Playseat Evolution, biela (REM.00006)

Playseat Evolution, biela (REM.00006)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Pretekárske sedadlo je určené pre nadšencov simulátorov pretekárskych áut, vynikajúca kvalita vyhotovenia, stabilita a odolnosť, pohodlné sedadlo s kvalitným poťahom z pravej kože, jednoduchá montáž a skladovanie vďaka patentovanej skladacej konštrukcii, odporúčaná hmotnosť vodiča 20 až 122 kg. Celý popis
351,08 €
Vrátane DPH
289,43 €
-17%
Doprava zadarmo
Partner: CZC.cz

Skladom u partnera posledný 1 kus

1.12.2021 - 2.12.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100061563894

Popis

Závodné sedadlo Playseat Evolution

Toto pretekárske sedadlo je navrhnuté tak, aby simulovalo realistický zážitok z jazdy priamo vo vašej obývačke. Túto kvalitnú sedačku používajú aj profesionálni jazdci na tréning a nácvik nových pretekárskych tratí. S týmto sedadlom získate kontrolu nad pretekárskou hrou a zlepšíte si zážitok z jazdy.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Efektívny komfort

Určite oceníte účinné pohodlie, ktoré vám sedadlo poskytne počas jazdy a umožní vám nerušene si užívať automobilové preteky po dlhú dobu. Sedadlo je potiahnuté kvalitným poťahom z imitácie pravej kože. Nastaviteľný systém sedadiel zabezpečí ideálnu polohu a pohodlie pre každého pretekára, dokonca aj pre tých najmladších.

Odolná skladacia konštrukcia

Odolná konštrukcia sedačky sa skladá z oceľových rámov. Odporúčaná hmotnosť vodiča je 20 až 122 kg. Určite oceníte patentovaný systém skladania, ktorý umožňuje rýchle a jednoduché zloženie sedačky, aby vám neprekážala v obývačke, keď ju práve nepoužívate.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Vysoká kompatibilita

Závodné sedlo je kompatibilné so systémami Playstation 2, Playstation 3, Xbox, Xbox 360, Wii a podporované sú aj počítačové stanice alebo notebooky. Okrem toho je toto sedadlo kompatibilné s väčšinou herných volantov a pedálov na trhu. Volant a pedále nie sú súčasťou dodávky.

Kľúčové vlastnosti

Pretekárske sedadlo je navrhnuté tak, aby simulovalo realistický zážitok z jazdy priamo vo vašej obývačke. Vďaka odolnej skladacej konštrukcii poskytne sedadlo vodičom pohodlie počas jazdy. Výrobok je kompatibilný s väčšinou herných volantov a pedálov na trhu. Odporúčaná hmotnosť vodiča sa pohybuje od 20 do 122 kg. Odporúčaná výška vodiča je od 120 cm do 220 cm. Pedále a volant nie sú súčasťou dodávky.

Rozmery tohto výrobku sú 130 × 50 × 98 cm.