LENA Magnetická tabuľka, farebná 41 cm
14 € 12,60 €

Plastová magická tabuľka. Obsahuje ceruzku s kovovým hrotom a tri pečiatky. Pri kreslení ceruzkou s kovovým hrotom tabuľka mení farbu kresleného obrázku. Jednoduché zaobchádzanie.

Teddies Tabuľa stojanová s počítadlom-15%
13,69 € 11,60 €

Akcia

Tabuľa s dreveným stojanom by nemala chýbať v žiadnej detskej izbičke malého školáka. Tento model je navyše vybavený jednoduchým počítadlom a veselými ručičkovými hodinami, čím dáva dieťaťu viac možností k poznávaniu.

LENA Magnetická tabuľka, farebná 32 cm
9,08 €

Posledný kus za túto cenu!

Plastová magická tabuľka pre deti na kreslenie, obsahujúca ceruzku s kovovým hrotom a dve pečiatky. Tabuľka je veľká 32 cm a pri kreslení s ceruzkou, ktorá má kovový hrot, mení farbu.

Lamps Magnetická tabuľa v úlohe
13,12 € 10,47 €

Magnetická tabuľa s priľnavým povrchom, ktorý možno pripevniť na akýkoľvek rovný povrch. Je to super riešenie pre hranie, ale aj učenie. Tabuľa je rolovateľná a dá sa ľahko upratať. Rozmer tabule je 48 × 32 cm. Vhodná pre deti od 3 rokov.

Smoby Dřevěná tabule na kreslení 2v1, stojací
56 €
+ doprava zadarmo

Kvalitní dřevěná tabule na kreslení. Z jedné strany je magnetická, z druhé klasická černá pro psaní křídou. Součástí je 60 ks příslušenství jako je mazací fix, barevné křídy 6 ks, magnetická písmena a číslice.

Smoby Stojaca tabuľa 2v1 ružová
47,78 € 41,90 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Tabuľa na kreslenie 2v1 je skvelý doplnok do každej detskej izby. Či už vaše dieťa chodí do školy a na tabuli bude počítať matematické príklady alebo je predškolák a na tabuli si bude len kresliť.

Spin Master Moje prvá kreslliaca tabuľa Tlapková patrola-64%
30,81 € 10,80 €

Akcia

Detská obojstranná tabuľa v obľúbenej licencii Tlapková patrola je skvelý doplnok do každého detského pokoja. Na tabuľu je možné kresliť kriedou alebo fixkou. Súčasťou balenia sú aj fixky a omaľovávanky.

KidKraft KidKraft Stůl Star se dvěma židličkami a boxy
189,56 €

Stačí jeden pohled a Váš chlapeček si Star set zamiluje na první pohled. Je ideální na hraní, na psaní, malování. Stůl má velké koše na uložení hraček či jiných důležitých věcí. Stůl a židličky mají vyřezané.

Aga4Kids Detská tabuľa 4v1 MPP NATUR 95 cm
28,30 €
+ doprava zadarmo

Obojstranná detská magnetická tabuľa s odkladacou poličkou a 20 metrovú rolí papiera, od firmy Aga4Kids. Na čiernu tabuľu môžu deti maľovať klasickými kriedami a na druhú, bielu, potom farebnými fixkami alebo na papier pastelkami. Všetko možno ľahko zotrieť špongiou alebo handričkou a práca vášh

Aga4Kids Detská tabuľa COLORS OPC
32,30 €
+ doprava zadarmo

Otočná detská magnetická tabuľa s odkladacou poličkou, počítadlom a vymeniteľnou 15 metrovú rolí papiera, od firmy Aga4Kids.

Aga4Kids Detská tabuľa TEDDY MOP 4v1
30,30 €
+ doprava zadarmo

Obojstranná detská magnetická tabuľa s odkladacou poličkou a 20 metrovú rolí papiera, od firmy Aga4Kids.

