di ANGELO cosmetics Revolučný očný krém s okamžitým efektom No.1 Lift (Eye Cream) 15 ml

di ANGELO cosmetics Revolučný očný krém s okamžitým efektom No.1 Lift (Eye Cream) 15 ml

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Unikátny minerálny krém No. 1 Lift Eye Cream vyhladí a rozjasní očné okolie už 3 minúty po aplikácii. Zároveň zmenší opuchy, vačky a zosvetlí tmavé kruhy pod očami. Celý popis
46,10 €
Vrátane DPH
Partner: Vivantis

Skladom u partnera 5+ kusov

9.8.2021 - 10.8.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100002364605

Popis

Unikátny minerálny krém No.1 Lift Eye Cream vyhladí a rozjasní očné okolie už 3 minúty po aplikácii. Zároveň zmenší opuchy, vačky a zosvetlí tmavé kruhy pod očami.

Ako krém funguje:

Zabudnite na estetickú chirurgiu. Vďaka tomuto minerálnemu krému bude vaše očné okolie počas krátkej chvíľky perfektne vyhladené a bez vrások. Krém obsahuje kremík a ďalšie minerály, ktoré do 3 minút od aplikácie vypnú pleť a vyhladí jemné vrásky okolo očí. Tento okamžitý efekt vydrží 5 až 8 hodín. Pri pravidelnom používaní bude pokožka vášho očného okolia pružnejšie a môže sa predĺžiť aj doba, po ktorú je okamžitý účinok krému viditeľný.

Ako používať:

Na očné okolie naneste veľmi tenkú vrstvu krému. Je potrebné, aby sa krém rovnomerne vstrebal, a tak po dobu 3 minút nerobte žiadne grimasy, nerozprávajte a nesmejte sa. Už počas prvej minúty uvidíte a ucítite, ako sa očné okolie vypína a vrásky miznú. Po úplnom zaschnutí krému môžete okolo očí naniesť hydratačný krém, ktorý bežne používate. Ak sa v mieste, na ktoré ste krém aplikovali, vytvoril biely film alebo jemné biele kryštáliky, potom ste krému naniesli príliš veľa. Krém zotrite navlhčeným obrúskom alebo umyte vodou a aplikáciu opakujte.

Upozornenie:

Tento produkt je vybavený dávkovacím systémom „Air less“ – využíva vztlaku vo flakóne. Bohužiaľ tento systém je trochu problematický a občas „prská“. Z toho dôvodu je lepšie krém „odstříknout“ do zovretej dlane, viď foto.

Zloženie:propylene Glycol
Ide o umelo vytvorený alkohol, ktorý sa fermentáciou kvasiniek získava z prírodných zdrojov. Využíva sa najmä v kozmetike a potravinárstve, lebo na seba – podobne ako glycerín – viaže vodu. Tým pokožku hydratuje a zvlhčuje. Uľahčuje vstrebávanie ďalších látok do najspodnejších vrstiev kože, zlepšuje jej elasticitu a zabraňuje jej vysušovaniu. Naviac je pokožka vďaka nemu jemnejšia.

sodium FX
V kozmetike a produktoch osobnej hygieny sa kremičitan sodný používa vo farbách na vlasy, ošetrujúce a dekoratívnej kozmetike alebo produktoch ústnej hygieny. Má skvelé protivráskové a vyhladzujúce účinky. Preto ho nájdete aj v kréme No.1 Lift.

Magnesium Aluminium FX
Kremičitan horečnato-hlinitý je čisto prírodný kozmetická zložka minerálneho pôvodu. Získava sa z ílu, ktorý sa ťaží, vymýva a melie na prach. Tým, že sú jeho molekuly aj po namletia prirodzene veľké, neprestupuje pokožkou, nedráždi ju a ani neupcháva póry. Ďalej je prirodzeným zahusťovadlom, ktoré udržuje hladkosť a viskozitu krému No.1 Lift. Vďaka nemu má krém nepriehľadnú farbu. Zároveň uľahčuje vstrebávanie ošetrujúcich látok do pokožky.

Cellulose Gum
Celulóza sa prirodzene vyskytuje v rastlinnom materiáli a vyznačuje sa jemnými vláknami. Najčastejšie sa získava z drevenej buničiny alebo bavlny. V kréme No.1 Lift slúži ako spojivo.

Hydrolyzed Collagen
Kolagén je dôležitý pre spevnenie tkaniva a zvýšenie jej pružnosť. Prísun kolagénu priamo ku korienkom rias omladzuje a spevňuje tkanivo, z ktorej mihalnice vyrastajú. Kolagén v kréme No.1 Lift napomáha tvorbe kolagénu v pleti a zvyšovanie jej elasticity.

palmitoyl oligopeptid
Mix peptidov obsiahnutý v kréme No.1 Lift je súčasťou zlúčeniny Matrix yl 3000. Práve peptidy boli identifikované ako základné zložky moderné anti-age starostlivosti o pleť. Palmitoyl oligopeptid stimuluje tvorbu kolagénu v koži a podporuje prirodzenú produkciu medzibunkových látok vrátane kyseliny hyalurónovej.

Tetrapeptide 7
Druhá kľúčová anti-age esencie tetrapeptid 7 zo zlúčeniny Matrix yl 3000 sa skladá zo štyroch aminokyselín, ktoré zvyšujú pružnosť pokožky, podporujú tvorbu kolagénu, elastínu a ďalších bielkovín v koži. Štúdie ukázali, že tetrapeptid 7 pozitívne pôsobí na rast spojivových tkanív a spevnenie pleti. Preto ho nájdete aj v kréme No.1 Lift.

glycerín
Už naše babičky si na noc navliekali bavlnené rukavice napustené glycerínom pre zjemnenie pokožky rúk. Pre svoje hydratačné a zvláčňujúce vlastnosti sa radí medzi najpoužívanejšie prvky v kozmetike vôbec. V ľudskom tele sa vyskytuje prirodzene a krém No.1 Lift ho obsahuje kvôli schopnosti hydratovať a zlepšovať vstrebateľnosť ďalších zložiek do pokožky, ktoré sa tak rýchlejšie dostanú do najspodnejších vrstiev kože.

butylén Glycol
Tento prvok je jedným z konzervantov nášho krému. Bráni jeho vysychaniu a zvyšuje jeho trvanlivosti. V kozmetike sa používa pre pozitívny vplyv na vzhľad pokožky a zvýšenie jej pružnosti.

carbomer
Tento prvok je jedným z najvyužívanejších prvkov v kozmetike, pretože zvyšuje viskozity produktov. Je teda nevyhnutný pre udržanie konzistencie nášho krému a jeho dlhšiu životnosť. Mimo to tiež napomáha k udržaniu vyváženej hydratácie pleti.

sodium hyaluronate
Kyselina hyalurónová je vďaka svojim účinkom asi najobľúbenejším kozmetickým prvkom súčasnosti hlavne vďaka jej schopnosť hydratovať a omladzovať tkanivo. V kréme No.1 Lift používame nízkomolekulárne kyselinu hyaluronovú pre jej schopnosť preniknúť hlboko do bunkovej tkaniva a vniesť tam so sebou okrem vlastnej hydratácie tiež ďalšie aktívne ingrediencie, ktoré krém obsahuje.

Polysorbate 20
Polysorbate 20 je synteticky vyrobená látka. V kréme No.1 Lift plní funkciu emulgátora. Zároveň zlepšuje priepustnosť účinných látok do pokožky a má aj mierne upokojujúce účinky.