Emba Trade Konopný masážny gél 380 ml

Emba Trade Konopný masážny gél 380 ml

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Prírodné receptúra ​​bylinkového gélu s konopným olejom, mentolom a výťažky z gaštanu, kostihoja, gáfru a eukalyptu sa používa pre masáž pokožky v oblasti unavených svalov, kĺbov a šliach. Obsiahnuté látky zvláčňujú a osviežujú pokožku. Masáž pokožky v oblasti svalov a kĺbov zmierňuje únavu. Celý popis
4,74 €
Vrátane DPH

Skladom u partnera 5+ kusov

28.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100055288547

Popis

Prírodné receptúra ​​bylinkového gélu s konopným olejom, mentolom a výťažky z gaštanu, kostihoja, gáfru a eukalyptu sa používa pre masáž pokožky v oblasti unavených svalov, kĺbov a šliach. Obsiahnuté látky zvláčňujú a osviežujú pokožku. Masáž pokožky v oblasti svalov a kĺbov zmierňuje únavu. Lokálne prekrvuje, prehrieva a tým sa podieľa na znížení stuhnutosti a zlepšenie pohyblivosti. Obsahuje za studena lisovaný konopný olej, ktorý priaznivo pôsobí na vysušenú a popraskanú pokožku. Napomáha urýchľovať regeneráciu a obnovu ochrannej bariéry pokožky. Prírodná kozmetika je to najlepšie pre vašu pleť a má blahodárne účinky aj na vašu myseľ.
Obsah: 380 ml Zloženie: konopný olej, mentol, výťažok z gaštanu, kostihoja, eukalyptu a gáfru, Glycerin, Gingko Biloba Leaf Extract Použitie: primerané množstvo gélu votrite do pokožky. Zvýšenie účinku dosiahnete promasírováním určeného miesta. Podľa potreby opakujte.
Upozornenie: Nevhodné pre deti do 3 rokov.
Vyrobené v Českej republike. Vyobrazenie farieb sa môže mierne líšiť od skutočnosti.