Lamart Sada koreničiek 8 ks Erba LT7017
16,90 € 14,90 €

Sada koreničiek na otočnom plastovom stojane v modernom dizajne pod značkou Lamart. Koreničky sú umiestnené na otočnom stojane. Objem jednej koreničky je 85 ml a je vysoká 9,3 cm.

Lamart SPICE LT7009 sada koreničiek 6ks
15,99 € 13,50 €

6-dielna sada koreničiek LAMART. Sada LT7009 je na otočnom plastovom stojane v modernom dizajne. Vďaka madlu je sada veľmi praktická a prenášanie zo stola na kuchynskú linku je tak jednoduché! Koreničky sú z odolného skla.

Blomus  Soľnička a korenička LIVO
11,94 €

Dochuťte si jídlo slánkou a pepřenkou z řady LIVO. Díky jednoduchému designu se stane slánka i pepřenka ozdobou Vašeho stolu.

Lamart Sada koreničiek GUSTO LT7010, 12ks
23,99 € 21,10 €

12 dielna sada koreničiek vyrobených zo skla a ocele. Koreničky sú zasadené do krásneho a moderného bambusového stojana. Nie je nad to, mať korenie vždy pekne poruke!

Banquet Súprava soľnička a korenička CULINARIA 35 ml, 4 ks
6,70 €

Súprava soľnička a korenička CULINARIA 35 ml obsahuje 4 ks a skladá sa zo sklenených koreničiek v kovovom držiaku. Obsahuje 2 väčšie koreničky na sypané korenie a 2 menšie na mleté a kovový stojan. Súprava sa bude skvele vynímať na prestretej tabuli.

Orion Korenička 5 ks + stojan
7,30 €

Stojan s piatimi koreničkami značky Orion vám umožní mať obľúbené korenie vždy po ruke. Môžete ho umiestniť kamkoľvek, kde je práve potrebný a budete tak mať prehľadne a prakticky usporiadané základné druhy korenia.

Kela Soľnička a korenička MAILA
8,80 € 7,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Soľnička a korenička MAILAl značky KELA príjemne ozvláštni prestieranie vášho stola. Vďaka štýlovému rebrovému dizajnu sada skvele poslúži aj ako praktická dekorácia kuchyne. Vyrobené z keramiky

Lodos mlynček na korenie Bob Tower 15 cm
13,90 €

Firma Lodos má viac ako 90 rokov skúseností a hovorí sa, že Vám ich mlynčeky vydržia pri správnom používaní aj celý život. Jednoduchý drevený mlynček na korenie tradičného vzhľadu, ktorý nikdy nesklame a čerstvo namletým korením prevonia vašu kuchyňu.

Green Apple Korenička BALLET HEART BLUE, veľkosť 5 x 6 cm
45,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Korenička BALLET HEART BLUE je vyrobená z vysoko kvalitného porcelánu. Proces výroby zahŕňa 7 fáz, dekorácie sa na porcelánu vytvárajú ručne. Môže byť použité v mikrovlnej rúre, umývačke, chladničke i rúre.

Green Apple Soľnička BALLET HEART BLUE, veľkosť 5 x 6 cm
45,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Porcelánová soľnička BALLET HEART BLUE je vyrobená z vysoko kvalitného porcelánu. Proces výroby zahŕňa 7 fáz, dekorácie sa na porcelánu vytvárajú ručne. Môže byť použité v mikrovlnej rúre, umývačke, chladničke i rúre.

Green Apple Soľnička MIR Victorie, veľkosť 7 x 4 x 6,5 cm
34 €

Porcelánová soľnička MIR Victoria je vyrobená z vysoko kvalitného porcelánu. Proces výroby zahŕňa 7 fáz, dekorácie sa na porcelánu vytvárajú ručne. Môže byť použité v mikrovlnej rúre, umývačke, chladničke i rúre.

Lene Bjerre Malá oválna soľnička z tmavo šedého mramoru
34,70 €

Malá oválna miska z ušľachtilého mramoru vám bude rovnako ako našim predkom slúžiť dlhé roky. Jednoduchý a pritom krásny tvar vám doplní kuchyňu a bude dobrým pomocníkom. Veľkosť soľničky je 2,5 × 7,5 cm.

Lene Bjerre Soľnička a korenička MERLE, strieborná
71,70 €

Servírovací riad a doplnky z kolekcie MERLE sa vyznačuje krásnym tepaným povrchom. Váš stôl tak bude nesmierne elegantné. Priemer a výška soľničky a koreničky: 4,5 x7,5 cm. Materiál: mosadz.

Marex Trade Koreničky s poličkou PREZIDENT 10ks
33,61 € 29 €

Koreničky s poličkou PREZIDENT značky Marex Trade je praktickým doplnkom do kuchyne. Budete tak mať najpoužívanejšie koreniny vždy po ruke. Sada obsahuje 10ks sklenených koreničiek s drevenými uzávermi.

