Artdeco Korektor (Camouflage Cream) 4,5 g (Odtieň 5 Light Whisney)

Artdeco Korektor (Camouflage Cream) 4,5 g (Odtieň 5 Light Whisney)


Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner

Vodeodolný korektor pre všetky typy pleti dokáže zakryť červené žilky, pigmentová znamienka, tetovanie a všetky drobné nedokonalosti pleti. Spoľahlivý pomocník zdokonalia pleť pri dennom i slávnostnom líčenie, je ideálny pre líčenie pred fotografovaním aj na svadbu. Celý popis

6.1
6,10 € Vrátane DPH
Skladom u partnera 2 kusy

Kód: 100002320423

Popis

Popis produktu

Vodeodolný korektor pre všetky typy pleti dokáže zakryť červené žilky, pigmentová znamienka, tetovanie a všetky drobné nedokonalosti pleti. Spoľahlivý pomocník zdokonalia pleť pri dennom i slávnostnom líčenie, je ideálny pre líčenie pred fotografovaním aj na svadbu. Všetky odtiene je možné medzi sebou ľubovoľne mixovať pre dosiahnutie požadovanej farby. Dlhotrvajúci a vodeodolná textúra – vydrží aj vysoké teploty.

Najdôležitejšou súčasťou dekoratívnej kozmetiky Artdeco je takzvaný mozaikový systém, ktorý umožňuje poskladanie paletky podľa vašich vlastných prianí a potrieb. Očné tiene, lícenky a korektory sa nakupujú jednotlivo a umiestňujú sa do špeciálnych magnetických boxov. Kombinujte svoje obľúbené farby, nahradzujte staré aplikátory, pridávajte nové módne odtiene – to všetko vďaka mozaikovému systému Artdeco!

Účinky:

  • umožňuje ľahké aj silné krytie – v závislosti na nanesenom množstve.
Ako používať:

Nanášajte korektor pomocou špachtličky , Odtiene miešajte na chrbte ruky. Na pokožke rozotrite do stratena. Pre neutralizáciu začervenanie použite zelený odtieň, pre zosvetlenie tienistých miest žltý odtieň. Po aplikácii zafixujte korektor sypkým púdrom .


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Odtieň 5 Light Whisney