Artenat Toaletný stolík Anita, 131 cm, čierna-21%
404,80 € 316 €

Akcia

Toaletný stolík Anita bude vyzerať nádherne v modernom interiéri. Stolík sa skladá z dvoch veľkých priestranných zásuviek a z veľkého zrkadla, ktoré je osvetlené žiarovky a dá sa sním ľahko manipulovať a nastavovať podľa vašich potrieb.

Bruxxi Konferenčný stolík Lola, 80 cm, čierna/medená-27%
396,48 € 288 €

Akcia

Konferenčný stolík Lola vo vysokomodernom dizajne rozjasní vašu obývaciu izbu. Tvorí ho okrúhla stolová doska z bezpečnostného skla v čiernej farbe a v zrkadlovom dekóre. Kovová podnož v medenom vyhotovení má tvar písmena „V“.

Artenat Sada konferenčných stolíkov Niko, 2 ks-29%
303 € 214 €

Akcia

Sada konferenčných stolíkov Niko je sada dvoch stolíkov rôznych veľkostí s doskami v tvare trojuholníka so zaoblenými rohami.

Stolíky Niko použijete spoločne v rôznych kompozíciách alebo každý zvlášť ako dva samostatné konferenčné alebo odkladacie stolíky.

Artenat Konferenčný stolík okrúhly Brenda, 80 cm-29%
250 € 177 €

Akcia

Konferenčný stolík Brenda je elegantný vzdušný guľatý stolík, ktorý vďaka kombinácii betónového dekoru a antracitovej podnože pôsobí ľahko industriálnym dojmom.

guľatý konferenčný stolík s prvkami industriálneho dizajnu
priemer 80 cm
stolová doska hr.

Bruxxi Konferenčný stolík Lilly, 80 cm, biela-28%
216,76 € 156,01 €

Akcia

Konferenčný stolík Lilly vo vysokomodernom dizajne rozjasní vašu obývaciu izbu. Stolová doska je z MDF v bielej farbe vo vysokom lesku a oceľová podnož má takisto bielu farbu. Skvele vám poslúži v obývacej izbe na odloženie potrebných vecí či rôznych dekorácií.

Artenat Servírovací vozík Stella, 55 cm, hnedá/čierna-20%
55,62 € 44 €

Akcia

Servírovací vozík Stella je jednoduchý pojazdný vozík, ktorý vás ohromí svojím jednoduchým, no zároveň veľmi precíznym spracovaním. Je vyrobený z drevotriesky a železa v kombinácii hnedej a čiernej farby. Má integrované kolieska.

Artenat Konferenčný stolík Stella, 88 cm, hnedá/čierna-23%
152,51 € 116 €

Akcia

Konferenčný stolík Stella je moderný okrúhly stolík vyrobený z kvalitnej drevotrieskovej dosky v hnedej farbe s oceľovou podnožou v čiernej farbe. Vďaka originálnemu dizajnu vás aj vašich hostí príjemne prekvapí a nadchne.

Artenat Odkladací stolík Ales, 55 cm, hnedá-18%
59,07 € 48 €

Akcia

Moderný odkladací stolík Ales je elegantný a nadčasový nábytok, ktorý výborne doplní moderné aj klasické interiéry obývacích izieb. Je vyrobený z drevotrieskovej dosky hnedej farby, podnož je z kovu čiernej farby. Disponuje dvoma otvorenými policami.

Bruxxi Konferenčný stolík Zaky, 60 cm, masív Sheesham-27%
332,76 € 240 €

Akcia

Konferenčný stolík Zaky vás zaujme svojím moderným dizajnom. Okrúhly tvar a dizajnová podnož z kovu v čiernej farbe dodá stolíku jeho jedinečnosť. Konštrukcia je vyrobená z vysokokvalitného masívneho dreva Sheesham.

Design Scandinavia Konferenčný stolík Locika okrúhly, 120 cm-35%
734 € 473 €

Akcia

Konferenčný stolík Locika je moderný veľký guľatý stolík s dvoma sklenenými doskami.

Čierna kovová konštrukcia podopiera stolovú dosku a odkladacie policu z dymového skla. Konferenčný stolík Locika s priemerom 120 cm odporúčame pre veľký interiér s veľkou pohovkou.

Artenat Odkladací podnos Linet, 109 cm, bambus-22%
61,81 € 48 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Odkladací podnos Linet je vyrobený z bambusu a pre dokonalú relaxáciu vo vani vám poslúži odkladacia plocha, miesto na odkladanie mydla, výklopný stojan na knihu a držiak na pohárik na vína. Šírku možno plynulo nastaviť v rozmedzí 75 – 109 cm, je tak vhodný pre väčšinu vaní.

Bruxxi Odkladací stolík Akola, 28x45 cm, masív agát-28%
107 € 77 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Odkladací stolík Akola železo predstavuje exkluzívny dizajnový nábytok z masívneho agátového dreva.

Odkladací stolík Akola vo vašom interiéri nájde celý rad uplatnení – najmä ako exkluzívny priestor pre vystavenie dekorácií alebo pre umiestnenie kvetináča.

Bruxxi Odkladací stolík Guna, 45 cm, masív Sheesham-27%
267 € 194 €

Akcia

Odkladací stolík Guna je univerzálny dizajnový kúsok nábytku so stolovou doskou z vysoko kvalitného drahého dreva Sheesham.

Odkladací stolík stolík Guna má šírku 45 cm a môžete ho používať ako malý konferenčný stolík, odkladací alebo nočný stolík.

Design Scandinavia Konferenčný stolík Locika oválny, 140 cm-35%
589 € 379 €

Akcia

Konferenčný stolík Locika je veľký moderný oválny stolík so sklenenou stolovou doskou.

Čierna kovová konštrukcia má tvar kvádra, ktorý kontrastuje s oválnym tvarom stolovej dosky a odkladacej police. Oválny konferenčný stolík Locika odporúčame k veľkej alebo rohovej pohovke.

Mørtens Furniture Stojan na kvety Tim, 71 cm-18%
64,68 € 52,80 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Stojan na kvety Tim je štýlový a elegantný doplnok, ktorý ozdobí váš interiér.stojan na kvetyvýška 71 cmvyrobené z rúrkovej ocelevo farbe antický bronzelegantný doplnok.

Artenat Odkladací podnos Linet, 109 cm, sivá-22%
61,81 € 48 €

Akcia

Odkladací podnos Linet je vyrobený z bambusu a pre dokonalú relaxáciu vo vani vám poslúži odkladacia plocha, miesto na odkladanie mydla, výklopný stojan na knihu a držiak na pohárik na vína. Šírku možno plynulo nastaviť v rozmedzí 75 – 109 cm, je tak vhodný pre väčšinu vaní.

Mørtens Furniture Stojan na kvety Tim, 61 cm-16%
51,11 € 42,90 €

Akcia

Stojan na kvety Tim je štýlový a elegantný doplnok, ktorý ozdobí váš interiér.stojan na kvetyvýška 61 cmvyrobené z rúrkovej ocelevo farbe antický bronzelegantný doplnok.

Artenat Konferenčný stolík New York, 80 cm-29%
197 € 139 €

Akcia

Konferenčný stolík New York je veľmi originálny kúsok nábytku.

Podnož konferenčného stolíka New York je tvorená troma rovnakými kovovými dielmi, ktoré spoločne vytvárajú dokonalý kruh. Stolová doska je taktiež kruhová a vyzerá akoby bola z betónu.

Artenat Konferenčný stolík z masívu Denis, 105 cm, divoký dub-29%
788 € 556 €

Akcia

Konferenčný stolík Denis je vyrobený z masívneho dreva divokého dubu.

Praktický stolík má spodnú odkladaciu policu a tiež zásuvku s kovovým výsuvom. Konferenčný stolík Denis je elegantným riešením odkladacej plochy pri pohovke prakticky v akomkoľvek interiéru.

Artenat Konferenčný stolík z masívu Elen, 90 cm, divoký dub-29%
373 € 263,01 €

Akcia

Konferenčný stolík Elen je luxusný dizajnový celodrevený stolík so stolovou doskou trojuholníkového tvaru, ktorého rohy sú zaoblené a hrany skosené. Okrúhle nohy sa smerom dole zužujú a rozbiehajú, preto stolík Elen pôsobí veľmi retro.

Artenat Odkladací stolík Ales (Súprava 2 ks), 50 cm, hnedá-21%
101,81 € 80,01 €

Akcia

Moderný odkladací stolík Ales je elegantný a nadčasový nábytok, ktorý výborne doplní moderné aj klasické interiéry obývacích izieb. Je vyrobený z drevotrieskovej dosky hnedej farby, podnož je z kovu čiernej farby. Disponuje dvoma otvorenými policami.

Artenat Odkladací stolík Stella, 75 cm, hnedá/čierna-25%
113,20 € 84 €

Akcia

Odkladací stolík Stella je originálny odkladací stolík, ktorý vás ohromí svojím jednoduchým, no zároveň veľmi precíznym spracovaním. Je vyrobený z drevotriesky a železa v kombinácii hnedej a čiernej farby. Má 2 police, ktoré vám poskytnú dostatok úložného priestoru.

Artenat Toaletný stolík Marina, 145 cm, biela-24%
389,23 € 292 €

Akcia

Toaletný stolík Marina je elegantný nábytok s krásne zakrivenými tvarmi, vďaka ktorým sa budete pri nanášaní make-upu cítiť naozaj výnimočne. Celok je doplnený romantickou mäkkou taburetkou.

