magnetiek alebo len pre zábavu.

3ToysM Detská obojstranná tabuľa žltá
25,70 €

Naozajstným pomocníkom pre každého predškoláka môže byť detská tabuľa. Tabuľa má veľa využítia. Deti si môžu krestit a to ako kriedami, fixky alebo na rolu papiera.

3ToysM Detská magnetická tabuľa červená
35,70 €

Detská magnetická tabuľa vo farebnom prevedení s prevažujúcou červenou je vďačný pomocník pre maľovanie, výučbu číslic, poznávanie hodín, tvorenie slov pomocou magnetiek…

Wiky Tabuľa školská s hodinkami
16,04 €

Školská drevená tabuľa na stojane s hodinami a počítadlom pre malých školákov. Nauč sa ešte pred školou čísla a písmenka. 

Alum online 3D Magická kresliaca tabuľa
44,99 € 39,99 €

Hľadáte magickú a zároveň nevšednú zábavu pre vaše deti pri ktorej udržia pozornosť? Potom určite vyskúšajte túto kresliacu 3D tabuľu.

Wiky Magická tabuľka na kreslenie 40x30cm
14,90 €

Chceš sa stať skutočným umelcom ľahko a rýchlo? Tak tu máme pre teba túto magickú tabuľu! Dajte deťom priestor pre fantáziu. S touto magnetickou tabuľkou môže dieťa kresliť neobmedzené množstvo obrázkov.

Bino Magnetická tabuľa obojstranná
24,04 € 14,90 €

Šetrite naše lesy a miesto papiera využite na maľovanie magnetickú obojstrannú tabuľu. Na jednej strane si môže váš malý maliar maľovať kriedami tak, ako to robia veľké deti v škole, na strane druhej môže tvoriť pomocou farebných fixiek.

Woody Tabuľa ABC s písmenami, s rolou papiera a téglikmi
56 € 45,90 €

Novinka

Obojstranná tabuľa s nastaviteľnou výškou v praktickom prevedení s tyčkou pre rolu papiera. Z jednej strany je zelená plocha pre písanie kriedami, z druhej biela magnetická plocha pre písanie fixkou. Nad tabuľou je do konštrukcie zabudovaná tyčka pre upevnenie role papiera, ktorý možno odvíjať a maľovať na ploche, ktorú poskytujú dosky tabúľ. Súčasťou sú aj magnetky v tvare písmen a tégliky na vodu a farby.

Woody Magnetická tabuľka so zvieratkami, obojstranná
17 € 15,30 €

Akcia

Magnetická obojstranná tabuľka a drevená skladačka na tému zvieratká a ľudia v jednom. Z jednej strany čierna plocha pre písanie kriedami, z druhej biela magnetická plocha pre písanie fixkou. Obsahuje množstvo dielikov, z ktorých deti dokážu vytvoriť nekonečné variácie obrázkov plných fantázie.

Mac Toys Magnetická tabuľka
11,80 €

Čarovná magnetická tabuľka, na ktorú môžete maľovať stále dokola. V balení nájdete aj tri pečiatky a nesmie chýbať magnetické pero.

Woody Magnetická tabuľka s ABC na stôl
12,90 €

Novinka

Obojstranná stolová tabuľa. Z jednej strany čierna plocha pre písanie kriedami, z druhej biela magnetická plocha pre písanie fixkou. V balení nájdete veľké množstvo magnetických písmen, čísel aj znakov pre nácvik skladanie slov aj jednoduchých matematických príkladov, ďalej potom farebné kriedy, fix a hubku.

GoGEN Kresliaca tabuľka Maxis Tabuľka Maxipes Fík modrá
19,30 € 16,90 €

Maxipes Fík si pre deti pripravil elektronickú kresliace tabuľku. Tá je svojim princípom veľmi podobná obľúbené magnetickej tabuľke. Veľký, 8,5 "displej, ponúka rozsiahly priestor pre kreatívne vyjadrenie Vašich ratolestí. Zmazanie celého displeja následne vykonajú jedným stlačením tlačidla.

