CZC.Gaming Bastion, herná stolička, čierna/šedá (CZCGX600G)

CZC.Gaming Bastion, herná stolička, čierna/šedá (CZCGX600G)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Ergonomická stolička s kovovým rámom a krížom. Obal je vyrobený z kvalitnej PU kože. Nastaviteľná výška sedadla. Polohovateľné operadlo až do 165°. 4D podrúčky. Semišový vankúš pod hlavou a v bedrovej oblasti. Kreslo sa dá hojdať s nastaviteľnou tuhosťou. Nosnosť do 160 kg. Rozmery 136–142×85×74 cm. Celý popis
Partner: CZC.cz
194,83 €
Vrátane DPH
161,35 €
-17%

Skladom u partnera 5+ kusov

28.1.2022 - 31.1.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100061563816

Popis

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 Produktové video:

 

Vychutnajte si chvíle strávené hraním hier, prácou alebo len surfovaním po internete – to všetko v úplnom pohodlí vďaka tejto modernej, dizajnovej a ergonomickej stoličke od czc.cz.

 

Dôležité parametre:

+ ergonomický so semišovým bedrovým vankúšom a hlavovým vankúšom z pamäťovej peny

+ vysoko kvalitné čalúnenie z PU kože

+ možnosť sklopenia operadla až do 165°

+ nastavenie otáčania stoličky s nastavením tuhosti

+ 4D opierky rúk (nastaviteľné do 4 strán a do výšky)

+ kovový kríž a rám

+ Ideálne pre osoby vyššie ako 185 cm

 Zamerané na ergonómiu a pohodlie

Stolička je špeciálne ergonomicky tvarovaná, aby vytvorila dokonalú oporu pre každú časť vášho tela. Veľké rozmery sedadla (57×51 cm) a operadla (89×62 cm) robia z kresla Bastion jedno z najväčších na trhu, takže je určené najmä pre vyššie a objemnejšie postavy. Ideálna telesná výška je nad 185 cm. Okrem skvelej ergonómie môže stolička ponúknuť kvalitný poťah z PU kože, ktorý na rozdiel od pravej kože nevŕzga a je odolnejší.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Podpora správneho držania tela

Kreslo je doplnené vankúšmi v bedrovej oblasti a pod hlavou. Vankúše sú vyplnené pamäťovou penou a poťah je vyrobený z mäkkého semišu. Bedrový vankúš je voľne nastaviteľný bez možnosti fixácie. Vankúš pod hlavou je pripevnený k operadlu stoličky pomocou elastického pásu, takže je možné nastaviť vhodnú polohu. 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 Dokonalá rovnováha

Skvelým voliteľným doplnkom je možnosť sklopiť sedadlo z východiskovej polohy 90 stupňov až do 165 stupňov. Táto poloha sa nastavuje pomocou ľahko prístupnej páčky na pravej strane sedadla. Konštrukcia je veľmi dobre vyvážená, takže sa nemusíte obávať, že sa stolička prevráti, a to ani pri veľkom náklone.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Robustná konštrukcia

Okrem vyššie uvedených funkcií oceníte aj pevný kovový rám stoličky a robustný kovový kríž s piatimi ramenami, ktorý zaisťuje dokonalú stabilitu. Kolieska sú samozrejme pevné, tiché a pogumované. Výška koliesok je 60 mm. Sú vhodné pre všetky typy podláh. Nosnosť celej stoličky je až 160 kg.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Nastavenie vo všetkých smeroch

Ďalšou výhodou je možnosť nastavenia hojdania pomocou ľavej páčky pod sedadlom. Tuhosť hojdania je tiež variabilná a nastavuje sa pomocou valčeka na spodnej strane hojdacieho mechanizmu. Na nastavenie výšky sedadla slúži páčka na pravej strane. Výšku možno nastaviť v rozsahu +/- 5 cm

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Nezabudlo sa ani na zbrane

Veľkou výhodou tejto stoličky je aj možnosť nastavenia polohy podrúčok. sú tzv. 4D, čo znamená, že sa dajú nastaviť vo všetkých možných smeroch – v osi X, Y, na výšku a dokonca aj v rôznych uhloch. Povrch podrúčok je vyrobený z veľmi mäkkého plastu, takže o pohodlie nie je núdza. 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 Údržba a montáž

Stoličku možno ľahko čistiť handričkou ľahko navlhčenou vodou. Ak začne stolička vŕzgať, odporúčame namazať a dotiahnuť všetky skrutky. Pri montáži postupujte podľa priložených pokynov. Skrutky odporúčame skrutkovať pomocou skrutkovača AKU, a nie imbusovým kľúčom, ktorý je súčasťou balenia. Montáž by nemala trvať dlhšie ako 30 minút. Upozorňujeme, že výrobok v zabalenom stave je veľmi objemný a ťažký pre jednu osobu a nie je vhodný na dlhú prepravu. Skrinka váži viac ako 30 kg.

 Kľúčové vlastnosti

Moderná ergonomická stolička s kovovým rámom a krížom. Obal je vyrobený z kvalitnej PU kože. Nastaviteľná výška sedadla. Polohovateľné operadlo až do 165°. 4D podrúčky. Semišový vankúš pod hlavou a v bedrovej oblasti. Nosnosť do 160 kg. Rozmery 136–142 × 85 × 74 cm.

 Recenzia Geekoviny:

 Recenzia Martin Rota:

 Kompletná ponuka CZC.Gaming:

Omlouváme se, popis obrázku chybí.