DXRacer Formula OH/FD01/NR (OH/FD01/NR)

DXRacer Formula OH/FD01/NR (OH/FD01/NR)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Herné stoličky, ergonomický dizajn pre dlhodobé pohodlie. Poťah z kvalitnej látky, výškovo nastaviteľné podrúčky s mäkkým povrchom, vankúšiky pod bedrá a pod hlavu. Celý popis
272,47 €
Vrátane DPH
Partner: CZC.cz

Skladom u partnera 5+ kusov

Zajtra na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Kód: 100061564108

Popis

Herná stolička DXRacer Formula

Získajte modernú ergonomickú hernú stoličku DXRacer Formula, ktorá je špeciálne navrhnutá pre požiadavky náročných užívateľov PC, kancelárskych pracovníkov, počítačových hráčov či manažérov. Ponúkne vám pohodlie, bezpečnosť, báječnú ergonómiu sedenia a bezkonkurenčný dizajn medzi hráčmi obľúbený po celom svete.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Prémiová voľba pre hráčov

Stoličky DXRacer hráči používajú na celom svete a dokonca s nimi sympatizujú tiež vrcholoví hráči. Sú tak často zastúpené na turnajoch, ako je napr. LCK, UMG, MLG a v Česku tiež 4GAMES a Majstrovstvá Slovenskej Republiky v PC hrách.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Sympatické stoličky do kancelárie

Ak nie ste doma a trávite väčšinu pracovného času v kancelárii pri počítači, môžete si zaobstarať na svoje pracovisko stoličky DXRacer. Dodajú vám prijemný pocit pohodlného ergonomického sedenia a budete sa môcť plne venovať vašej práci bez nepríjemnej bolesti chrbta.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Originálny design

So stoličkou DXRacer získate obdiv a uznanie kolegov, obchodných partnerov či návštevníkov vašej kancelárie. Ergonomický dizajn zabezpečí pohodlné a dlhodobé sedenie, zatiaľ čo nastaviteľnosť podrúčok a výšky sedadla vám dá možnosť si stoličku plne prispôsobiť podľa vašich požiadaviek. Nastavenie sklonu operadla a mechanika s odomykaním a zamykaním hojdania stoličky vám potom umožní relaxáciu.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti

Herné stoličky DXRacer Formula v niekoľkých farebných prevedeniach, ktorým dominuje čierna. Prednosťou je ergonomický dizajn pre dlhodobé pohodlie. Poťah z kvalitnej látky, výškovo nastaviteľné podrúčky s mäkkým povrchom, vankúšiky pod bedrá a pod hlavu, univerzálne polyuretánové kolieska pre všetky podlahy. Tilt mechanizmus pre nastavenie sklonu operadla až do uhla 150 stupňov s možnosťou hojdania. Silný vnútorný oceľový rám, vysoké operadlo pre podporu správneho držania chrbtice. Pre osoby výšky až 180 cm, nosnosť až 130 kg (odporúčaná 100 kg).