Arozzi Verona XL+, čierna (VERONA-XLPLUS-BLACK)

Arozzi Verona XL+, čierna (VERONA-XLPLUS-BLACK)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Najvyššia ergonomická stolička Arozzi Verona XL +. Kvalitné poťahové materiály, s dobrou údržbou a dlhou životnosťou. Uzamykateľné polohy náklonu až do 12°. Maximálny uhol náklonu až 165 °. Pre celkové nastavenie výšky stoličky je k dispozícii plynový piest triedy 4. Celý popis
351,08 €
Vrátane DPH
320,18 €
Partner: CZC.cz

Skladom u partnera Posledný 1 kus

8.7.2022 - 11.7.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Kód: 100061563970

Popis

Hrajte s komfortom a bezpečnosťou – Arozzi Verona XL+.

Zoznámte sa so stoličkou Verona XL +. Stoličkou, ktorá je z rodiny Arozzi najvyššia a ktorá vám poskytne hru v neprekonateľnom komforte a hlavne v bezpečí. To všetko vďaka silnému kovovému rámu, pevnému hliníkovému podstavcu a nosnosti až 160 kg. Všetky jej vlastnosti ju zaraďujú medzi skvosty herných stoličiek.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Prečo práve Arozzi Verona XL+?

  • Zosilnený a odolný ergonomický kovový rám.
  • Pevný hliníkový základ.
  • Nosnosť až 160 kg.
  • Kvalitné poťahové materiály pre ľahké vyčistenie a vaše pohodlie.
  • Uzamykateľný sklopný mechanizmus od 12° do 165 °.

Dokonalá ergonómia

Arozzi Verona XL + zahŕňa ergonomické funkcie klasickej stoličky Verona, ako napr. extra vystlané sedenie, nastaviteľné podrúčky a nastaviteľná opierka chrbta a hlavy a navyše ponúka pokročilý a zosilnený sedací mechanizmus s možnosťou uzamknutia operadla v naklonenej pozícii. Keď je na čase zvíťaziť, Arozzi Verona XL + vás dostane k cieľovej čiare a ešte jej zostane veľa komfortu, sily a štýlu.

Pohodlné nastavenie výšky

Pre celkové nastavenie výšky stoličky je k dispozícii plynový piest triedy 4, ktorý vyniká dlhou trvanlivosťou. Výška sedadla je nastaviteľná v rozmedzí 46 – 54 cm.

Kľúčové vlastnosti

Moderná ergonomická stolička, ktorá je vybavená silným vnútorným kovovým rámom, vysokým operadlom, päťcípou hviezdicovou základňou, kvalitným plynovým piestom a vankúšikmi pod bedrá a hlavu. Možno nastaviť sklon operadla do uhla až 165°. Stolička má 5 pozícií pre uzamknutie operadla v naklonenej pozícii. Kvalitné poťahové materiály pre ľahké vyčistenie a vaše pohodlie. Výškovo nastaviteľné podrúčky. Maximálna nosnosť je 160 kg. Šírka sedadla 57 cm. Hĺbka sedadla 50 cm. Výška stoličky 130 – 138 cm. Nastaviteľná výška sedadla 46 – 54 cm. Hmotnosť 25,5 kg.