Bruxxi Odkladací stolík Guna, 45 cm, masív Sheesham-27%
267 € 194 €

Akcia

Odkladací stolík Guna je univerzálny dizajnový kúsok nábytku so stolovou doskou z vysoko kvalitného drahého dreva Sheesham.

Odkladací stolík stolík Guna má šírku 45 cm a môžete ho používať ako malý konferenčný stolík, odkladací alebo nočný stolík.

Mørtens Furniture Odkladací stolík Jaylen II., 47 cm, číra/chróm-17%
45,32 € 37,40 €

Akcia

Odkladací stolík Jaylen je tvorený 3 chrómovanými nohami z rúrkovej ocele a stolovou doskou z číreho bezpečnostného skla v tvare polkruhu doplnenú o dolnú policu v rovnakej podobe. Perfektne sa hodí do obývacej izby, kde poslúži na odkladanie potrebných vecí.

Artenat Odkladací stolík sklenený Vallerie, 45 cm-28%
53 € 37,99 €

Akcia

Odkladací stolík Vallerie je praktický malý stolík, ktorý nájde svoje uplatnenie ako malý konferenčný stolík, nočný alebo odkladací stolík.

Stolík Vallerie na prvý pohľad zaujme nepravidelnými tvarmi stolovej dosky a police, ktoré podopierajú len tri nohy.

Artenat Odkladací stolík Zoom, 45 cm, číre / pieskované sklo-29%
58 € 40,99 €

Akcia

Odkladací stolík Zoom je praktický malý stolík, ktorý nájde svoje uplatnenie ako malý konferenčný stolík, nočný alebo odkladací stolík.

Stolík Zoom má sklenenú obdĺžnikovú stolovú dosku, ktorá je mierne vypuklá. Spodná odkladacia doska je obdĺžniková.

Bruxxi Konferenčný stolík Guna, 120 cm, masív Sheesham-27%
384,01 € 279,99 €

Akcia

Konferenčný stolík Guna je univerzálny dizajnový kúsok nábytku so stolovou doskou z vysoko kvalitného drahého dreva Sheesham.

Konferenčný stolík Guna má šírku 120 cm, jedná sa teda o pomerne veľký stolík, ktorý poskytuje veľa miesta pre odkladanie občerstvenia, kníh a pod.

Dalenor Konferenčný stolík Tibor, 120 cm, biela/betón
334 € 284 €

Akcia

Konferenčný stolík Tibor je veľmi moderný a praktický konferenčný stolík. Vrchná stolová doska je kombináciou bielej matnej farby a dekóru betónu. Časť v dekóre betónu je možné odsunúť až do šírky 165 cm, čím vznikne priestranný úložný priestor.

Design Scandinavia Konferenčný stolík sklenený Skyline, 82 cm-40%
391 € 233 €

Akcia

Konferenčný stolík Skyline je veľký stolík s okrúhlou čírou sklenenou doskou. Na exkluzívnom vzhľade mu pridáva kovová podnož v tvare dvoch spojených písmen X, vďaka čomu vyzerá veľmi neobvykle, no zároveň tiež z každej strany trocha inak.

Design Scandinavia Odkladací stolík Lara, 100 cm, číra/chróm-29%
408,14 € 288 €

Akcia

Odkladací stolík Lara je okrúhly stolík so sklenenou stolovou doskou a chrómovanou podnožou. Hodí sa k malej pohovke alebo kreslu do obývacej izby.odkladací stolík v modernom dizajnepriemer 100 cmstolová doska z číreho sklahrúbka skla 12 mmchrómovaná podnož.

Mørtens Furniture Konferenčné stolíky Corbin, súprava 3 kusov, dub-19%
164,41 € 132 €

Akcia

Súprava 3 konferenčných stolov Corbin predstavuje kombináciu konštrukcia z chrómovanej ocele a dosky stola z MDF v dekore svetlého dubu stojaceho na 4 pevných nohách. Stolíky do seba krásne zapadajú a podľa potreby možno využívať až 3 odkladacie plochy naraz.

Mørtens Furniture Konferenčný stolík Brant, 47 cm, betón/chróm-17%
64,06 € 52,80 €

Akcia

Konferenčný stolík Brant je tvorený 3 chrómovanými nohami z rúrkovej ocele a guľatou stolovou doskou z MDF v dekore betón doplnenou o dolnú policu v rovnakej podobe. Perfektne sa hodí do spálne alebo kúpeľne, kde poslúži na odkladanie potrebných vecí.

Mørtens Furniture Konferenčný stolík Damaro, 55 cm, číra / chróm-20%
215,39 € 171,61 €

Akcia

Konferenčný stolík Damaro má prehnutú konštrukciu z tyčovej ocele, ktorá disponuje okrúhlou stolovou doskou z číreho bezpečnostného skla doplnenou o menšiu stolovú dosku. Tento stolík sa hodí do obývacej izby, kde určite zaujme každú návštevu.

