Počet nájdených produktov: 27

Pre daný výber neboli nájdené žiadne ponúkané výrobky.

Tescoma násypky na vrecká s korením SEASON 10 ks, na závesnej lište
13,30 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Vrecká uložené na závesnej lište v kuchynskej skrinke možno brať jednotlivo alebo vziať všetkých 10 vreciek i s lištou naraz. Vynikajúce pre dochucovanie pokrmov priamo z vreciek s korením a uzavretie vreciek pri skladovaní.


Lamart Sada koreničiek GUSTO LT7010, 12ks
23,99 €

21,05 €
+ doprava zadarmo

Akcia

12 dielna sada koreničiek vyrobených zo skla a ocele. Koreničky sú zasadené do krásneho a moderného bambusového stojana. Nie je nad to, mať korenie vždy pekne poruke!


Banquet Sada koreničiek BRILLANTE 16 ks
24,84 €
+ doprava zadarmo

Sada koreničiek BRILLANTE obsahuje 16 sklenených koreničiek s plastovým viečkom. Otočný podstanec je vyrobený z gumovníkové dreva. Teraz budete mať všetko obľúbené korenie vždy po ruke.


Ceramic Blade Magnetický stojan a koreničky 6 ks
30,50 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Štýlový pomocník v podobe magnetického stojana so šiestimi koreničkami Vám umožní mať Vaše najobľúbenejšie korenie pri varení stále po ruke. Nádobky sú opatrené silnými magnetmi, takže sa nemusíte báť, že zo stojana spadnú. Celá sada je vyrobená z nerezovej ocele, vrchnáky koreničiek sú plastové.


Ceramic Blade Mlynček na korenie a soľ 2v1 InnovaGoods
13,57 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Ručný mlynček na korenie a soľ InnovaGoods od Ceramic Blade je skvelým pomocníkom do kuchyne. Nastavte hrubosť mletia a osoľte aj okoreňte pripravovaný pokrm, bez toho aby ste museli siahať zvlášť po koreničke a soľničke.


Emsa Koreničky na cesty sada 4ks
7,76 €
+ doprava zadarmo

Sada štyroch tužkových plastových koreničiek v mäkkom látkovom zapínacom obale je ideálna ako na cesty tak aj do kuchyne na zavesenie.


Emsa Koreničky na cesty sada 6ks
11,66 €
+ doprava zadarmo

Sada šiestich tužkových plastových koreničiek v plastovom obale, ktoré slúžia otočením veka ako stojan. Vďaka baleniu je ideálna aj na cesty.


Lamart Sada koreničiek 8 ks Erba LT7017
16,90 €

14,53 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Sada koreničiek na otočnom plastovom stojane v modernom dizajne pod značkou Lamart. Koreničky sú umiestnené na otočnom stojane. Objem jednej koreničky je 85 ml a je vysoká 9,3 cm.


Marex Trade Koreničky PREZIDENT 120ml
6,84 €
+ doprava zadarmo

Sada koreničiek PREZIDENT značky Marex Trade je praktickým doplnkom do kuchyne. Budete tak mať najpoužívanejšie koreniny vždy po ruke. Sada obsahuje 3ks sklenených koreničiek o veľkosti 120ml.


Marex Trade Koreničky PREZIDENT 150ml
7,23 €
+ doprava zadarmo

Sada koreničiek PREZIDENT značky Marex Trade je praktickým doplnkom do kuchyne. Budete tak mať najpoužívanejšie koreniny vždy po ruke. Sada obsahuje 3ks sklenených koreničiek o veľkosti 150ml.


Orion 10 ks koreničiek na poličke
23,52 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Drevená polica s koreničkami Vám umožní mať Vaše obľúbené korenie vždy po ruke. Policu môžete zavesiť na stenu, prípadne umiestniť na voľnú plochu kuchynskej linky.


Orion Korenička sklo/chróm 16 ks
23,52 €
+ doprava zadarmo

Sada koreničiek je uložená v otočnom drevenom stojane, z ktorého ich ľahko vyberiete a do neho opäť uložíte. Šestnásť sklenených koreničiek s pochrómovanými uzávermi rýchlo zaplníte obľúbeným korením.


Tescoma Koreničky v otočnom stojane SEASON 8ks, antracitová
30,80 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Veľmi praktický otočný stojan s ôsmimi koreničkami v antracitovej farbe, ktoré sú vyrobené z veľmi kvalitného skla a odolného plastu. Vďaka otáčaniu je korenie uložené prehľadne a * môžete ho mať na kuchynskej linke vždy poruke!**


Tescoma násypky na vrecká s korením SEASON 12 ks, s otočným stojanom
17,70 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Vrecká s korením je možné z otočného stojančeka brať jednotlivo alebo premiestniť všetkých 12 vrecúšok aj so stojanom naraz. Vynikajúce pre dochucovanie pokrmov priamo z vrecúšok s korením a uzavretie vrecúšok pri skladovaní.


