Krémy a gély pre regeneráciu

U nás na MALL.sk nájdete takmer 1 000 000 produktov, medzi nimi aj produkty pre zdravie a krásu z kategórie krémy a gély pre regeneráciu. Kúpte si doplnky stravy, zdravotnícke pomôcky alebo zdravú výživu a využite naše výhody:

Zobraziť viac
  • Ponáhľa to? Tovar z kategórie krémy a gély pre regeneráciu doručíme ešte dnes.
  • Nákup si môžete vyzdvihnúť aj sami vo viac ako 350 výdajných miestach a ušetriť tak za poštovné.
  • Ak nebudete spokojní, môžete nám tovar vrátiť do 14 dní.
  • Zákaznícka podpora MALL.sk pomôže vyriešiť vaše požiadavky kedykoľvek počas dňa aj noci.

Pozrite si najnovší tovar zo sekcie krémy a gély pre regeneráciu alebo dajte na ostatných zákazníkov a vyberajte z najlepšie hodnotených produktov.

Nutrend Flexit Gold Gel 100 ml

Nutrend Flexit Gold Gel 100 ml

6,46 €

Telový gél poskytujúce starostlivosť v oblasti svalov, šliach a kĺbov, ktorý prehrieva a uvoľňuje, pred športom aj počas dňa.

Partner: FITNESS4U
Himalaya Viacúčelový krém 20 g
3x

Himalaya Viacúčelový krém 20 g

1,90 €

Viacúčelový ochranný krém na drobné poranenia (popáleniny, odreniny), kožné a plesňové infekcie. Krém obsahuje aloe vera, ktoré má silné baktericídne a anti-plesňové vlastnosti, ďalej potom špeciálne spracovaný zinok (yashad bhasma), ktorý urýchľuje liečebný proces.

Partner: Vivantis
Energy Artrin XXL 250 ml

Energy Artrin XXL 250 ml

52,50 €
48,10 €

Bioinformačný širokospektrálny regeneračný krém Artrin XXL s vyváženým bylinným komplexom a vysokým obsahom termálnej vody zo žriedla Podhájska ovplyvňuje predovšetkým dráhu sleziny, troch žiaričov, žalúdka, dráhu počatia, tenkého a hrubého čreva, šľachosvalové dráhy pečene, močového mechúra a oblič

Partner: Vivantis
-15%
Namman Muay thajský krém 100 g
2x

Namman Muay thajský krém 100 g

11,10 €
9,40 €

Thajský krém je originálny prípravok na športové úrazy, ktorý účinkuje aj proti bolestiam svalov či kĺbov.

Partner: Vivantis
Simply you Karpal akut 50 ml

Simply you Karpal akut 50 ml

8 €
7,30 €

KARPAL AKUT je zdravotnícky prostriedok určený k masáži pri postihnutí syndrómom karpálneho tunela. Obmedzuje bolestivosť ruky a zlepšuje citlivosť prstov.

Partner: Vivantis
Hansaplast Sprej na rany 50 ml

Hansaplast Sprej na rany 50 ml

4 €
3,80 €

Sprej na rany je vhodný pre antiseptické čistenie akútnych poranení napríklad rezných rán, odrenín, popálenín 1. stupňa a drobnejších popálenín 2. stupňa a otvorených pľuzgierov. Je možné používať aj na chronické poranenia a ako pooperačnú starostlivosť o rany podľa pokynov vášho lekára.

Partner: Vivantis
Energy Artrin 50 ml

Energy Artrin 50 ml

15,10 €
14,70 €

Bioinformačný širokospektrálny regeneračný krém Artrin s vyváženým bylinným komplexom a vysokým obsahom termálnej vody zo žriedla Podhájska ovplyvňuje predovšetkým dráhu sleziny, troch žiaričov, žalúdka, dráhu počatia, tenkého a hrubého čreva, šľachosvalové dráhy pečene, močového mechúra a obličiek.

Partner: Vivantis