Weleda Nechtíkový dojčenský set
29,99 €
29 €

Sada Nechtíkový dojčenský set Weleda sa dodáva v krásnej plechovej dóze, ktorá poteší najmä mamičky. V balíčku nájdete Nechtíkový dojčenský olej, Nechtíkový dojčenský kúpeľ , Nechtíkový **dojčenský krém a navyše **darček – Bavlnenú plienku s potlačou Weleda, rozmer 50 × 70cm.


LINTEO Dojčenský set na kúpanie
11,67 €
10,99 €

Akcia

LINTEO Baby Dojčenský set na kúpanie sa skladá z detskej peny do kúpeľa, oleja po kúpaní a krému na zapareniny. Set s Bio nechtíkom lekárskym, ktorý má vysoký obsah vitamínu E. Vhodný už od narodenia. Vyrobené v Českej republike.


Sebamed Baby set pre novorodencov
25,10 €

Sebamed Baby set pre novorodenca obsahuje šampón, syndet, krém proti zapareninám a telové mlieko. Kozmetika Sebamed predstavuje kompletnú starostlivosť o pokožku celého tela. Hodnota pH 5,5 posilňuje a podporuje obnovu prirodzeného ochranného plášťa pokožky.


Chicco Darčeková sada Baby Moments
18,99 €
18,50 €

Chicco Darčeková sada Baby Moments sa skladá z detského šampónu, sprchového gélu a upokojujúceho krému na zadoček. Už žiadne slzy pri kúpaní. Vhodné pre deti už od narodenia. Darčekovo balené.


LINTEO Dojčenský set starostlivosť o pokožku
11,80 €
10,99 €

Akcia

LINTEO Baby Dojčenský set starostlivosti o pokožku sa skladá z detského umývacieho mlieka, telového mlieka a pleťového krému. Set s Bio nechtíkom lekárskym, ktorý má vysoký obsah vitamínu E. Vhodný už od narodenia. Vyrobené v Českej republike.