Matis Paris Vyživujúci balzam na ruky i nohy Réponse Corps (Nourishing Balm) 15 g

Značka: Matis Paris Náš kód: 100000341053
Matis Paris Vyživujúci balzam na ruky i nohy Réponse Corps (Nourishing Balm) 15 g

Partnerský predaj

Matis Paris Vyživujúci balzam na ruky i nohy Réponse Corps (Nourishing Balm) 15 g

Už žiadne výhovorky, vaše ruky musia byť stále perfektné. Preto potrebujete prípravok, ktorý zachová ich jemnosť a mladistvý vzhľad. Nourishing Balm je dostatočne bohatý a krémový, aby vyživila vaše ruky aj chodidlá a eliminoval popraskaniu, odlupovanie a lámanie nechtov. Celý popis

32.3

32,30 € vrátane DPH
Už sa nepredáva

Popis

Popis produktu

Už žiadne výhovorky, vaše ruky musia byť stále perfektné. Preto potrebujete prípravok, ktorý zachová ich jemnosť a mladistvý vzhľad. Nourishing Balm je dostatočne bohatý a krémový, aby vyživila vaše ruky aj chodidlá a eliminoval popraskaniu, odlupovanie a lámanie nechtov. Hydratuje, zjemňuje, zvláčňuje a preventívne chráni pred vznikom pigmentových škvŕn spôsobených starnutím.

Morský svet je bohatý na minerálne prvky a proteíny, ktoré sa podobajú pleti vlasním zložkám. Svet rastlín napomáha spevňovať a udržiavať zdravú farbu pleti vďaka svojim olejom a silným koncentráciám základných mastných kyselín. Účinky talasoterapia (liečenie chorôb pobytom pri mori) nás presvedčili o podobnosti medzi morom a prírodou. Pobyt strávený pri mori navracia silu a krásu, eliminuje stres a obnovuje energiu, ktorú toľko potrebujete. „Hoďte všetko za hlavu“ a doprajte si trochu času len sami pre seba.

Body Energy Vám Matis Paris ponúka jedinečnú príležitosť na to, aby ste si našli trochu času a vyskúšali prípravky, ktoré sú špeciálne vytvorené len pre Vás.

Uvoľnenie, radosť a harmónia sú kľúčom k duševnej pohode. Sila skombinovaných aktívnych ingrediencií Vám umožní uvoľniť, povzbudiť a posilniť Vaše telo a zlepšiť jeho hydratáciu, pevnosť a pružnosť.

S Body Energy máte všetko vo vlastných rukách. Získajte energiu a iskru, po ktorej túžite. MATIS Paris Vám dáva ingrediencie, ktoré uspokojí všetky vaše nároky, záleží len na Vás, ako ich využijete.

Ako používať:

Podľa potreby aplikujte na ruky, nechty, zápästia, predlaktia a na nohy, kolená a chodidlá.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%