Arozzi Vernazza Soft Fabric, tmavě šedá (VERNAZZA-SFB-DG)

Arozzi Vernazza Soft Fabric, tmavě šedá (VERNAZZA-SFB-DG)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Moderná ergonomická stolička, poťahy z veľmi kvalitnej látky, vysoká opierka, päťcípa hviezdicová hliníková základňa, sklon opierky do uhla až 165° (po 4°), možnosť hojdania stoličky, kvalitné plynový piest, 3D nastaviteľné podrúčky, vankúšiky pod bedrá a hlavu, max . nosnosť 145 kg. Celý popis
392,36 €
Vrátane DPH
Partner: CZC.cz

Skladom u partnera Posledný 1 kus

11.7.2022 - 12.7.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Kód: 100061563904

Popis

Arozzi Vernazza Soft Fabric

Vernazza Soft Fabric dizajn vychádza z najlepšie hodnotené stoličky Arozzi – Vernazza, avšak s jemnou, no odolnou látkou používanou na kvalitný nábytok. Na tomto vzdušnom materiáli sa dobre sedí a zároveň vás zachová chladnými, takže sa nezpotíte pri dlhodobom užívaní. Základňa bola tiež vylepšená a je teraz vyrobená z hliníka s matným čiernym prevedením. V neposlednom rade potom bol zvýšený plynový piest pre podporu osôb vyššieho vzrastu.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Prednosti Arozzi Vernazza Soft Fabric

  • Potiahnutá jemnou odolnou látkou
  • 3D nastaviteľné podrúčky
  • hliníková základňa
  • Hojdacia funkcie s možnosťou uzamknutia
  • Náklon samotné opierky do až 165°

3D podrúčky

Podrúčky stoličky Vernazza Soft Fabric sa nevedia pohybovať len hore a dole. Môžu jazdiť vpred a vzad a rotovať dovnútra a von. Sú určené pre tých, ktorí hľadajú najlepšiu pozíciu podrúčky. Sú tie nejpřizpůsobitelnější, ktoré Arozzi ponúka.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Hojdacie funkcie a nastaviteľný náklon opierky

Stolička umožňuje hojdacia funkciu do uhla až 12°. Použite koliesko pre upravenie sily odporu. Zároveň môže byť uzamknutá v rôznych polohách. Opierku možno navyše samostatne nakloniť v krokoch po 4° do až 165°.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti

Jedná sa o modernú ergonomickú stoličku s poťahmi z veľmi kvalitnej látky, vysokú opierkou a päťcípu hviezdicovou hliníkovou základňou. Opierku možno skloniť do uhla až 165° (po 4°). Umožňuje hojdanie stolička s uzamknutím v rôznych polohách náklonu. Disponuje 3D nastaviteľnými opierkami a vankúšiky pod bedrá a hlavu. Vďaka kvalitnému plynovému piestu poskytuje nosnosť až 145 kg a je vhodná aj pre osoby vyššieho vzrastu.