Lamart SPICE LT7009 sada koreničiek 6ks
15,99 €
15,30 €
+ doprava zadarmo

Akcia

6-dielna sada koreničiek LAMART. Sada LT7009 je na otočnom plastovom stojane v modernom dizajne. Vďaka madlu je sada veľmi praktická a prenášanie zo stola na kuchynskú linku je tak jednoduché! Koreničky sú z odolného skla.


Banquet Sada koreničiek BRILLANTE 12 ks
24,84 €
+ doprava zadarmo

Sada koreničiek BRILLANTE obsahuje 12 sklenených koreničiek s drevenými viečkami. Otočný podstanec je vyrobený z gumovníkové dreva. Teraz budete mať všetko obľúbené korenie vždy po ruke.


Marex Trade Koreničky s poličkou PREZIDENT 10ks
33,61 €
+ doprava zadarmo

Koreničky s poličkou PREZIDENT značky Marex Trade je praktickým doplnkom do kuchyne. Budete tak mať najpoužívanejšie koreniny vždy po ruke. Sada obsahuje 10ks sklenených koreničiek s drevenými uzávermi.


Marex Trade Koreničky s poličkou PREZIDENT 5ks
17,17 €
+ doprava zadarmo

Koreničky s poličkou PREZIDENT značky Marex Trade sú praktickým doplnkom do kuchyne. Budete tak mať najpoužívanejšie koreniny vždy po ruke. Sada obsahuje 5ks sklenených koreničiek s drevenými uzávermi.


Renberg Koreničky drevené 7 ks RB-4253
19,99 €

17,57 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Sada 6-tich sklenených koreničiek v bambusovom držiaku značky RENBERG je veľmi praktická pre každú domácnosť. Do koreničiek dáte základné druhy korenia, ktoré nesmú chýbať v žiadnej kuchyni.


Tescoma Koreničky v otočnom stojane SEASON 16ks, antracitová
52,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Súprava 16 koreničiek v antracitovej farbe značky Tescoma je vhodná pre kuchárky a kuchárov, čo majú radi korenené jedlá. Jedno poschodie je možné využiť na korenie sypané a druhé na korenie celé.


Fackelmann Sada koreničiek s magnetom-17%
18,47 €

15,30 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Nerezová sada koreničiek s lištou na ktorej drží vďaka magnetom. Vďaka hornému sklíčku je dobre vidieť koľko zostáva korenia a o aké sa jedná. Naviac ho nemusíte nutne mať na lište ale pokojne na chladničke.


Alpina 93727 Soľnička a korenička s magnetickým stojanom
22,17 €
21,05 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Elegantná súprava soľničky a koreničky na magnetickom stojane. Koreničky sú vyrobené v kombinácii nerezovej ocele a plastu. Automatické otváranie vďaka magnetickému mechanizmu.


Renberg Koreničky drevené 15 ks-27%
45,99 €

33,17 €
+ doprava zadarmo

Momentálne nedostupné

Sada drevených koreničiek – 15 ks značky RENBERG obsahuje 12 sklenených koreničiek s uzáverom z nerezovej ocele, 1 drevený mlynček na soľ a 1 drevený mlynček na korenie. Všetko je úhľadne zrovnané v drevenej poličke.


Banquet Sada koreničiek BARRIL 100 ml, 7 ks, čierna
24,55 €
22,20 €
+ doprava zadarmo

Momentálne nedostupné

Sada koreničiek Barril 7 ks sa skladá z jedného plastového ABS otočného stojana a šiestich sklenených koreničiek so silikónovým tesnením a plastovým viečkom o objeme 100 ml. Koreničky majú všestranné využitie.


Orion Korenička sklo/chróm 12 ks
23,52 €
+ doprava zadarmo

Momentálne nedostupné

Sada koreničiek je uložená v otočnom drevenom stojane, z ktorého ich ľahko vyberiete a do neho opäť uložíte. Dvanásť sklenených koreničiek s plastovými uzávermi rýchlo zaplníte obľúbeným korením.


Renberg Koreničky drevené 13 ks RB-42511-25%
30,99 €

23,13 €
+ doprava zadarmo

Momentálne nedostupné

Sada 13ti nerezových kořenek v otočném dřevěném stojanu značky RENBERG se rychle zajisté stane neocenitelným pomocníkem ve vaší kuchyni. Díky tomu, že je stojan otočný, není s ním těžká manipulace.


Westmark Zásobník na koření 5 dílný
12,71 €
+ doprava zadarmo

Momentálne nedostupné

Elegantní nerezový zásobník na koření od značky Westmark je tvořen čtyřmi dózami a podložkou z ušlechtilé oceli. Dózy jsou vybaveny praktickým magnetickým dnem, takže bezpečně sedí na podložce, a mají dvě možnosti otevírání pro perfektní dávkování. Na výrobek je poskytovaná záruka 5 let.