CZC.Gaming Bastion, herná stolička, Dark Edition (CZCGX650K)

CZC.Gaming Bastion, herná stolička, Dark Edition (CZCGX650K)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Ergonomicky tvarovaná herná stolička s kvalitným polstrovaním chrbta poskytuje dokonalú oporu a pohodlie pri dlhodobom sedení pri počítači. Stabilná kovová konštrukcia, možnosť sklopenia operadla až do uhla 165°, nastavenie hojdania, koliesko na boku stoličky na nastavenie vydutia operadla. Celý popis
Partner: CZC.cz
242,77 €
Vrátane DPH

Už sa nepredáva

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100061563801

Popis

Herné kreslo CZC.Gaming Bastion – Dark Edition

Vychutnajte si chvíle hrania v úplnom pohodlí vďaka tejto modernej a dizajnovej stoličke, ktorá je špeciálne ergonomicky tvarovaná, aby poskytovala dokonalú oporu každej časti vášho tela.

  • látkový poťah so semišovými detailmi
  • úplne čierna
  • bedrový nastavovač (koliesko na boku stoličky, ktorým sa nastavuje vyklenutie bedrovej opierky)
  • dva vankúše z pamäťovej peny
  • 4D opierky rúk s karbónovým dizajnom
  • jednoduchá údržba
  • dlhá životnosť

Omlouváme se, popis obrázku chybí.                        Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kvalita, aká má byť

Ľahký kovový rám stoličky je základňou, ktorá zaručuje pevnú stabilitu. Dopĺňa ho päťramenný kríž s kvalitnými pogumovanými kolieskami, ktoré sú tiché, pevné a bezpečné. Ich výška je 60 mm.

Pohodlná voľba

Okrem skvelej ergonómie môže stolička ponúknuť poťah z kvalitnej a odolnej tkaniny, ktorá sa ľahko udržiava a veľmi ľahko čistí. Ďalšími výhodami sú nastaviteľná výška sedadla, podrúčky s mäkkým povrchom v karbónovom dizajne. Opierky rúk sa dajú nastaviť do všetkých štyroch strán a do výšky. To všetko dopĺňajú semišové vankúše s pamäťovou penou v bedrovej oblasti a pod hlavou. Skvelou doplnkovou funkciou je možnosť sklopiť sedadlo až do uhla 165°.

Klíčové vlastnosti

Moderní ergonomická židle s kovovým rámem i křížem. Potah z kvalitní a pevné látky se semišovými detaily. Nastavitelná výška sedáku. Naklápěcí opěradlo až do 165°. 4D područky s karbonovým designem. Polštářek pod hlavou a v bederní oblasti. Nosnost až 160 kg.