LENA Magnetická tabuľka Ľadové kráľovstvo, 22cm
11,76 € 10,20 €

Plastová magnetická tabuľka pre deti na kreslenie, obsahujúca ceruzku s kovovým hrotom. Nečakajte na nič, inšpirujte sa motívom Frozen a nakreslite si svoje vlastné kráľovstvo a nielen to.

GoGEN Kresliaca tabuľka Maxitabuľka Maxipes Fík ružová
19,30 € 16,90 €

Maxipes Fík si pre deti pripravil elektronickú kresliace tabuľku. Tá je svojim princípom veľmi podobná obľúbené magnetickej tabuľke. Veľký, 8,5 "displej, ponúka rozsiahly priestor pre kreatívne vyjadrenie Vašich ratolestí. Zmazanie celého displeja následne vykonajú jedným stlačením tlačidla.

Viga Drevená magnetická tabuľa.
39,70 € 31,30 €

Táto drevená magnetická tabuľa má 2 strany. Jedna strana tabule je čierna, na ktorú možno písať pomocou kried a druhá strana je biela, na ktorú možno písať špeciálnou fixkou a potom text zmazať. Magnetická tabuľa s príslušenstvom je ideálny doplnok do detskej izby.

Teddies Magnetická tabuľka kresliaca 33x27 cm
11,56 € 9,90 €

Na kúzelnú magnetickú tabuľku o rozmere 33 × 27 cm si môžu deti kresliť stále dookola! Súčasťou balenia sú aj 4 magnety a pero pripevnené na povrázku.

Woody Tabuľa-natur rám s poličkou, 65cm
16 € 14,90 €

Akcia

Drevená tabuľa s poličkou je skvelý doplnok do izby vášho malého školáka. Jedna strana je biela pre písanie suchými fixkami a druhá čierna pre klasické kriedy. Biela strana je vyrobená z kovového plechu, takže na nej držia magnetky.

Kresliaca tabuľka Mašinka Tomáš
9,40 € 8,90 €

Plastová magická tabuľka. Obsahuje ceruzku s kovovým hrotom a tri pečiatky. Pri kreslení ceruzkou s kovovým hrotom tabuľka mení farbu kresleného obrázku. Jednouché zaobchádzanie.

Lamps Kresliaca tabuľka s magnetmi
10,45 € 9,40 €

Na kúzelnú magnetickú tabuľku o rozmere 44 × 32 cm si môžu deti kresliť stále dookola! Súčasťou balenia sú aj 2 magnety a pero pripevnené na povrázku.

Alltoys CIDE Xylopad
37,90 € 22,90 €

Novinka

Kreatívna tabuľka so zvukmi je skvelá náučná hračka. Umiestnite stojan vo vodorovnej polohe a nechajte dieťa používať ergonomické puky/pastelky na maľovanie. Keď dieťa pukom zasiahne rám, stojan prehráva zábavné zvuky, a tak povzbudzuje dieťa, aby pokračovalo v kreslení.

Teddies Tabuľa stojanová

Teddies Tabuľa stojanová

Hodnotenie: 4,5
13,70 € 12,90 €

Tabuľa s dreveným stojanom by nemala chýbať v žiadnej detskej izbičke malého školáka. Vedľa najrôznejšieho cvičenie písania i počítania, môže tabuľa slúžiť aj ako pripomienka stenu, na ktorú môžete deťom písať úlohy.

Hape magnetické písmenka
15,90 € 11,90 €

Rozpoznávanie a učenie sa abecedy môže byť naozajstná zábava. S týmito magnetickými farebnými písmenkami to pôjde ľahko a skoro samo. Dávajte písmenká na magnetický podklad a tvorte tak s deťmi slová a slovné spojenia.