Aga4Kids Dětská tabule OPNG
23,80 €
+ doprava zadarmo

Otočná dětská tabule s odkládací poličkou, počítadlem a vyměnitelnou 15 metrovou rolí papíru, od firmy Aga4Kids.

Aga4Kids Dětská tabule OPNY
23,80 €
+ doprava zadarmo

Otočná dětská tabule s odkládací poličkou, počítadlem a vyměnitelnou 15 metrovou rolí papíru, od firmy Aga4Kids.

Vilac  Magnetická obrázková mozaika
27,24 €

Vyberte si kartu a sestavte obrázek z magnetů na bílé magnetické tabulce! Tyto krásné kreativní magnety dětem pomohou rozvinout jejich smysl pro kreativitu. Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME, to znamená, že tyto.

KidKraft KidKraft Stůl Heart se dvěma židličkami a boxy
189,56 €

Stačí jeden pohled a Vaše holčička si Heart set zamiluje na první pohled. Je ideální na hraní, na psaní, malování. Stůl má velké koše na uložení hraček či jiných důležitých věcí. Stůl a židličky mají vyřezané.

Aga4Kids Detská tabuľa BANKA B1
35,60 €
+ doprava zadarmo

Detská kriedová tabuľa v podobe banky, s bohatým príslušenstvom a doplnkami, od firmy Aga4Kids.

Aga4Kids Detská tabuľa MS2
30,30 €
+ doprava zadarmo

Otočná detská magnetická tabuľa s odkladacou poličkou a magnetickými písmenkami od firmy Aga4Kids.

Vilac  Magnetická tabulka Moje první slova
21,68 €

Tato vzdělávací hra s 80 dřevěnými magnety je ideální ke skládání prvních slov za pomocí ilustračních magnetů. Obsahuje 26 ilustrovaných slov a 54 písmen. Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME, to znamená, že.

Vilac  Razítka Mandala
28,43 €

Krabička plná razítek s motivy přírody, z kterých lze vytvořit vlastní mandalu. Děti si natisknou obrázků co hrdlo ráčí, poté mohou začít vybarvovat. K papírům, připravte se k tvoření, razítkujte! Hračky Vilac mají značku.

Vilac  Dřevěné puzzle Veselá farma
25 €

Čtyři krásná dřevěná zvířátka jejichž magnetické odnímatelné díly lze míchat k vytvoření vtipného imaginárního zvířátka. Ilustrováno Ingelou P. Arrhenius. Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME, to znamená,.

L-W Toys  Multifunkční hrací stůl Malá mořská víla
62,28 €

Multifunkční hrací stůl Malá mořská víla s židličkou si najde místo v každém dětském pokoji. Deska s podložkou na stavění jde otočit a vznikne plocha pro malování. Součástí stolu je role papíru na kreslení..

Vilac  Dřevěná razítka oblékání a doplňky
28,43 €

Krabice s 68 razítky obsahuje všechny prvky, které potřebujete k vytvoření postavičky: oči, ruce, vlasy, oblečení a 4 barvy: hnědou, modrou, červenou a žlutou. Nechte se vést svou kreativitou! Balení obsahuje předlohy postaviček, 4.

Small foot Small Foot Tkalcovský stav Maxi
39,71 €

S tímto tkalcovským stavem vyrobíte ruční práce jako za starých časů. Klasická pomůcka k výuce : k cvičení zručnosti pro malé i velké děti !Když se upevní nit v rámu, lze při použití různých materiálů vytvořit textilie,.

Vilac  Dřevěné puzzle Veselé safari
25 €

Čtyři krásná dřevěná zvířátka jejichž magnetické odnímatelné díly lze míchat k vytvoření vtipného imaginárního zvířátka. Ilustrováno Ingelou P. Arrhenius. Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME, to znamená,.

