Penový kolagén Bioragel 80 g

Značka:
 Penový kolagén Bioragel 80 g

Partnerský predaj

Penový kolagén Bioragel 80 g

Bioragel je kozmetický prostriedok k vyhladeniu pleti s obsahom vysoko čistého kolagénu vo vodnej disperzii. Pravidelné používanie vedie k potlačeniu prejavov starnutia pokožky. Nanáša sa vo forme hydratovanej peny, ktorá vysychaním vytvára pružný film vypínajúci pokožku. Celý popis

13.5

13,50 € vrátane DPH

Náš kód: 100002272057

Popis

Popis produktu

Bioragel je kozmetický prostriedok k vyhladeniu pleti s obsahom vysoko čistého kolagénu vo vodnej disperzii. Pravidelné používanie vedie k potlačeniu prejavov starnutia pokožky. Nanáša sa vo forme hydratovanej peny, ktorá vysychaním vytvára pružný film vypínajúci pokožku. Vyhladzuje mikrovrásky kožného reliéfu a zlepšuje hebkosť pleti.

Kedy Biora gél pomáha:
  • je určený pre mladú mastnú aknóznu pleť, zmiešanú pleť s prvými mimickými vráskami a suchú a zrelú pleť s vráskami,
  • sťahuje póry, vyhladzuje, hydratuje a spevňuje pleť,
  • zjednocuje tón pleti.

Kolagénové vlákna udržiavajú spevnenú štruktúru pleti, čím sa pleť stáva odolnejšia voči vonkajším vplyvom a spomaľuje sa tak prirodzený proces starnutia. Dostatočné množstvo kolagénu je nevyhnutné pre udržanie mladistvého vzhľadu pleti. Z dlhodobého hľadiska je dôležité kolagén pleti dodávať, pretože sa vekom stráca prirodzená schopnosť pokožky vytvárať ho. K najväčšiemu úbytku kolagénu dochádza po 45 roku a tiež po menopauze. Pleť sa stáva krehkejšie, jej štruktúra sa stenčuje a dochádza k prehlbovaniu už vzniknutých vrások a k tvorbe nových.

Prídavné látky:

voda, kyselina octová

Ako používať:

Bioragel používajte vždy v polohe hore dnom. Penu nastriekajte na dlaň a naneste rovnomerne na tvár, krk, dekolt, prípadne poprsie. Aby sa nenarušil vznikajúce film, Nevtierajte. Pena postupne vysychá a pokožku vypína. Pritom obmedzte vrásnenie pleti a mimiku, udržujte strnulú tvár, lebo vypínanie pleti sa tak fixuje. Po 30 minútach odstráňte masku navlhčeným tampónom alebo vlažnou vodou.

Balenie:

80 g

Upozornenie:

Určené len na vonkajšie použitie. Zabráňte vniknutiu do očí. Pri ich zasiahnutí ihneď vymyte dostatočným množstvom vody. Nevystavujte nádobku teplotám nad 40 ° C, kedy sa kolagén mení v želatínu a stráca účinok. Nevhadzujte do ohňa. Ukladajte mimo dosahu detí.


Zloženie:
 
Zložka / Množstvo
Schválené zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ
Zložka / Schválené zdravotné tvrdenia
Kolagén

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Konzistencia spreje a peny