Soaphoria Organický kozmetický olej Ricínový (Castor Oil) (Objem 50 ml)

Značka: Soaphoria Náš kód: 100002358447
Soaphoria Organický kozmetický olej Ricínový (Castor Oil) (Objem 50 ml)

Partnerský predaj

Soaphoria Organický kozmetický olej Ricínový (Castor Oil) (Objem 50 ml)

Olej lisovaný z ricínu obyčajného hĺbkovo hydratuje vysušenú pokožku. Pôsobí proti bradaviciam, prispieva k hojeniu pooperačných jaziev, eliminuje vrásky v tvári a na krku. Spevňuje vlasy, zaceľuje rotřepené končeky a redukuje výskyt lupín. Celý popis

3.8

3,80 € vrátane DPH

Na sklade u partnera

Tovar na vás čaká v jednom z našich partnerských skladov, pripravený k expedícii priamo k vám.

Doručenie dopravcom :21.02.2019

Vyberte Objem (ml)

Popis

Popis produktu

Olej lisovaný z ricínu obyčajného hĺbkovo hydratuje vysušenú pokožku. Pôsobí proti bradaviciam, prispieva k hojeniu pooperačných jaziev, eliminuje vrásky v tvári a na krku. Spevňuje vlasy, zaceľuje rotřepené končeky a redukuje výskyt lupín.

vlastnosti:

  • hĺbkovo hydratuje,
  • eliminuje jemné linky a vrásky,
  • dodáva pevnosť a lesk nechtom,
  • regeneruje suché končeky vlasov,
  • redukuje lupiny,
  • je bezfarebný.
Ako používať:

Aplikujte na pokožku, vlasy alebo nechty a nechajte vstrebať.

Náš tip: Produkt sa výborne kombinuje s levanduľovým hydrolátom. Upozornenie: Určené pre každodenné použitie. Len na vonkajšie použitie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na chladnom a suchom mieste, pri teplote do + 35 ° C a nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu, zdrojmi vlhkosti a mrazu. Nepoužívajte na otvorené rany. Vyhnite sa oblasti očí. Pri zasiahnutí očí vyplachujte vlažnou vodou po dobu minimálne 15 minút bez prerušenia smerom od vnútorného kútika k vonkajšiemu (v prípade nosenia kontaktných šošoviek je vopred odstráňte). Pokiaľ dôjde k podráždeniu, vyhľadajte lekársku pomoc.

Pred prvým použitím sa odporúča vykonať tzv. Patch test, tj. Aplikovať a otestovať kozmetický prípravok na jeho znášanlivosť na malej plôške pokožky, najlepšie na zápästie a počkať 24h. Touto metódou sa môže predísť nástupu alergických reakcií a precitlivenosti na daný výrobok. Ak po aplikácii sa prejaví alergická reakcia, povrch pokožky zmyte vlažnou vodou. Výrobok okamžite prestaňte používať. Ak alergická reakcia pretrvá po dlhšiu dobu vyhľadajte lekársku pomoc. Zloženie:

Ricinus comunis Seed Oil (Castor bean) *


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Objem (ml) 50 ml