Bruxxi Konferenčný stolík Mery, 62 cm, masív Sheesham-27%
382,32 € 276 €

Akcia

Konferenčný stolík Mery vás zaujme svojím moderným dizajnom. Okrúhly tvar a dizajnová podnož z kovu v čiernej farbe dodá stolíku jeho jedinečnosť. Konštrukcia je vyrobená z vysokokvalitného masívneho dreva Sheesham.

Bruxxi Konferenčný stolík Osman, 75 cm, masív Sheesham-27%
304,44 € 220 €

Akcia

Konferenčný stolík Osman je dizajnový nábytok v modernom štýle. Okrúhly tvar stolíka s priehlbinou a podnožou z kovu v čiernej farbe. Konštrukcia je vyrobená z vysokokvalitného masívneho dreva Sheesham.

Bruxxi Konferenčný stolík s policou Mumbai, 60 cm, masív agát-27%
284 € 206 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Konferenčný stolík Mumbai predstavuje exkluzívny dizajnový nábytok z masívneho agátového dreva.

Luxusný konferenčný stolík z kolekcie nábytku z agátového dreva Mumbai poskytuje dostatok úložného priestoru na stolovej doske, no zároveň tiež na spodnej odkladacej polici.

Bruxxi Odkladací stolík Allan (Súprava 2 ks), biela-31%
222,15 € 152 €

Akcia

Odkladací stolík Allan je moderný nábytok v elegantnom dizajne. Stolová doska je vyrobená z MDF bielej farby v dvoch tvaroch – guľatá a obdĺžniková stolová doska. Stabilná podnož z ocele lakovaná čiernou farbou.

Bruxxi Odkladací stolík Elea, 60 cm, sivá-32%
131,01 € 88 €

Akcia

Odkladací stolík Elea je moderný nábytok v jednoduchom dizajne. Stolová doska je vyrobená z MDF potiahnutá PVC fóliou v sivom dekore, podnož je z ocele v čiernej farbe.

Dalenor Konferenčný stolík Bonse, 100 cm, číre sklo
75 € 64 €

Akcia

Konferenčný stolík Bonse je veľmi moderný stolík s vrchnou doskou z číreho skla a 1 odkladacou policou z mliečneho skla. Svojim jednoduchým vzhľadom zapadne do každej modernej obývacej izby.

Danish Style Konferenčný stolík Ohaia, 100 cm, biela-33%
392,90 € 260 €

Akcia

Konferenčný stolík Ohaia je obývací nábytok v rustikálnom dizajne. Stolík disponuje praktickými úložnými priestormi vo forme dvoch vnútorných políc s vyklápacími dvierkami. Stolík je vyrobený z masívneho borovicového dreva v bielej farbe. Hodí sa do obývacej izby.

Danish Style Konferenčný stolík Veranzo, 100 cm, hnedá-33%
915,84 € 612,01 €

Akcia

Konferenčný stolík Veranzo je moderný dizajnový nábytok. Stolová doska je z MDF v hnedej farbe. Stolík dopĺňajú bočné prvky, ktoré sú z kovu v zlatej farbe. Skvele ho využijete na odloženie rôznych dekorácií či šálky kávy. Hodí sa skôr do obývacej izby.

Danish Style Konzolový stôl Dion, 90 cm, čierna-30%
212,97 € 148 €

Akcia

Konzolový stôl Dion vás na prvý pohľad zaujme svojím dizajnovým rámom s ornamentmi. Tento celokovový stôl v čiernej farbe skvele doplní váš interiér. Pozrite sa aj na ďalšie produkty z tejto romantickej kolekcie Dion.

Danish Style Konzolový stolík Baroq, 100 cm, čierna-31%
257,09 € 175,99 €

Akcia

Toaletný stolík Baroq je moderný nábytok vyrobený z MDF a pôsobí veľmi elegantným dojmom. Úložný priestor stolíka oceníte najmä pri odkladaní šperkov či kozmetiky. Tento úchvatný stolík ocenia predovšetkým ženy.

Danish Style Konzolový stolík Baroq, 100 cm, sivá-32%
259,56 € 175,99 €

Akcia

Toaletný stolík Baroq je moderný nábytok vyrobený z MDF a pôsobí veľmi elegantným dojmom. Úložný priestor stolíka oceníte najmä pri odkladaní šperkov či kozmetiky. Tento úchvatný stolík ocenia predovšetkým ženy.

Design Scandinavia Konferenčné stolíky Alma, sada 2 ks-34%
357 € 233 €

Akcia

Konferenčné stolíky Alma majú veľmi stabilnú prekríženú podnož v zlatej farbe a sklenenú stolovú dosku, ktorá však na prvý pohľad vyzerá ako mramorová. Výsledný dojem? Pre niekoho elegancia, pre niekoho luxus…