Vilac  Magnetické puzzle veselá zvířátka
22,69 €

Gorila, tučňák, medvěd, lenochod. a pokud vše pomícháme, dostaneme lenrilu, medtučáka? Čtyři magnetické dřevěné figurky, které můžete mixovat a vytvářet tak vlastní zábavné kombinace. Navrženo Ingelou P. Arrhenius. Hračky.

Teddies Tabuľa stojanová

Teddies Tabuľa stojanová

Hodnotenie: 4,5
11,40 €

Tabuľa s dreveným stojanom by nemala chýbať v žiadnej detskej izbičke malého školáka. Vedľa najrôznejšieho cvičenie písania i počítania, môže tabuľa slúžiť aj ako pripomienka stenu, na ktorú môžete deťom písať úlohy.

GoGEN Kresliaca tabuľka Maxitabuľka Maxipes Fík ružová
19,30 € 17,70 €

Kúpte svojim deťom klasickú hračku v modernej podobe – elektronický ekvivalent tradičnej detskej magnetickej tabuľky s 8,5"displejom (177 × 127 mm). Kresbu možno jednoducho zmazať stlačením tlačidla. Súčasťou sú 2 stylusy.

LENA Magnetická tabuľka Ľadové kráľovstvo, 22cm
11,76 € 10,20 €

Plastová magnetická tabuľka pre deti na kreslenie, obsahujúca ceruzku s kovovým hrotom. Nečakajte na nič, inšpirujte sa motívom Frozen a nakreslite si svoje vlastné kráľovstvo a nielen to.

LENA Magnetická tabulka Cars, 22cm
11,76 € 9,90 €

Plastová magnetická tabuľka pre deti na kreslenie, obsahujúca ceruzku s kovovým hrotom. Nečakajte na nič, inšpirujte sa motívom Cars a nakreslite si svoje vlastné a nielen to.

GoGEN Kresliaca tabuľka Maxis Tabuľka Maxipes Fík modrá
19,30 € 17,70 €

Kúpte svojim deťom klasickú hračku v modernej podobe – elektronický ekvivalent tradičnej detskej magnetickej tabuľky s 8,5"displejom (177 × 127 mm). Kresbu možno jednoducho zmazať stlačením tlačidla. Súčasťou sú 2 stylusy.

Hape Kreativní tabule
39,90 € 37,90 €

Tato oboustranná tabule je ideálním doplňkem pro malé umělce. Z jedné strany může dítě malovat křídou, z druhé je tabule připravena pro kresbu fixy.

Mac Toys Magnetická tabuľka
11,80 €

Čarovná magnetická tabuľka, na ktorú môžete maľovať stále dokola. V balení nájdete aj tri pečiatky a nesmie chýbať magnetické pero.

Teddies Magnetická tabuľka Magic Sketcher-19%
11,09 € 8,90 €

Akcia

Kreatívne pomôcka na kreslenie, písanie správ a hranie hier. Ak sa ti obrázok nebude páčiť, v okamihu ho smažeš pomocou mazacej lišty. Deti si zábavnou formou zlepšujú motoriku a rozvíjajú si kreativitu.

Fiesta Crafts Magnetická mozaika - Tvary
19,52 € 17,90 €

Nechajte fantáziu detí voľne plynúť a nechajte ich vytvárať neobmedzené množstvo obrázkov s týmto boxom a obojstrannou magnetickou tabuľou. Kriedy vám umožnia dokresľovať jednotlivé obrázky. Pomocou špongie je možné farebné kriedy jednoducho zotrieť.

Lamps Kresliaca tabuľka s magnetmi
10,45 € 9,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Na kúzelnú magnetickú tabuľku o rozmere 44 × 32 cm si môžu deti kresliť stále dookola! Súčasťou balenia sú aj 2 magnety a pero pripevnené na povrázku.