Banquet Sada koreničiek BRILLANTE 12 ks
24,84 € 21,90 €

Sada koreničiek BRILLANTE obsahuje 12 sklenených koreničiek s drevenými viečkami. Otočný podstanec je vyrobený z gumovníkové dreva. Teraz budete mať všetko obľúbené korenie vždy po ruke.

Tescoma Koreničky v otočnom stojane SEASON 8ks, antracitová
31,90 €

Veľmi praktický otočný stojan s ôsmimi koreničkami v antracitovej farbe, ktoré sú vyrobené z veľmi kvalitného skla a odolného plastu. Vďaka otáčaniu je korenie uložené prehľadne a * môžete ho mať na kuchynskej linke vždy poruke!**

Orion Korenička sklo/chróm 12 ks
23,52 € 22,30 €

Sada koreničiek je uložená v otočnom drevenom stojane, z ktorého ich ľahko vyberiete a do neho opäť uložíte. Dvanásť sklenených koreničiek s plastovými uzávermi rýchlo zaplníte obľúbeným korením.

Marex Trade Koreničky PREZIDENT 150ml
7,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada koreničiek PREZIDENT značky Marex Trade je praktickým doplnkom do kuchyne. Budete tak mať najpoužívanejšie koreniny vždy po ruke. Sada obsahuje 3ks sklenených koreničiek o veľkosti 150ml.

Marex Trade Koreničky PREZIDENT 120ml
7,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada koreničiek PREZIDENT značky Marex Trade je praktickým doplnkom do kuchyne. Budete tak mať najpoužívanejšie koreniny vždy po ruke. Sada obsahuje 3ks sklenených koreničiek o veľkosti 120ml.

Westmark Zásobník na korenie 5 dielny
12,71 € 12,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Elegantný nerezový zásobník na korenie od značky Westmark je tvorený štyrmi dózami a podložkou z ušľachtilej ocele. Dózy sú vybavené praktickým magnetickým dnom, takže bezpečne sedia na podložke, a majú dve možnosti otvárania pre perfektné dávkovanie.

Banquet Sada koreničiek BARRIL 100 ml, 7 ks, čierna
24,55 € 18,70 €

Sada koreničiek Barril 7 ks sa skladá z jedného plastového ABS otočného stojana a šiestich sklenených koreničiek so silikónovým tesnením a plastovým viečkom o objeme 100 ml. Koreničky majú všestranné využitie.

Kela Koreničky ROSA 4 ks
5,50 €

Sklenené koreničky ROSA značky KELA využijete na skladovanie rôznych druhov korenia a vďaka štýlovému vzhľadu príjemne ozdobia vašu kuchyňu. Súprava obsahuje 4 ks.

Banquet Sada koreničiek BRILLANTE 16 ks
24,84 € 21,90 €

Sada koreničiek BRILLANTE obsahuje 16 sklenených koreničiek s plastovým viečkom. Otočný podstanec je vyrobený z gumovníkové dreva. Teraz budete mať všetko obľúbené korenie vždy po ruke.

Lamart LT7044 sada kořenek 12 KS STEEL
21,22 € 18,40 €

Sada kořenek vyrobených ze skla a nerezu na otočném stojanu, který se hodí od každého moderního interiéru. Kořenky Lamart jsou vhodné na mytí v myčce nádobí. Výška stojánku dosahuje 25 cm. V sadě 12 ks plus stojánek.

Fackelmann Sada koreničiek s magnetom
18,47 € 12,20 €

Nerezová sada koreničiek s lištou na ktorej drží vďaka magnetom. Vďaka hornému sklíčku je dobre vidieť koľko zostáva korenia a o aké sa jedná. Naviac ho nemusíte nutne mať na lište ale pokojne na chladničke.

Lodos mlynček na korenie Bob Tower 18 cm
14,03 € 13,50 €

Firma Lodos má viac ako 90 rokov skúseností a hovorí sa, že Vám ich mlynčeky vydržia pri správnom používaní aj celý život. Jednoduchý drevený mlynček na korenie tradičného vzhľadu, ktorý nikdy nesklame a čerstvo namletým korením prevonia vašu kuchyňu.

Orion Korenička sklo/chróm 16 ks
23,52 € 22,30 €

Sada koreničiek je uložená v otočnom drevenom stojane, z ktorého ich ľahko vyberiete a do neho opäť uložíte. Šestnásť sklenených koreničiek s pochrómovanými uzávermi rýchlo zaplníte obľúbeným korením.

Orion 10 ks koreničiek na poličke
23,52 € 21,80 €

Drevená polica s koreničkami Vám umožní mať Vaše obľúbené korenie vždy po ruke. Policu môžete zavesiť na stenu, prípadne umiestniť na voľnú plochu kuchynskej linky.

Renberg Koreničky drevené 7 ks RB-4253
19,99 € 13,70 €

Sada 6-tich sklenených koreničiek v bambusovom držiaku značky RENBERG je veľmi praktická pre každú domácnosť. Do koreničiek dáte základné druhy korenia, ktoré nesmú chýbať v žiadnej kuchyni.