Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Kód: 7480536

CAMELUS Regeneračný krém na ruky so pštrosím olejom 100 ml

CAMELUS Regeneračný krém na ruky so pštrosím olejom 100 ml

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Regeneračný krém na ruky so pštrosím olejom, glycerínom, pantenolom, vitamínom E a včelím voskom premasťuje a hydratuje pokožku rúk a nôh, predchádza tvorbe záderov, zjemňuje pokožku a zlepšuje kvalitu nechtov. Celý popis
3,60 €
0,04 €/ml
Tovar od: Camelus
3,60 €
0,04 €/ml

5.10.2023 - 6.10.2023 na vašej adrese

Popis

Regeneračný krém so pštrosím olejom je  prírodný produkt, ktorý optimálne premasťuje a hydratuje pokožku rúk, resp. nôh, predchádza záderom, zjemňuje pokožku a zlepšuje kvalitu nechtov.

Pštrosí olej bol už pár tisíc rokov používaný v starovekom Egypte a Ríme na liečenie zranení, na spálenú a poškodenú pokožku, ekzémy, artritídu a podobne. Zároveň vieme, že telá faraónov a patriciov boli natierané práve pštrosím olejom s vonnými esenciami. 

Regeneračné účinky krému sú posilnené glycerínom, pantenolom a vitamínom E, ktoré majú výživné a antioxidačné vlastnosti. Včelí vosk obsiahnutý v kréme vyhladzuje a ochraňuje pokožku a zároveň umožňuje  už po krátkom čase pracovať s papierom bez pocitu mastnoty na rukách. 

Krém je jemne parfumovaný kvetinovou vonnou kompozíciou so zníženým obsahom dráždivých látok, ktorá dotvára excelentný charakter tohto výrobku.

Naša vlastná originálna receptúra vytvorila týmto jednoznačne najlepší krém na ruky so pštrosím olejom na Slovensku a v Európe.

Aj Vy môžete už za 3,90 € vyskúšať liečivú silu PŠTROSIEHO OLEJA v našom najlacnejšom výrobku.