Bigjigs Toys Magnetická tabuľa s príslušenstvom
41,88 € 38,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Magnetická tabuľa s príslušenstvom je ideálny doplnok do izby malého výtvarníka. Deti môžu používať stranu tabule, ktorá je magnetická so suchým stieraním fixiek. Na druhej strane je tradičná tabuľa pre kriedy. Súčasťou je rolka papiera, ktorú možno ľahko upevniť na stojan, ďalej štyri nádobky na farby, stolná guma a 12 tyčiniek farebných kried.

Fisher-Price DOLU Kreatívny stojan-25%
38,33 € 28,50 €

Akcia

Úžasná magnetická tabuľa, ktorá sa dá využiť aj ako klasická tabuľa na maľovanie kriedou. Pomáha rozvíjať kreativitu a predstavivosť. Výborný pomocník pri učení abecedy, čísel ale aj farieb. Balenie obsahuje 21 dielov.

Smoby Tabule Évolutif na kreslení modrá
96,90 €
+ doprava zadarmo

Kovová tabule nastavitelná na kreslení. Z jedné strany je tabule klasická černá na psaní křídou, z druhé bílá na mazací fixy. Nezbytná přihrádka na psací potřeby lze uzavřít. Součástí 60 ks příslušenství. Tabuli lze nastavit do 5 poloh, podle aktuální výšky dítěte.

Smoby Stojaca tabuľa 2v1 modrá
47,78 € 39,90 €

Tabuľa na kreslenie 2v1 je skvelý doplnok do každej detskej izby. Či už vaše dieťa chodí do školy a na tabuli bude počítať matematické príklady alebo je predškolákom a na tabuli si bude len kresliť.

Bino Magnetická tabuľa obojstranná
24,04 € 14,90 €

Šetrite naše lesy a miesto papiera využite na maľovanie magnetickú obojstrannú tabuľu. Na jednej strane si môže váš malý maliar maľovať kriedami tak, ako to robia veľké deti v škole, na strane druhej môže tvoriť pomocou farebných fixiek.

Woody Magnetická školská tabuľa " GOYA nature"
27,32 € 23,41 €

Magnetická Školská tabuľa je praktická, pretože je obojstranná. Z jednej strany je umývateľná biela plocha pre maľovanie suchou fixkou a zo strany druhej je plocha čierna pre maľovanie kriedou.

Woody Magnetická tabuľa s písmenami
15,90 € 11,80 €

Magnetická tabuľa s písmenami obsahuje farebné drevené magnetické písmenká pre skladanie prvých slov. Z druhej strany tabule je plocha pre kreslenie suchou fixou, ktorá je tiež súčasťou dodávky.

Teddies Magnetická tabuľka kresliaca 33x27 cm
11,56 € 10,20 €

Na kúzelnú magnetickú tabuľku o rozmere 33 × 27 cm si môžu deti kresliť stále dookola! Súčasťou balenia sú aj 4 magnety a pero pripevnené na povrázku.

Teddies Magnetická tabuľka farebná s pečiatkami-23%
20,14 € 15,50 €

Akcia

Magnetická mazacia tabuľka v krásnom farebnom prevedení je Kreatívne pomôcka pre kreslenie. A ak sa deťom obrázok nebude páčiť, v okamihu ho zmažú pomocou mazacej lišty. Deti si zábavnou formou zlepšujú motoriku a rozvíjajú si kreativitu.

Woody Tabuľa-natur rám s poličkou, 65cm
15,90 €

Drevená tabuľa s poličkou je skvelý doplnok do izby vášho malého školáka. Jedna strana je biela pre písanie suchými fixkami a druhá čierna pre klasické kriedy. Biela strana je vyrobená z kovového plechu, takže na nej držia magnetky.

Marionette Kresliaca tabuľa 2v1, drevená
23,90 €

Dřevěná kreslící tabule je ideální zejména pro děti předškolního věku, které nechtějí ponechat přípravu na školu náhodě. Má dvě kreslící strany na kreslení křídou a psaní fixou. Lze ji jednoduše složit.