Mørtens Furniture Konferenčný stolík Jaydon, 47 cm, číra/chróm-19%
65,29 € 52,80 €

Akcia

Konferenčný stolík Jaydon je tvorený 4 chrómovanými nohami z rúrkovej ocele a hranatou stolovou doskou z číreho bezpečnostného skla doplnenou o dolnú policu v rovnakej podobe. Perfektne sa hodí do rohu obývačky, kde poslúži na odkladanie potrebných vecí.

Mørtens Furniture Konferenčný stolík Jaylen, 47 cm, číra/chróm-20%
49,67 € 39,60 €

Akcia

Konferenčný stolík Jaylen je tvorený 3 chrómovanými nohami z rúrkovej ocele a guľatou stolovou doskou z číreho bezpečnostného skla doplnenou o dolnú policu v rovnakej podobe. Perfektne sa hodí do obývacej izby, kde poslúži na odkladanie potrebných vecí.

Mørtens Furniture Konferenčný stolík Musson, 52 cm, zelená-19%
65,29 € 52,80 €

Akcia

Konferenčný stolík Musson je tvorený pevnou štvorcovou oceľovou konštrukciou v chróme. Štvorcová stolová doska z MDF v mätovozelenej farbe. Stojí na 4 pochrómovaných nohách a hodí sa do obývacej izby na odloženie kávy, knihy alebo televízneho ovládača.

Mørtens Furniture Konferenčný stolík Nash, 51 cm, fialová-19%
71,12 € 57,21 €

Akcia

Jednoduchý konferenčný stolík Nash je tvorený štvorcovou MDF doskou v černicovej farbe vo vysokom lesku. Stojí na 4 prepojených pochrómovaných nohách a hodí sa do obývacej izby na odloženie novín či ďalších drobností.

Mørtens Furniture Konferenčný stolík Sutton, 52 cm, biela / chróm-16%
51,11 € 42,90 €

Akcia

Konferenčný stolík Sutton tvorí okrúhla pevná oceľová konštrukcia v chróme. Stolová doska je vyrobená z MDF v bielej farbe vo vysokom lesku. Stojí na 3 pochrómovaných nohách a hodí sa do obývacej izby, kde výborne poslúži napríklad na odloženie kávy, knihy či TV ovládača.

Mørtens Furniture Konferenčný stolík Sutton, 52 cm, žltá-16%
63,45 € 52,80 €

Akcia

Konferenčný stolík Sutton je tvorený pevnou štvorcovou oceľovou konštrukciou v chróme. Štvorcová stolová doska z MDF v žltej farbe vo vysokom lesku. Stojí na 4 pochrómovaných nohách a hodí sa do obývacej izby na odloženie kávy, knihy alebo TV ovládača.

Mørtens Furniture Konferenčný stolík Sutton I., 52 cm, fialová-20%
54,15 € 42,90 €

Akcia

Konferenčný stolík Sutton je tvorený pevnou okrúhlou oceľovou konštrukciou v chróme. Okrúhla stolová doska z MDF v černicovej farbe vo vysokom lesku. Stojí na 3 pochrómovaných nohách a hodí sa do obývacej izby na odloženie kávy, knihy alebo TV ovládača.

Mørtens Furniture Konferenčný stolík Sutton II., 52 cm, fialová-17%
64,06 € 52,80 €

Akcia

Konferenčný stolík Sutton je tvorený pevnou štvorcovou oceľovou konštrukciou v chróme. Štvorcová stolová doska z MDF v černicovej farbe vo vysokom lesku. Stojí na 4 pochrómovaných nohách a hodí sa do obývacej izby na odloženie kávy, knihy alebo TV ovládača.

Mørtens Furniture Odkladací stolík Brant, 47 cm, betón/chróm-17%
69,11 € 57,21 €

Akcia

Odkladací stolík Brant je tvorený jednoduchou štvorcovou konštrukciou z chrómovanej ocele a stolovou doskou z MDF v dekore betón. Disponuje 1 praktickou dolnou policou v rovnakom betónovom vyhotovení. Hodí sa do kúpeľne na odkladanie nevyhnutných umývacích potrieb a uterákov.

Mørtens Furniture Odkladací stolík Dozz, 50 cm, chróm-15%
129,98 € 109,99 €

Akcia

Odkladací stolík Dozza má oceľovú pochrómovanou konštrukciu, ktorá je doplnená o guľatou dosku z číreho bezpečnostného skla. Poslúži ako elegantná ozdoba vhodná do obývacej izby alebo spálne.