Franz Josef Kaiser Franz Josef Kaiser Exclusive Tuniak steak v slnečnicovom oleji 24 × 170 g

Franz Josef Kaiser Franz Josef Kaiser Exclusive Tuniak steak v slnečnicovom oleji 24 × 170 g

24 tuniakových konzerv Franz Josef. Sterilizovaná rybia konzerva. Tento tuniakový steak v slnečnicovom oleji pochádza zo Španielska. Tuniak je zdravý pokrm s minimom kalórií. Telu prospejú jeho omega 3 a 6 mastné kyseliny, vo veľkom obsahuje aj vitamíny a minerály, napríklad fosfor, draslík a horčík. Celý popis
69,10 €
Vrátane DPH
62,20 €
2,59 €/ks
Tovar od predajcu MALL

Na sklade posledný 1 kus

Už zajtra k osobnému odberu
Predajne
 
Už zajtra na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 1515330

Popis

Franz Josef Kaiser Exclusive Tuniak steak v slnečnicovom oleji 24 × 170 g

Sterilizovaná rybia konzerva. Tento tuniakový steak v slnečnicovom oleji pochádza zo Španielska. Tuniak je zdravý pokrm s minimom kalórií. Telu prospejú jeho omega 3 a 6 mastné kyseliny, vo veľkom obsahuje aj vitamíny a minerály, napríklad fosfor, draslík a horčík.

O výrobcovi:

Značka Kaiser Franz Josef je vyhradená len pre výrobky v super kvalite. Poteší tých, ktorí hľadajú potraviny mimoriadnej chuti zo sortimentu rýb, ovocia, zeleniny a olivových olejov. Je súčasťou spoločnosti Gaston, ktorá je najväčším dovozcom trvanlivých potravín do strednej a východnej Európy.

Krajina pôvodu:

Filipíny

Zaujímavosť:

Tento tuniak sa hodí na výrobu rôznych nátierok, dipov, cestovinových a zeleninových šalátov. Jeho jemná a šťavnatá chuť je dobrá aj samotná.