Marlay Cosmetics Emulzia na ruky a nohy, 500 ml

Marlay Cosmetics Emulzia na ruky a nohy, 500 ml

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Emulzia na ošetrenie rúk a nôh od Marlay Cosmetics je revolučnou novinkou v starostlivosti o zrohovatenú pokožku nôh a je neodmysliteľným pomocníkom pri manikúre a pedikúre aj na domáce použitie. Celá línia proudktov je v bio a vegan kvalite, s certifikátom Cosmos organic . Celý popis

Na objednanie u partnera

2.2.2022 - 3.2.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu INTERKONTAKT, spediční a obchodní servis, spol. s r.o. SK

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 4161077

Popis

Emulzia na ošetrenie rúk a nôh od Marlay Cosmetics je revolučnou novinkou v starostlivosti o zrohovatenú pokožku nôh a je neodmysliteľným pomocníkom pri manikúre a pedikúre aj na domáce použitie. Celá línia proudktov je v bio a vegan kvalite, s certifikátom Cosmos organic .

S touto organickou emulziou budú vaše nohy a ruky jemné ako pokožka bábätka a to hlavne vďaka blahodarným vlastnostiam lastovičník veľkého. Jeho šetrné a jemné ale účinné zloženie pomáha odstraňovať zrohovatenú kožu na nohách, pomáha pri liečbe kožných výrastkov, je vhodnou pomôckou na pomalé a šetrné rýchlo proti kurích ôk a otlakov .

Rovnako je skvelé na ošetrenie kožičky v nechtovom lôžku rúk a nôh a napomáha celkovej regenerácii nôh a rúk. Na rozdiel od bežne využívaných postupov, ktoré spočívajú v agresívnom odstraňovaní (brúsením, vyškrabovaním, strihaním, rezaním alebo chemickou úpravou), emulzia od Marlay Cosmetic pôsobí prirodzene, jemne, šetrne, ale efektívne a trvalo.

Emulzia má keratolytický účinok ( šetrne ale účinne odstraňuje zrohovatenú a odumretú kožu ) a pri jej aplikácii nemusíte ostatnú pokožku chrániť pred jej pôsobením okolitú pokožku (ako je to pri chemických emulziách). Pri používaní emulzie Marlay Cosmetics neexistuje žiadne riziko popálenín, infekcií a odlupovania okolitej pokožky. Skrátka už vždy môžete mať krásne upravené ruky a nohy.

Použitie:

Emulziu je možné aplikovať dvoma spôsobmi. Ako vodný roztok, v ktorom si namáčate ruky alebo nohy. Druhým spôsobom aplikácie je emulziou navlhčiť pás buničitej vaty a nechať ju pôsobiť priamo na postihnuté alebo ošetrované miesto. Pri urgentných stavoch sa emulzia odporúča používať priamou aplikáciou na buničitej vate, pri pravidelnej starostlivosti o ruky a nohy môžete potom použiť vodný kúpeľ.

Ako na to?

Na buničitú vatu aplikujte emulziu Marlay Cosmetics a nechajte pôsobiť 5–6 minút na kožičku okolo nechtov rúk, alebo 15–20 minút na postihnuté miesta na nohách (zhrubnutá koža, kurie oká, kožné výrastky, otlaky). Potom odumretú časť kože šetrne odstráňte hrotom kovového pilníka na mainkúru. Nie je nutné používať žiadne ostré nástroje, škrabky alebo brúsky. Následne opláchnite čistou vodou a na dosiahnutie vyššieho účinku natrite ošetrujúcim krémom Marlay Cosmetics. V prípade, že to stav vašej kože na nohách vyžaduje, aplikuje postupne a opakovane viackrát. Odporúča sa používať emulziu uvedeným spôsobom pri urgentných prípadoch každé 2 týždne.

Pri pravidelnej starostlivosti o ruky a nohy je možné použiť emulziu Marlay Cosmetics aj vo vodnom roztoku. Do nádoby nalejte čistú vodu približne telovej teploty. Na ošetrenie nechtov rukou pridajte 1 odmerku (čierny uzáver fľaše) a nechajte vodný roztok pôsobiť 5–6 minút. Na ošetrenie nôh použite nádobu s väčším objemom vody a pridajte 3 odmerky (čierny uzáver fľaše) a nohy v roztoku namáčajte 15–20 minút. Potom odumretú časť kože šetrne odstráňte hrotom kovového pilníka na manikúru. Nie je nutné používať žiadne ostré nástroje, škrabky alebo brúsky. Potom opláchnite čistú vodu. Na dosiahnutie maximálneho účinku ošetrite ruky a nohy regeneračným krémom Marlay Cosmetic.

Zloženie: AQUA, MENTHA PIPERITA FLOWER/LEAF/STEM WATER*, SALVIA OFFICINALIS LEAF WATER*, POTASIUM HYDROXIDE, DECYL GLUCOSIDE, BENZYL ALCOHOL, GLYCERÍN, DEHYDROACETIC ACID, EUCALYPT , CITRIC ACID, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE.